Amanda Seyfried gururlu bir anne! 34 yaşındaki Berbat aktris , geçen ay güzel bir erkek bebek dünyaya getiren, yeni doğan oğlu, üç buçuk yaşındaki kızı Nina ve sevimli (ve meraklı!) köpeği Finn'in tatlı bir fotoğrafını paylaştı. Nina ve köpeğe atıfta bulunarak, fotoğrafı sevimli yorumla paylaştı: 'Yeni emojimizi seviyorlar!'https://www.instagram.com/p/CGlYA9ml946/Seyfried ve aktör Thomas Sadoski, kar amacı gütmeyen kuruluşlar aracılığıyla Eylül ayı sonlarında oğullarının doğumunu duyurduklarında hayranlarını şaşırttı. Inara ve Savaş Çocuğu, Savaştan zarar gören bölgelerdeki çocuklara yardım sağlayan Yenidoğanın resminin yanında bir açıklamada şunları yazdılar:

Halle Berry Schwertfisch Nacktszene

“3 yıl önce kızımızın doğumundan bu yana, çatışma ve savaştan çok acımasızca etkilenen masum çocuklara olan bağlılığımız hayatımızın itici gücü oldu. Oğlumuzun doğumuyla INARA ve Savaş Çocuğu çalışmaları Kuzey Yıldızımız oldu. 'https://www.instagram.com/p/CFsh1WcF1Zn/

Seyfried, büyük duyuruyu yaptığından beri Instagram akışında bir dizi tatlı hamilelik fotoğrafı paylaştı. Birinde kızının, annesinin büyük karnını nazikçe okşadığı görülüyor. Bir başkasında Kötü Kızlar Şap, kocasıyla dışarıda uzanırken kocaman bebek yumruğunu gösteriyor.

geht kelly ripa mit kelly leben?

https://www.instagram.com/p/CFvaRixlS2w/nicole alexander und shaquille o'neal

https://www.instagram.com/p/CFzv9D2lplS/

Seyfriend ve Sadoski, 2015 yılında Broadway dışı oyunda birlikte oynadıkları sırada bir araya geldi. Geçtiğimiz Yol. İkili, 2017 yılının Mart ayında gizli bir törenle evlendi. Mamma Mia! star ilk çocuğuna hamileydi. 44 yaşındaki Sadoski, en çok aşağıdaki gibi şovlardaki rolleriyle tanınır: Haber odası, Tommy, ve Parçalarda Yaşam. Çiftin bir görünüm sırasında kaçtığını açıkladı. James Corden ile Geç Geç Şov .

Oğullarına ve kızlarına ek olarak, çift aynı zamanda gururlu köpek ebeveynleridir. Sevimli köpekleri Finn, o sahip kendi Instagram hesabı .

https://www.instagram.com/p/B1pS0MogJlI/