Yapar Alex Rodriguez gerçekten istemek Jennifer Lopez ile daha az zaman geçirmek Leah Remini ? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin iddiası bu. Dedikoducu Polis ancak bu sahte raporu düzeltebilir. Bize bunun 'doğru olmadığı' söylendi.

Tuhaf iddia, derginin son sayısında bulunabilir. TAMAM MI! , 'A-Rod To J. Lo: Leah'dan Kurtulun!' Eşlik eden hikayede, dedikodu dergisi gülünç bir şekilde Rodriguez'in Lopez'in 'en iyi arkadaşı' Remini'yi 'sevmediğini' iddia ediyor. Daha sonra sözde 'kaynak' denen bir sözde 'Leah sürekli Jen'in yanında ve Alex onu zorba buluyor. Jennifer’ın arkadaşlarının çoğunu sevdiği konusunda ısrar ediyor, ancak Leah kendisi ve devam eden halka açık savaşları hakkında çok konuşuyor ve Alex'in buna sabrı yok. 'Gazeteye göre, eski beyzbol oyuncusu, şarkıcının Remini ile 'bağlarını kesmesini' 'beklemiyor', ancak sözde Lopez'e 'Hangout'larına geri dönüp ölçeklenemeyeceğini' sormuş. Ayrıca, yayının şüpheli içeriden biri olduğunu iddia ediyor: 'Bunlar birbirinden ayrılamazlar ve gerçekten Leah'ın varlığının romantizmi köreltiyormuş gibi hissediyor. Jennifer yıllardır Leah ile yakın olduğu için Alex bununla başa çıkmak zorunda kalabilir. Jen ile daha fazla yalnız kalmak istiyorsa, onu romantik bir tatile fırlatmak zorunda kalacak. '

ist Lily Collins im Zusammenhang mit Phil Collins

Fakat Dedikoducu Polis araştırıldı ve uzun süredir arkadaşımız olan Rodriguez ve bize raporun yüzde 100 'doğru olmadığı' konusunda güvence verdi. Piyasanın uydurma gibi görünen hikayesinin aksine, Rodriguez şarkıcıyı en iyi arkadaşıyla daha az zaman geçirmeye teşvik etmiyor, ne de eski beyzbol oyuncusu aktrisi 'zorba' buluyor. Aslında, sadece bir ay önce Lopez, Instagram'da Remini ile sıkı sıkıya sarıldığı bir fotoğraf yayınladı . Bu, üç hafta önce takip edildi Remini birlikte öğle yemeği yerken bir fotoğrafını paylaşıyor , Rodriguez'in kız arkadaşından en yakın arkadaşlarından biriyle daha az zaman geçirmesini istemediğini kanıtladı.

Tabii ki, bu en yeni karışım aynı tabloidden geliyor. Dedikoducu Polis yanlış iddia nedeniyle önceden düzeltilmiş Lopez, Rodriguez'e 'ara veriyordu' . Açıkça yanlış olan rapora çok benzer şekilde, yayın kuruluşunun en son hikayesi de benzer şekilde sahtedir.

Garth Brooks Ehe Trisha Yearwood

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.