Arada işler bitti Rihanna ve birkaç sitenin bildirdiği gibi, üç yıllık erkek arkadaşı Hassan Jameel. Bu aşk hikayesi sona ererken Dedikoducu Polis yardım edemem ama gazetecilerin şarkıcıların romantik hayatı hakkında spekülasyon yaptığı ve yanlış anladığı her zamanı hatırlayın. Bekar ya da tutulmuş olsa da, magazin dergileri potansiyel ortakları hakkında hikayeler uydurmaktan kendilerini alıkoyamıyor gibi görünüyor.

2018 yılında Radar Çevrimiçi bunu bildirdi Rihanna ve Jameel aslında balayındaydı Paris ziyareti sırasında. Web sitesi “PDA FOTOĞRAFLARI: Balayı mı? Rihanna, Romantik Paris Kaçamağı Sırasında Milyarder Erkek Arkadaşa Kadar Cozies. ' Acı verici derecede uzun olmasının yanı sıra, başlık neredeyse akla gelebilecek her şekilde yanlıştır. Bunun tek doğru tarafı, fotoğrafların gerçekten Paris'te çekilmiş olması.Makale, çiftin Paris'teki bir balkonda 'şarkıcının kocaman bir elmas yüzük takmasının görülmesinden günler sonra' görüldüğünden bahsetmeye devam ediyor. Hikayenin referans aldığı yüzük günler önce takılmamıştı - daha çok haftalar gibiydi. Tüm bu çelişkili bilgilerle karşı karşıya kaldım, Dedikoducu Polis bu hikayeyi tamamen yanlış saydı. Şimdi Jameel ve Rihanna ayrıldığına göre, bu söylenti iki kez çürütüldü.

Yaklaşık bir yıl önce, Star iddia eden bir makale yayınladı Cara Delevingne, Rihanna'ya 'ürkütücü bir aşk' yaşadı . İkisi filmde göründü Valerian ve Bin Gezegen Şehri birlikte ve filmle bağlantılı olduğu varsayılan isimsiz bir kaynak çıkışa ikisinin anlaşmazlığa düştüğünü söyledi. 'Eskiden çok yakındılar ama Cara, Ri'ye karşı hisleri olduğunu söylediğinde işler ters gitti' dediler. Şüpheli kaynak, Delevingne'in “gerçekten yoğun ve takıntılı olabileceğini iddia etti. Sadece Rihanna'ya bakıp bakacak ve bu Ri'yi rahatsız ediyor. '

Sadece pop yıldızının o zamana ait Instagram paylaşımlarına bakarak, Dedikoducu Polis Gölgeli magazin iddialarını çürütmek için yeterli kanıt buldu. Rihanna, Delevingne'nin fotoğraflarını Instagram sayfasında yayınladı ve Delevingne'in dikkatini çekerse muhtemelen bunu yapmazdı.

Deniz Feneri yıldız Robert Pattinson da sözde bir Rihanna paramore idi. Kadınlar Günü 2018'de bir haber yayınladı. Rihanna ve Pattinson gizli randevulara çıkıyorlardı . Dedikodu paçavrasıyla konuşan isimsiz bir kaynağa göre, hem Pattinson hem de Rihanna'nın 'ortak arkadaşı' Katy Perry, ikisini gizli tarihlerine ayarlamaktan sorumlu olan kişiydi. Dedikoducu Polis Rihanna’nın kampındaki bağlantımız, onların çıkmadıkları ve asla çıkmadıkları konusunda bilgilendirildi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.