Angelina Jolie boşandığında yedinci bir bebeği evlat edinecek Brad Pitt kesinleşti mi? Gazetelerden birinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre Küre Jolie başka bir çocuk için hevesliydi ve daha erken evlat edinecekti, ama Pitt ile bir para ve velayet anlaşması yapana kadar planlarını askıya alıyor. Sözde içeriden biri, 'Anlaşmanın son aşamalarında olduğuna göre - ve her hafta halledilip tozunun alınacağından emin - hem devam edebilir hem de hayatlarını yaşayabilir,' diyor. 'Finansal olarak ilk önce nerede durduğunu bilmesi gerekiyor.' Unutulmamalıdır ki, Pitt ve Jolie'nin boşanma kararlarının son aşamalarında olduklarını bildiren tek bir çıkış yoktur.Yine de, iddia edilen kaynak şöyle devam ediyor: “Tüm işaretler Brad'den oldukça kazançlı bir anlaşmaya işaret ediyor. Yeni çocukla evde kalabilmek ve diğer çocukların kardeşlerine alışmalarına ve alışık olduğu tarzda yaşamalarına yardımcı olmak istiyor. ' Bahşişçi, Jolie’nin tekrar evlat edinmesinin bir diğer nedeninin çocuklarının büyümesi olduğunu ve 18 yaşındaki Maddox'un üniversitede olmadığı için 'zaten boş yuva semptomları hissetmeye başladığını' söyleyerek devam ediyor.

İçeriden sahte görünen kişi, 'O çocuklar olmadan kaybolur ve yalnız kalırdı ve taşındıkları günden korkuyor,' diye ekliyor. 'Angie onlara evde istedikleri kadar yaşayabileceklerini, ancak bir noktada büyük olasılıkla kümesleri uçuracaklarını söyledi.' Bilinmeyen kaynak ayrıca, oyuncunun hala Pitt'le birlikteyken yedinci bir çocuğu evlat edinmek istediğini iddia ediyor, “ancak Brad altı yeterliydi dedi. O sırada mağaraya girmek zorunda kaldı. Ama şimdi istediğini yapabilir. '

Şüpheli habercisi, 'Listesindeki ülkeler arasında Çin, Suriye, Etiyopya ve Afrika'nın diğer bölgeleri var' diye ekliyor. 'Aslında, hayallerinin altın çocuğunu bulana kadar dünya çapında daha fazla yetimhaneyi ziyaret etme planlarını güçlendiriyor.'

Bu hikaye daha önce birçok kez kırpıldı. Geçen yıl, Dedikoducu Polis bir makalenin tamamını tüm Jolie'nin tekrar evlat edinmesi hakkındaki tabloid söylentiler . Anlatı hiçbir zaman ortaya çıkmadı ve doğru değil. The Küre sadece birkaç ay önce söyledi Jolie’nin çocukları onu başka bir çocuğu evlat edinmeye teşvik ediyordu - ve 'plan, en geç yıl sonuna kadar kucağında bir bebek sahibi olmaktır.' Yıl bitti ve yenisi başladı. Oyuncunun kucağında bir bebek yok.

Bu arada Küre uydurma hikayelerini takip edemez. Geçen yıl, tabloid iddia etti Jolie o kadar 'ucuz' ki çocuklarını zorladı 'elden aşağı' kıyafetler giymek ve TV yemekleri yemek. Bu son makale, tüm çocuklarının 'alışık olduğu tarzda' yaşayabilmesi için büyük bir yerleşim yeri olmasını sağlamak istediğini söylüyor. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Yedinci bir çocuğu evlat edinme planı olmadığını söyleyen Jolie'ye yakın bir kaynakla görüştü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.