Bir tabloid iddiaları Angelina Jolie öğrendikten sonra 'inadına' başka bir çocuğu evlat edinmek Brad Pitt ve Jennifer aniston birlikte bir bebek sahibi oluyorlar. Hikaye hakkındaki her şey saçma. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

Bu hafta, KB iddia eden bir kapak haberi yayınladı Pitt ve Aniston İtalya'da bir 'babymoon' a gitti aktrisin sözde hamileliğini kutlamak için. Hikaye tamamen kurguydu. Her iki yıldızın sözcüsü defalarca onayladığı gibi eski eşler bir araya gelmiyor. Gibi güvenilir yayınlar İnsanlar dergi ve Bu gece eğlence bunu da bildirdi Pitt ve Aniston bir romantizmi yeniden alevlendirmedi . Yolda çocukları yoktur ve hayali bir hamileliği kutlamak için asla İtalya'ya gitmezler.Derginin aynı sayısı, Jolie’nin (sahte) bebek haberlerine verdiği varsayılan tepkiyi kıran ayrı bir makale içeriyor. Çıkışa göre, oyuncu yıllar önce başka bir çocuğu evlat edinmek istemişti, ancak Pitt her zaman altı çocuğunun yeterli olduğunu düşünüyordu. Şimdi, görüşmediği kocasının ilk karısıyla bir bebek doğurduğunun (var olmayan) açığa çıkmasının ardından 'topu yuvarlamaya hazırdır'.

Şüpheli bir kaynak, Jolie'nin Doğu Asya'dan bir çocuğu evlat edinmekle ilgilendiğini söyler - özellikle de en büyük oğlu Maddox Güney Kore'de üniversitede olduğu için. Sözde içeriden biri, 'Kısa süre önce Çin'deki tek çocuklu ailelerle ilgili bir belgesel izledi ve bir kız çocuğu evlat edinme fikri ilgisini çekti,' diyor. İddiacı, koronavirüs virüsünün salgınının bu planları askıya aldığını, ancak Çin'i henüz dışlamadığını söylemeye devam ediyor.

Oradan 'kaynak', Jolie'nin altı çocuğu arasında yeni kardeşlerinin nereden gelmesi gerektiğine karar vermek için 'oylamaya açtığını' söylüyor. İçeriden şüpheli olan 'Maddox, Çinli bir kız kardeş için' diyor, ancak aktrisin diğer çocukları, 'özellikle anneleri orayı çok ziyaret ettiği ve onlara her şeyi anlattığı için, Suriye'yi büyük ölçüde destekliyorlar.'

Dedikoducu Polis itiraf etmeliyim, koronavirüsün bir Jolie / Pitt / Aniston hikayesi için kullanılacağını düşünmemiştik. Aferin KB . Yine de, tabloid'in makalesi, Pitt ve Aniston'ın birlikte bir bebek doğurduğu şeklindeki yanlış düşünceye dayanan saf bir saçmalık. Onlar değil.

O esnada, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! sadece geçen hafta yanlış rapor ettiğim için Jolie dünyanın dört bir yanındaki yetimhaneleri ziyaret ediyordu başka bir çocuğu evlat edinme umuduyla. Aktrisin kampındaki bir kişi bize hikayenin uydurma olduğunu söyledi. Aynısı bu sonuncusu için de geçerli. Dikkat edilmelidir ki, Jolie'nin bir çocuğu tamamen “inadına” evlat edinmek istediği fikri, aptal olmanın yanı sıra, düpedüz aşağılayıcıdır.

Bu aynı zamanda, magazin dergisinin Jolie'nin Pitt ve Aniston’un (kurgusal) yeniden buluşmasına olumsuz tepki vermesiyle ilgili bir hikaye uydurduğu ilk olay değil. Geçen ay, Dedikoducu Polis hak iddia ettiği için dergiyi çağırdı Jolie 'intikam estetik ameliyatı' yaptırıyordu çünkü eski sevgilisinin eski sevgilisiyle tekrar bir araya gelmesi yüzünden çok üzgündü. Üç yıldızı içeren bu çeşitli hikayeler giderek daha gülünç hale geliyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.