Dır-dir Jennifer Lopez nişanlısı tarafından kullanılıyor, Alex Rodriguez ? Bir tabloid, 'aşağılanmış' aktrisin eski MLB oyuncusuna kötü davranmasına rağmen onu terk edemeyeceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeye bakıyor.Wer ist Matt Smith verheiratet mit
1 Mart 2021 tarihli, Jennifer Lopez

Kapağında Star başlık 'Aşağılanmış J.Lo Şöhret ve Para İçin Kullanıldı!' yazıyor. Derginin beraberindeki makale, Alex Rodriguez’in metresinin Jennifer Lopez ile ilişkisini sarsan 'her şeyi anlattığını' belirtiyor. Herkesi kısaca hızlandırmak için, eski sporcu kısa süre önce Madison LeCroy ile ilişkisi olmakla suçlandı itibaren Güney Cazibesi . Rodriguez, realite yıldızıyla tanıştığını inkar etse de, kaynaklar tabloid'e Lopez ve Rodriguez arasında 'her şeyin çözüldüğünü' söylüyor.İçeriden biri, 'Alex ve Madison hakkındaki bu söylentileri duymak Jennifer için aşağılayıcı,' diye açıklarken, başka bir kaynak bunun, Rodriguez'in ortağından ilk kez çıkmadığını iddia ediyor. Kaynak, 'Bu yeni raporlar yüze bir tokat, nihai ihanet' diyor. Yayın daha sonra Rodriguez'in 'doyumsuz libido' sunun onlarca yıl öncesine dayandığını ortaya koyuyor ve sporcunun eskiden evinin içinde ve dışında fahişelerden oluşan döner bir kapıya sahip olduğuna dair bir kitaptan bir söylentiye atıfta bulunuyor.

İçeriden 'Alex ayrıca striptiz yerlerini ve seks kulüplerini de sayısız ziyaret etti' diyor. Tabloid, oyuncunun erkeğine bağlı kalmaktan başka 'başka seçeneği olmadığını' yazıyor. 'Takıntılı bir şekilde imaj bilincine sahip ve Alex'le kalmanın birleşik markalarını daha değerli kıldığını biliyor,' diye ekliyor kabataslak bilgi sahibi. Çiftin Mets'i satın alma konusundaki başarısız girişimine dikkat çeken içeriden, 'Mets ihale savaşından çekilmiş olabilirler, ancak onları daha da zenginleştirecek satın alacaklar' diye devam ediyor.Hikaye, kaynağın, arkadaşların 'uyardıkları' halde Selena nişanlısının onu kullandığı oyuncu, “Jennifer sahip oldukları rahat yaşam tarzıyla fazlasıyla rahat. Aşk hayatını başkasının dikte etmesine izin vermeyecek. '

Alex Rodriguez, pek çok ünlü gibi bazı rahatsız edici suçlamalarla karşı karşıya kaldı , tabloid’in hikayesi doğru değil. Rodriguez'in temsilcisi, sporcunun fahişeleri işe aldığı fikrini reddediyor. Madison LeCroy skandalıyla ilgili olarak, hem kendisinin hem de Rodriguez'in, ikisinin hiçbir zaman fiziksel olarak birbiriyle karışmadığını açıklığa kavuşturdukları bildirildi. gerçeklik yıldızıyla hiç tanışmadım . Ve Rodriguez'in 'şöhret ve para' için Jennifer Lopez'i kullandığı düşüncesine gelince, bu bir söylenti. Dedikoducu Polis vardır birkaç kez debunked .

Wie oft war Ashton Kutcher verheiratet?

Geçtiğimiz Sevgililer Günü, Lopez ile bir Instagram yayını paylaştı Rodriguez, tatili ve ilk tanıştıkları yıl dönümünü anması için satın aldığı abartılı bir gül buketi. Dedikoducu Polis çiftin gayet iyi olduğunu söylemenin güvenli olduğunu düşünüyor.Warum ließen sich Miranda Lambert und Blake Shelton scheiden?
Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Jennifer Lopez (@jlo) tarafından paylaşılan bir yayın

Bu, düzelttiğimiz ilk yanlış rapor değil Star . 2019'da, Rodriguez ve Lopez'i iddia ettiği için çıkışı çürüttük lüks bir sahil töreninde evlendi . Geçtiğimiz Ocak ayında Lopez'in Rodriguez'i 'sıkı bir tasma' tuttu. Şimdi, atlet gelecekteki karısını şöhreti ve serveti için mi kullanıyor? İyi deneme.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.