Amy Poehler ve Will Arnett yanlış bir tabloid raporuna rağmen, iki küçük oğluna ebeveynlik yaparken çatışmıyor. Dedikoducu Polis sahte dramayı çürütebilir. Bunda hiçbir gerçek yok.

Göre TAMAM MI! Poehler, yönetmen olarak kariyerine başladığından beri çok daha meşgul. Komedi oyuncusu Netflix filmini yönetti Şarap ülkesi ve başlıklı başka bir Netflix komedisini çekmek için hazırlanıyor Moxie . Sözde bir kaynak dergiye, 'Son zamanlarda oğullarına [Archie, 10 ve Abel, 9] bakmak için Will'e yaslanmak zorunda kaldı' dedi.İsimsiz ihbarcı ekliyor: 'Son dakikada program değişiklikleri yaptığı için ondan faydalanıyor gibi hissediyor, ancak kariyeri şu anda tam gaz ilerliyor, bu yüzden daha fazla anlayışı hak ettiğini düşünüyor.' Şüpheli içeriden biri, eski eşlerin anlaşamadığını, ancak 'çocukların önünde görünüşlerini sürdürmeye çalıştıklarını da iddia ediyor. Durum ikisi için de stresli. '

Magazin gazetesinin önermesi pek mantıklı değil. Poehler NBC şovunda oynuyordu Parklar ve Rekreasyon O ve Arnett 2012'de ayrıldıklarında. Hit dizinin başrolüne ek olarak, birkaç bölüm yazdı, yapımcılığını ve yönetmenliğini yaptı. Bu çok fazla iş gerektirdiğinden, bugünlerde daha meşgul olduğu fikri doğru değil.

Ayrıca, eski çiftin çocukları, Poehler televizyon programı üzerinde çalışırken açıkça daha gençken, Arnett'in de yoğun bir kariyeri var. İkili, ayrılmalarından bu yana iş ve ebeveynliği iyi bir şekilde dengelemeyi başardılar, bu yüzden filmleri yönettiği için birdenbire sorun haline geldiği fikri akla gelmiyor.

Bu arada, tabloid'in düzmece hikayesi, kimliği belirsiz bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Poehler ve Arnett'in bir sözcüsüne ulaştı ve bize bunun 'gülünç derecede doğru olmadığını' söyledi. Prizin izlenemeyen 'içeriden' birinin söylediğine rağmen, her iki yıldız için de konuşma yetkisine sahip bir temsilci, konu çocuklarına ortak ebeveynlik yapma konusunda hiçbir sorun yaşamadıklarını onaylar.

Geçen yıl, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Kardeş yayını, Temasta , haksız yere iddia ettiği için Arnett, Jennifer Aniston'la bir romantizm geliştiriyordu . Zamanın kanıtladığı gibi, iki yıldız hiç çıkmadı. Bundan önce, derginin diğer kardeş çıkışı RadarOnline'a bir hikaye uydurması için seslendik. Poehler Will Ferrell ile çekişiyor . Dedikodu medyası, yıldızların birbirleriyle nasıl anlaştıkları da dahil olmak üzere kişilerarası ilişkileri hakkında pek bir şey bilmiyor gibi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.