Alyson Hannigan ve Alexis Denisof Yeni bir tabloid haberine rağmen, 'nin evliliği 'sorunlu' değil. Dedikoducu Polis bu uydurmayı düzeltebilir. Bize bunun 'doğru olmadığı' söylendi.

Göre TAMAM MI! , Hannigan ve Denisof'un yakın arkadaşları, çiftin geçtiğimiz yıl içinde California'daki mülklerinden ikisini listeledikten sonra, 14 yıllık evliliklerinin 'çökmekte olabileceğinden' 'korkmaya başladılar'. Sözde bir 'kaynak' dedikodu dergisine şöyle diyordu: 'Herkes boşanmadan önce mali durumlarını basitleştirmek için mal varlığını boşalttığından endişeleniyor.' Yayının 'içeriden' olduğu iddia edilen kişi, 'Üzücü. Orada çok güzel yıllar geçirdiler. 'Çıkış ayrıca, aktrisin 'Annenle Nasıl Tanıştığımı 2014'te tamamladıktan sonra iş bulmakta zorlandığını' ve Denisof ile ilişkisini olumsuz etkilediğini iddia ediyor. 'Sanki kariyeri çökmeye başladı ve bu onlar için zordu. Uzun zamandır çok mutluydular ama son zamanlarda işler pek iyi görünmüyor, ”diye ekliyor tabloid’in şüpheli“ kaynağı ”.

Doğru olsa da Hannigan ve Denisof kısa süre önce Santa Monica'daki evlerini listelediler Evlilikleri kesinlikle 'sallantıda' değildir ve aksi takdirde ileri sürülen herhangi bir iddia tamamen yanlıştır. Bir temsilci, evlilikle ilgili herhangi bir sorun olduğunu reddediyor ve çifte yakın bir kaynak, adının açıklanmaması koşuluyla konuşuyor. Dedikoducu Polis rapor yüzde 100 'doğru değil'. Ek olarak, çiftin mülklerinden birini satmış olması, ayrılmanın eşiğinde oldukları anlamına gelmez. 2017 yılında Hannigan ve Denisof, Brentwood emlaklarını listeledi 8.1 milyon dolara ama yine de mutlu bir şekilde evli kalıyorlar. Varsa, tabloid'in Hannigan'ın iş bulmakta zorlandığına dair konuşması, bir ev satmak için daha makul bir açıklama olsa da, şu anda pilot sezonda aktif bir rol oynadığını duyuyoruz.

Bu pek ilk değil Dedikoducu Polis düzeltildi TAMAM MI! ünlü bir çiftin ilişkisinin 'buzlu' olduğuna dair sahte bir hikaye yayınladığı için. Dergi bu iddiaları yaymayı sever, ancak nadiren doğrudur. Örneğin, 2017'de dergi, Daniel Craig ve Rachel Weisz'in yanlış bir şekilde 'buzlu' olduklarını iddia etti. Zaman bunun yüzde 100 yanlış olduğunu kanıtladı ve Hannigan ve kocası hakkındaki son makale de öyle. İşte bir hikaye Dedikoducu Polis tabloid'den görmek isterim: How I Met A Fact-Checker.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.