Amal clooney ikizleri doğurduktan iki ay sonra bedeni utandırıyor. Ünlüler ve önemli figürler, çocuk sahibi olduktan sonra hızlıca kilo vermedikleri için genellikle alay edilir. Ancak belirli bir webloid, insan hakları avukatına çok zayıf olduğu için sesleniyor.

Sansasyonel bir manşetle, Radar Çevrimiçi Cuma günü 'ŞOK EDİCİ FOTOĞRAFLAR: Aşırı Diyet? Amal, Clooney Twins'e Doğum Yaptıktan Sadece Haftalar Sonra İskelete Bakıyor! ' İtalya'da bir tenis maçından sonra aktör kocasıyla yürüyüşe çıkan Clooney'nin resimlerinin yanı sıra, site şöyle yazıyor: “Amal ikizler Alexander ve Ella'yı doğurduktan sadece haftalar sonra her zamanki gibi zayıf görünüyordu. İnsan hakları avukatı, bebek sonrası aşırı kilo verme diyetinde olabileceğine dair söylentilere yol açarak, ünlü kocasıyla son sportif gezisinde kusursuz ama tuhaf bir şekilde ince bir çerçeveyle övündü. 'Garip bir şekilde Amal, spor takımında ince ve zayıf görünüyordu. Artık sopa kadar ince çerçevede kalan bebek ağırlığı görünmüyordu, ”diye devam ediyor priz,“ George da karısıyla yürürken kameralara şoklu, soğuk bir bakış attığında kötü görünüyordu. İkili, sahadan ayrılırken dikkat çekmekten kaçınmak istiyor gibiydi. '

Sence? Çoğu ünlü çift gibi Clooney'ler de paparazziler tarafından takip edilmekten hoşlanmazlar. George'un mutsuz görünmesine şaşmamalı. Eşine gelince, bu açıklamayı iki kez kullanan çevrimiçi yayına rağmen, görünüşünde 'tuhaf' hiçbir şey yoktu. Bu hikaye Clooney sadece birkaç 'hafta' önce doğum yapmış gibi yazılırken, ikizler aslında yaklaşık 12 hafta önce 6 Haziran'da dünyaya geldi. Bu birkaç taneden daha fazlası. Ve doğumdan yaklaşık üç ay sonra, avukatın normal ince yapısına dönmesi mantıksız değildir.

Hiçbir şekilde 'iskelet' görünmüyor ve fotoğraflarda 'şok edici' hiçbir şey yok. RadarOnline utanç verici bir şekilde çiftin en son anlık görüntülerine bir tıklama tuzağı yaklaşımı istedi ve kabaca Clooney'nin vücudunun açı olması gerektiğine karar verdi. Hatta webloid sonunda okuyuculara şu soruyu sorar: 'Amal'ın aşırı kilo kaybı hakkında ne düşünüyorsunuz? İkizlerini karşıladıktan sonra çiftin iyi durumda olduğunu düşünüyor musunuz? ' İşte başka bir soru: İnternetteki rastgele insanlar Clooney'lerin iyi durumda olup olmadığını neden bilsinler?

Kayıt için, onlar. Ancak sorun, sitenin sahte endişesidir. Çıkış, Clooney'nin 'bebek sonrası aşırı kilo verme diyetinde' olduğundan gerçekten endişelendikleri için bu fotoğrafları yayınlamadı. Trafik istiyorlardı. Ve avukat hala daha ağır tarafta olsaydı, yayın onun kilo vermek için mücadele ettiğini iddia ederdi. Kazanmanın yolu yok. Bu aynı webloid kilo almak için vücudu utandıran Tori Spelling çok zayıf olduğu için onu utandırdıktan sonra. RadarOnline iğrenç olmaya devam ediyor.

Maschinengewehr Kelly Emma Kanone

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.