Oldu Katy Perry 'American Idol' üreticileri tarafından özür dilemeye zorlandı Taylor Swift ? Bir gazetenin iddia ettiği şey bu, ama Dedikoducu Polis bu gerçek olmayan dönüşü bozabilir. Onu destekleyecek hiçbir kanıt ve onunla çelişecek çok sayıda kanıt yok.

Yaygın olarak bildirildiği gibi, bu haftanın başlarında Perry, Swift'e yıllarca süren kan davasından sonra barış yapmak için gerçek bir zeytin dalı gönderdi. Swift, jestten etkilendi ve sosyal medyadaki sürekli rakibine teşekkür etti. Şimdi göre National Enquirer , Perry sadece 'işler çaresiz kaldığı için' ulaştı. Hikaye ilerledikçe, 'American Idol' jürisi, yapımcıların potansiyel olarak 'resmi olmayan bir Taylor yasağıyla ikinci bir sezona başlamaktan' korktuğu için 'yeni bir baskı' ile karşı karşıya kalıyordu.Süpermarket tabloidi, geçtiğimiz Ekim ayında yayınladığı ve haksız yere iddia edildiği bir makaleye atıfta bulunuyor. Perry, Swift'in müziğini yarışmacıların seçmelerinden yasaklıyordu . Dergi, aylar önce basılmış olmasına rağmen, (varolmayan) 'yasağın' gösterinin 'çok fazla pop hit kullanamadığı' anlamına geldiğini ileri sürmek için sahte iddiayı geri getiriyor. Ayrıca Mart bölümünde görüldüğü gibi, bir yarışmacı Swift hayranı olduğu için Perry'den özür dilediğinde 'American Idol' yöneticileri 'mutlu olmadılar'.

Sonuç olarak yayın, Perry'nin Swift'e ulaşmak ve şovun yapımcıları tarafından teşvik edildikten sonra barışmak için 'birçok nedeni' olduğunu iddia ediyor. Ancak bu arka plan doğru değil. Swift’in müziği için hiçbir zaman bir 'yasak' olmadı ve ABC yarışmasının 'ikinci sezonuna başlamadan' önce Perry’ye Swift’i telafi etme emri verildiğini iddia etmek pek mantıklı değil. Şu anki sezon hala yayınlanıyor, bu yüzden Swift’in şarkılarında gerçekten böyle bir 'yasak' olsaydı, yapımcılar onun hitlerinin şimdi kullanılabilmesi için onun şimdiden bitmesini istemez miydi?

ist Jamie Foxx, der ein Baby hat

Ayrıca, yöneticiler bundan 'memnun değilse' Perry'nin bir yarışmacı ile Swift hakkında yazışması , neden bölüm dışında düzenlenmedi? Bu taksit, önceden kaydedilmiş seçmelerden geliyordu, bu da yayıncıların ve yapımcıların tamamen yayında olan şeyin kontrolünün tamamen elinde olduğu anlamına geliyor. Anı eklemeye karar verdiler ve klip viral oldu ve şovu çok fazla basında puanladı. Aynı derecede önemli olarak, saygın hiçbir yayın, Perry’nin Swift’den özür dilemesinin arkasında 'Idol' hakkında hiçbir şey bildirmedi ve böyle bir görüşü destekleyecek hiçbir kanıt yok.

Aksine, 'Bu Gece Eğlencenin' nedeninin Perry, Swift'den özür diledi 'kadınlar için iyi bir örnek' oluşturarak 'geçmişe tutunması ve bugünün toplumundaki değişimin bir parçası olmak istemesi' nedeniyledir. Perry'nin 'bir süredir telafi etmeye çalıştığı' ve 'uzlaşmaya istekli' olduğu da kaydedildi. Benzer şekilde, E! Çevrimiçi, Perry'nin 'bunu çok uzun süredir düşündüğünü' ve 'uzun süredir kayıp bir arkadaşıyla barışmaktan başka bir şey istemediğini' bildirdi. Ayrıca Perry'nin 'halk arasında anlaşmazlıklar ve insanlarla rahatsız edici gerginlikler yaşamaktansa havayı boşaltmak' ve 'hayatındaki tüm negatif enerjinin temizlenmesini' istediği açıklandı.

Diğer bir deyişle, bunun şov sözcüsünün yalnızca onayladığı 'American Idol' ile hiçbir ilgisi yoktu. Dedikoducu Polis . Dizinin bir temsilcisi, bize, yapımcıların Perry’nin hareketinde herhangi bir rol oynadıklarının 'tamamen yanlış' olduğunu söylüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.