Birkaç ay önce bir tabloid bunu bildirdi Ana de Armas etkilemeye çalışıyordu Ben Affleck Annesi çünkü Ölmek İçin Zaman Yok oyuncu hamile. Dedikoducu Polis raporu soruşturmaktan ertelendi. Şimdi hikayeye bir göz atıyoruz. İşte keşfettiklerimiz.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

????Tarafından paylaşılan bir yayın A N A D E A R M A S (@ana_d_armas) 16 Ağu 2020, 14:48 PDT

Ana De Armas, Christine Boldt’un Onayını İstiyor mu?

Bu yılın başlarında National Enquirer iddia etti Bıçaklar Çekildi Oyuncu Affleck’in gözbebeği olabilir, ancak 'takılıp kalmak' istiyorsa annesi Christine Boldt'un onayına ihtiyacı vardı. Gazeteye göre, oyuncu, Oscar ödüllü aktörün 'iyi lütufları' nın annesinde kalmak için 'çizmelerinde titriyordu'. 'Ana ve Ben geçen sonbaharda çıkmaya başladığında bir veya iki kez tanıştılar, ama şimdi işler ciddileştiğine göre Christine onu gerçekten sınava tabi tutacak,' diyen magazin gazetesine bir kaynak döküldü.

Çıkış, de Armas'ın Boldt'un 'iyi niyetini' alması gerektiğini ortaya çıkardı çünkü arkadaşlar aktrisin Affleck'in çocuğunu beklediğini söylüyordu. Kaynak şöyle devam etti: 'Ben, çevresindekilere çok yakında ebeveyn olabileceklerini ima etti.' De Armas'ın 'gevşek oturan bir Gucci tulum' giydiğinden bahsetti. Yayın, Bolt'un torunlarına ve Affleck’in eski karısı Jennifer Garner'a bayıldığını, ancak aynı zamanda Garner'dan Kübalı aktris hakkında bir “kulaktan” bilgi aldığını açıkladı.

Ben Affleck’in Annesi Ana ile İlişkisinin 'Anahtarını' Elinde mi Tutuyor?

İçeriden biri, 'Ana'nın iyi tarafına geçme konusunda bu kadar gergin olmasının bir başka nedeni de bu,' diye ekledi. Gazeteci, Boldt'un de Armas'tan nasıl 'etkilendiğini' bildirdi. Affleck'i ailesiyle tanışmaya davet ediyor memleketi Havana'da, ama aynı zamanda Affleck ve de Armas arasında iddia edilen bir kavgayı gündeme getiriyor. Gazete, Boldt'un 'oğlunu daha fazla kalp kırıklığından korumak' istediği için de Armas'ta 'jüri hala dışarıdaydı' yazıyordu. Kaynak, oyuncunun 'Christine'in geleceğinin anahtarını elinde tuttuğunu' bildiği için 'terleyen kurşunlar' olduğunu iddia etti.

Ana De Armas ve Ben Affleck’in İlişkisinin Arkasındaki Gerçek Ve Annesi Onaylarsa

Sevgilinizin ebeveynleriyle iyi geçinmek zor olabilir, ancak Ana de Armas ve Ben Affleck için durum böyle değildir. Son zamanlarda, de Armas ve Affleck Gürcistan'a tatile gitti Christine Boldt ve üç çocuğuyla. Daha saygın bir kaynak, İnsanlar , gezi sırasında 'herkesin çok iyi anlaştığını' bildirdi. Bu de Armas'ın Boldt'u etkilemeye çalıştığı 'terleyen kurşunlar' gibi görünmüyordu. Hamile olma fikri de yanlıştı. Oyuncu benekli birkaç gün önce ve bebek yumruğu yoktu. Rapor Mayıs ayında yayınlandığından beri, Aşırı hız oyuncu olurdu en azından şimdiye kadar beş ay oldu. Dedikoducu Polis saçma raporu çürütüyor.

Aynı eski aynı eski

Bu, süpermarket tabloidinin Affleck ve de Armas hakkında yanlış yaptığı ilk şey değil. Birkaç ay önce, Affleck'i iddia ettiğimiz için gazeteyi bozduk. çocuklarını görmezden geliyordu de Armas ile daha fazla zaman geçirmek için. Dedikoducu Polis hesabı Affleck'in bir sözcüsü tarafından yönetti ve bize hikayenin doğru olmadığını söyledi. De Armas ve Affleck iddiasıyla çıkardığımız bir başka sahte makale ilişkilerinde sorunlar yaşıyorlardı . Konunun açıklığa kavuşturulması için çifte yakın bir kaynağı kontrol ettik ve raporun yanlış olduğundan emin olduk.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.