Ana de Armas bir Instagram ustası . Son fotoğrafı yaz için özlem duymamızı sağladı, özellikle de onu son James Bond filminde göremeyeceğimiz için, Ölmek İçin Zaman Yok Yaz gelip geçene kadar.

De Armas’ın en son yayın özellikleri Kübalı afet rüzgârla savrulan saçları gözlerine dökülüyor ve çiçekli bir gömlek bir hasır şapkayla kısmen örtülüyor. Bir çiçek ve bir dalga içeren bir başlık ekledi. Arka planda neredeyse yaz havasının ve sahil esintisinin kokusunu alabilirsiniz, çünkü çoğumuz kışın son günlerinde bulutlu gökyüzü ve plaj havasından çok kayak havasına daha yakın sıcaklıklarda acı çekiyoruz.Fotoğraftan Ana de Armas'ın hâlâ Küba'da olup olmadığını anlamak zor. Geçen hafta onunla birkaç kez görüldü. Derin su başrol oyuncusu Ben Affleck. Geçen yıl, Dedikoducu Polis sahte bir raporu çürüttü iki gizlice çıkıyordu . O zamanlar söylenti doğru olmasa da işler değişti. Bugün, Affleck, Havana çevresinde de Armas ile birlikte görüldüğü için durumun hala böyle olup olmadığı belirsiz. İlişki durumları hakkında kamuya hiçbir şey söylemediğinden, konuya şu ya da bu şekilde işaret eden yeni bir kanıt bulamadık.

Gönderi, Ana de Armas’ın 2020 için planlanan diğer büyük sürümünün ilkbahardan sonbahara taşındığına dair üzücü haberin hemen ardından geliyor. Ölmek İçin Zaman Yok James Bond serisinin 25. bölümü ve Daniel Craig’in 007 olarak son hali, yayın tarihini değiştirdi Nisan'dan 12 Kasım'a kadar koronavirüs salgınına ilişkin endişeler nedeniyle, özellikle de Çin'de büyük bir tanıtım turunun yayınlanmasıyla aynı zamana denk gelmesi planlanıyor.

En azından, bizi şu anda görmeden önce sahip olduğumuz uzun bekleyişten uzaklaştırmak için yılın sıcak aylarına sahip olacağız. Craig ile birlikte Ana de Armas .

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Tarafından paylaşılan bir yayın A N A D E A R M A S (@ana_d_armas) 10 Mar 2020, 9:48 am PDT tarihinde