Amy Schumer güvenilmez bir tabloidden gelen temelsiz spekülasyonlara rağmen hamile değil. Teori, komedyen şefle evlendiği için etrafa saçılıyor. Chris Fischer sadece birkaç ay sonra. Dedikoducu Polis ancak yeni kocasından bebek beklemediğini teyit edebilir.

Bu aydan daha erken, Schumer ve Fischer Malibu'da evlendi Jennifer Aniston, Jennifer Lawrence ve Jake Gyllenhaal gibi yıldızlar da dahil olmak üzere yaklaşık 80 misafirin önünde. Düğünler, aktrisin ilk olarak, eski erkek arkadaşı Ben Hanisch'ten ayrılmasından birkaç ay sonra, Kasım ayında Fischer ile bağlantılı olduğu düşünüldüğünde biraz şaşırtıcıydı. Kadınlar Günü şimdi Schumer, düğümü çocukla birlikte olduğu için bu kadar erken bağladığında ısrar ediyor.Sözde 'içeriden' biri dergiye, 'Amy'nin bu kadar çabuk koridorda koşmaya karar vermesi çok tuhaf, ama hamile olması çok mantıklı olur' dedi. 'Gerçekten beklediği ama dikkatini kendine çekmek istemediği etrafta uçuşan çok konuşma var.' Sözde kaynak ekliyor: 'Şu anda Amy kimseye hamile olduğunu kabul etmiyor, ancak öyleyse yakın çevresini şaşırtmaz.'

Piyasanın şüpheli içeriden biri, Schumer'ın 'hamileliğini' gizli tuttuğunu ve böylece 'nihai açıklamanın kesinlikle kendi şartlarına göre yapılabileceğini' iddia ediyor. Fakat Dedikoducu Polis Komedyenin bir temsilcisiyle görüştü ve bize özellikle magazin dergisinin makalesinin yanlış olduğunu garanti etti. Aslında, gizli düğünü haberi çıktıktan kısa bir süre sonra, Schumer, Instagram'da 'Hayır hamile değilim' dedi. Aktris, törende çekilen bazı fotoğraflarda da alkol içiyor gibi görünüyor. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis beklemediğini onaylayabilir.

Elbette, aktrisin özel hayatıyla ilgili söylentileri ilk kez çürütmek zorunda kalmayız. Dedikoducu Polis önceden haksız yere iddia ettiği için bir yayın çağrısında bulunmuştu. Schumer, John Mayer ile çıkıyordu. . Bu saçmalıktan önce, başka bir çıkış yanlış bir şekilde aktrisin Hanisch ile nişanlandığını ve bir bahar 2017 düğünü planladığını bildirdi. Makaleyi düzelttikten kısa bir süre sonra ikisi ayrıldı.

Artık Schumer’in ilişkisinin durumu kesinleştiğine göre, magazin dergileri aşk hayatı hakkında spekülasyon yapmaktan ona bir son tarih atamaya başladı. Ancak aktrisin düğünü bir 'pompalı tüfek töreni' değildi Kadınlar Günü evliliklerini tanımlamak için bu tür terimleri kullanıyor. Bu sadece hikaye dışıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.