Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Amerikan İdolü kötü reytingler nedeniyle iptal ediliyordu. Dedikoducu Polis kabataslak hikayeyi araştırdı ve tamamen yanlış olduğunu buldu. Şimdi 365 gün, sahte tabloid'in neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığını görmek çok kolay.

26 Nisan 2019'da National Enquirer iddia edildi Amerikan İdolü yeniden başlatıldıktan sonra baltalanıyordu . Gerçeklik yarışması şovu, 2016'da ara verdikten sonra 2018'de üç yeni jüri, Katy Perry, Lionel Richie ve Luke Bryan ile geri döndü. O zamanlar realite şovu, Enquirer'ın asılsız iddialarda bulunduğu ikinci sezonundaydı. . Bir içeriden olduğu iddia edilen kişi, Enquirer 'yapımcılar ve ekip zaten özgeçmişlerini gönderdiği' için üçüncü sezon olmayacaktı.Sözde içeriden öğrenen daha ileri düzeyde, Perry'nin 'müzik kariyerine odaklanmaya geri dönmeye hazır olduğunu' ve bunun da gösterinin iptal edilmesine yol açtığını iddia etti. Yayının tüm hikayesi yanlıştı. Hesap bir yıl önce ortaya çıktı ve sadece 19. sezonun başlangıcı değil. Amerikan Gitti l ama 20. sezon için oyuncu kadrosuna da başladı. Mevcut koronavirüs salgınına rağmen, uzun süredir devam eden realite şovu yarışmacıların evden seçmelerine sahip olmak, Bu ayın başlarında başlayan ve bu yılın Ekim ayına kadar devam edecek.

Ek olarak, magazin dergisinin iddia ettiğine rağmen programın reytingleri düşmedi. Ayrıca, Dedikoducu Polis Perry'nin bir sözcüsü ve Seacrest'e yakın bir kaynağın her biri hikayenin doğru olmadığını onayladı. The Enquirer iddiaları ile temelsizdi. Gösterinin yeniden başlatılmasından bu yana, onunla ilgili çeşitli yanlış hikayeler var.

Mayıs 2018'de, Enquirer yanlış ifade ettiği için Perry, Taylor Swift'ten özür dilemeye zorlandı. Amerikan İdolü yapımcılar . Sahte yayın, Perry'nin Swift'den yalnızca, şovun yapımcılarının ikinci sezona 'gayri resmi Taylor yasağı' ile başlamak istememeleri nedeniyle düzeltme yapmak için 'baskı' hissettiği için özür dilediğini iddia etti. Dedikoducu Polis sahte makaleyi çıktığında düzeltti.

Sadece birkaç gün sonra, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı , Enquirer Yanlış ifade ettiği için 'nin kardeş yayını Amerikan İdolü iptal ediliyordu ve Swift, Perry'nin . Makale tamamen uydurma. Hikayenin anlatımı bir dedikodu blogundan geldi, Yaramaz Dedikodu . Yine de Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve yanlış olduğunu gördü. Ayrıca hikayenin yanlış olduğunu onaylayan Perry'nin bir temsilcisiyle görüştük.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.