Ana de Armas hayranlarını aşırı hızda çalıştırdı. Ölmek İçin Zaman Yok aktris, sıradan kırmızı bir askılı üstte sahilde yürürken bir dizi anlık görüntüyü yayınladı. Kameraya yoğun bir şekilde yakından baktıktan sonra suyun kenarında yürürken yaptığı bir dizi sanatsal ve odak dışı çekim yaptı. Tabii hayranlar hemen yorumları doldurdu onun için övgü ile Derin su ortak yıldız Ben Affleck 'Nin fotoğrafçılık becerileri.

Wie ist Bob Marly gestorben?

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyinTarafından paylaşılan bir yayın A N A D E A R M A S (@ana_d_armas) 17 Mar 2020, 18:48 PDT tarihinde

Mary-Kate Olsen schwanger

İkisinin hayranları noktaları hızlı bir şekilde birleştirdiler ve şunu buldular Kübalı aktrislerin kıyafeti geçen hafta Ben Affleck ile Kosta Rika sahilinde gezinirken görüldüğünde giydiği elbiseyle eşleşti. Bir dizi fotoğraf, iki A listesinin birbirleriyle yakınlaştığını ve Ben Affleck'in Ana de Armas'ın birkaç fotoğrafını kamerasıyla çektiğini gösteriyordu. Son Instagram gönderisi kesinlikle Affleck'in odaklandığı açıları ve ışığı yansıtıyor gibi görünüyor. Gibi görünüyor Argo star oldukça kullanışlı Instagram erkek arkadaşı oldu!

Ana de Armas ve Ben Affleck sıcak bir konu

Dedikoducu Polis hakkında birçok söylenti ele almak zorunda kaldı Ben Affleck'le çıkıyor veya rol arkadaşlarının peşinde , ancak de Armas ile olan son ilişkisi pek çok saçma dedikodu doğurdu. NW'nin şu cüretkar iddiası da dahil olmak üzere, ikisi hakkında son derece gülünç Ana de Armas, Ben Affleck’in çocuğuna hamileydi . Dedikoducu Polis doğrudan Affleck temsilcisine ulaştı ve bize kayıtta iddianın doğru olmadığını söyledi.

Bugün erken saatlerde, Heat’in bu konudaki kaba 'raporunu' düzeltmek zorunda kaldık. eski karısı Jennifer Garner haber yüzünden harap oluyor ikisi birbirini görüyor. Bir kez daha, magazin dergilerinin saçma iddialarını kanıtlayacak hiçbir şeyi yoktu. Daha önce de belirttiğimiz gibi, Garner'ın yeni ilişkiden dolayı üzülmesinin hiçbir sebebi yok. İlişki hala yeni olsa da, dedikodu paçavraları bununla ilgili birçok sahte hikaye uydurdu. Neyse ki, Ana de Armas'ı veya Ben Affleck'i en ufak bir şekilde rahatsız etmiş gibi görünmüyordu. Işınların tadını çıkarmak ve yeni sevgilisiyle zamanının tadını çıkarmakla çok meşgul.