Andy Cohen kendini mutlak bir beyin olarak kanıtladı dağınık gerçeklik TV'ye gelince baş yapımcısı olarak Gerçek Ev Kadınları franchise, ancak en son girişimi, şimdiye kadarki en dağınık şov gibi görünüyor.Gösteri, Ex Derecelendirilmiş , NBC’nin yayın hizmeti Peacock'da prömiyer yapacak. Program, her türlü baharatlı detayı içeren, karşılıklı eski sevgilileri hakkında gerçekten nasıl hissettiklerini ortaya çıkarmak isteyen eski sevgililerin bir listesine sahip bekar insanları arıyor. Cohen, Twitter hesabından şov için bir seçme çağrısı yaptı.benzersiz tasarımlı döküm posteri soruyor , 'Eski sevgililerinizin, bağlantılarınızın, FWB'nizin ve durum gemilerinin sizin hakkınızda ne düşündüğünü hiç merak ettiniz mi?' 'Çığır açan bir televizyon dizisi' vaat eden tanıtım, 'Küfürlü konuşmam saldırgan mı?' ve 'Yatakta sıkılıyor muyum?' şovda ortaya çıkacak içgörülerden bazıları olarak.Andy Cohen'in 'yeni, seksi, eğlenceli, eğlenceli' dizisi, bekarların neyin yanlış gittiği ve neden hala bekar oldukları gerçeğini öğrenmek için geçmişteki bağlantılarını araştırmasını sağlayacak. Tanıtım materyalleri, şovda görünmenin 'gelecekteki ilişkilerinizde size yardımcı olmak için aşk hayatınızda neyi doğru ve yanlış yaptığınız konusunda size fikir vereceğini' söylüyor.

Her ne kadar eşleştirme veya romantik bir araya gelme olasılığının olup olmadığını göreceğiz. Ex Derecelendirilmiş biz de görürsek şaşırmayacağız. Olmasa bile, kesinlikle olacak gibi görünüyor aynı derecede dram ve entrikaya sahip olmak herhangi bir versiyonu gibi Gerçek Ev Kadınları imtiyaz. Yayınlanıyor bir eski ile şikayetler bazılarına rahatlatıcı gelebilir, ancak çok geçmeden biraz gözyaşı ve çığlık atan maçlar görmeyi bekliyoruz.

Eğer Ex Derecelendirilmiş yarışmacılar da eski sevgililerine atmak için şarap dolu kadehler alırlar. Gerçek Ev Kadınları realite TV dramasının şampiyonu olarak tacından vazgeçmek zorunda kalabilir.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra Zaten İlk Ünlü Talebine Sahip

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

'Jeopardy!' Yapımcıları Son Tartışmadan Sonra Yeni Kalıcı Ana Bilgisayar Arıyor

Rapor: Goldie Hawn, Kurt Russell Feel 'İğrenmiş' Ve 'İhanet Edilmiş' Kate, Oliver Hudson

Jennifer Lawrence'ın Setteki Kazadan Sonra 'Kalıcı Olarak Biçimsiz' Olabileceğinden Endişeleniyor musunuz?