Dır-dir Alia Shawkat ile taşınmak Brad Pitt ? Bu hafta iki farklı magazin gazetesinin eşit derecede sahte makalelerde iddia ettiği şey budur. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Hat Angelina Jolie einen Bruder?

Temasta ve Yaşam tarzı Putt ve Shawkat'ın dokuz aylık flörtün ardından ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşımaya hazır olduklarını iddia eden neredeyse aynı makaleleri bu hafta yayınladılar. Pitt, her iki tabloid de şöyle diyor: 'Hayatında mutluluğu kucaklamakla ilgili bir yerde - ve Alia'nın evine taşınmasını sağlayarak rüzgara dikkat etmeye karar verdi!' Görünüşe göre her dergiye tamamen aynı alıntıyı yapan bir kaynak, 'Her sabah yanındayken uyanmaktan daha da mutlu' diyor. 'O samimiyeti, güveni ve güvenebileceği bir partnere sahip olmanın getirdiği bağlantıyı gerçekten özledi.'Ama ne hakkında Pitt ve Aniston’ın söylenti ilişkisi , sen sor? Bunların hepsi değildi yeniden bir araya geldiklerini söyleyen magazin dergileri ? Makalenin versiyonunda Temasta öyküsündeki bu olay örgüsündeki boşluğa değinen kısa bir cümle içerir. SAG Ödülleri'nde o 'büyülü anı' paylaşmasına rağmen, tabloid'in dediği gibi, Aniston, Pitt'in Shawkat'la ilişkiye girmesi konusunda 'fazla kızamaz'. Başka bir 'kaynak', 'Alia'yı biliyor ama Jen ve Brad özel değildi,' diyor. 'Ve Brad Alia ile birlikte olduğu için onun gözden kaçtığını kim söyleyebilir? Brad ve Jen'i asla sayamazsınız. '

Brad Pitt'in bu makalelerin söylediği kadar başarılı olmasını içtenlikle umuyoruz, ancak bu hikaye birçok düzeyde saçma. Birincisi, gölgeli hile nedir? Aynı şirkete ait olan her iki magazin dergisi de neredeyse aynı kopyayı kullanıyor, ancak yayın adlarını değiştirerek 'bir kaynak söyler Temasta … ”Veya“ bir kaynak söyler Yaşam tarzı… '

Bu oldukça büyük bir kırmızı bayrak: haber kaynakları her zaman birbirlerinden haberler toplar - öyleyse neden yapmasınlar Temasta hikayeyi aldığını kabul et Yaşam tarzı, ya da tam tersi? Neden her biri bu 'kaynakla konuşan kişi gibi davranıyor?' Büyük olasılıkla, her iki yayın da kendisininki gibi yayınlanmak üzere aynı sahte kopyayı aldı ve kimsenin bunu anlamayacağını umuyordu. Maalesef dergiler için Dedikoducu Polis fark ettim.

Bu, hikayenin sahte olduğunu tamamen göz ardı etmeye yetmediyse, Dedikoducu Polis ayrıca, hikayenin 'tamamen saçma' olduğunu bize garanti eden arkadaşlara yakın güvenilir bir kaynağa da ulaştı. Pitt ve Shawkat açıkça çok yakınlar - Los Angeles'taki kilitlenmenin ortasında evine gitmiş - ama onunla taşınmak üzere değil. Oh, ve bu noktada söylemeye gerek yok ama Pitt ve Aniston da herhangi bir şekilde, biçimde ya da biçimde bir araya gelmediler. Bu SAG Ödülleri'nde 'büyülü an' sadece iki arkadaş arasında hızlı bir tebrik alışverişiydi.

melissa mccarthy wie hat man abgenommen

Brad Pitt’in sözde flört hayatı söz konusu olduğunda bu magazin dergilerinin hiçbiri yıldız haberciliği ile tanınmıyor. Geçen ay, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta bunu iddia etmek için Pitt, Shawkat ile Aniston'ı 'aldatıyordu' - fark edeceğiniz bir hikaye, bu sefer 'özel' olmadıkları hakkında söyledikleriyle çelişiyor. Pitt'e yakın bir kaynakla görüştük, o iddiaya güldü ve çıkmadığınız birini tam olarak aldatamayacağınızı belirtti.

Bu arada, Ocak ayında Yaşam tarzı olduğu konusunda ısrar etti Pitt'e taşınan Aniston . 'Brad hiç vakit kaybetmek istemiyor,' dedi şüpheli habercisi. 'Yine ciddileşiyor, bu yüzden neden birlikte yaşamaya karar verdiler!' Aniston'ın sözcüsü söyledi Dedikoducu Polis eski sevgililerin geri dönmediğini ve bundan önce çürüttüğümüz düzinelerce hikayenin hiçbirinde yer almadığını. Çıkış, yalanlarının ne kadar açık olduğunu umursuyor mu?

Wer ist Shaunie o Neal Dating

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.