Amal Clooney Baby Bump Kasım 2015

(Getty Images)

Amal clooney Arkadaşları, hazırlanmış bir rapora rağmen, hamileliği sırasında yeterince kilo alamamasından endişe duymuyorlar. Dedikoducu Polis bu iddiayı bozabilir. Bize bunun 'doğru olmadığı' söylendi.Amal's Bump nerede? bu haftaki endişe verici bir başlık okuyor Temasta 'küçük bebek yumruğunun' yakın arkadaşları arasında 'endişeye yol açtığını' iddia etmeye devam ediyor. İnsan hakları avukatını hiç tedavi etmeyen bir doktor, 'Amal altı ayda ikiz taşıyan kadınların çoğu kadar kilo almış gibi görünmüyor. İkiz bekleyen bir kadın hamilelik sırasında 37 ila 54 kilo almalıdır. '

Derginin şüpheli içeriden biri, 'Yakın çevrelerinden sadece birkaç arkadaşı konuyu George'a açmaya cesaret bile etti. Bunu Amal'la tartışmaya cesaret edemezlerdi, sadece kız kardeşi ve annesi oraya gidebilirdi. ' 'Ama tabii ki hamileliğinin bu noktasında daha büyük olmadığına dair bazı endişeler var,' diye bitiriyor ihbarcı.

Fakat Dedikoducu Polis araştırıldı ve duruma yakın bir kaynak bize raporun tamamının 'doğru olmadığını' garanti ediyor. Rağmen Temasta Saçma iddiaları Clooney sağlıklı besleniyor ve hamileliğinin bu noktasında uygun miktarda kilo aldı. Ayrıca arkadaşlarının Clooney'nin ağırlığı konusunda endişeli olmadıkları ve aksi takdirde yapılan tüm iddiaların tamamen yanlış olduğu söylendi. Tabloid ayrıca Amal'i hiç tedavi etmemiş ve ne kadar kilo aldığı veya almadığı hakkında hiçbir fikri olmayan, ancak farklı açılardan çekilmiş fotoğraflara dayanarak tahmin yürüten doktorlardan da alıntı yapıyor. Bu sadece bir başka sahte haber.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu ilk değil Dedikoducu Polis Clooney hakkındaki sahte hikayeleri nedeniyle yayını bozdu. 2015 yılında dergiye haksız iddialarda bulunduk George ve Amal Clooney boşanma davası açtı altı aylık evlilikten sonra. Ve bu uzun hikayeden kısa bir süre önce, yanlış bir iddiada bulunmak için çıkış noktasını düzelttik. George Clooney doğum gününde Amal'ı terk etti 143 günlük evlilikten sonra. Bu uydurma raporlar gibi, bu sonuncusu da aynı derecede doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wie hat Molly abgenommen?