Yakın bir kaynak Alex Rodriguez tartışıyor National Enquirer aldattığını iddia eden kapak hikayesi Jennifer Lopez eski bir kız arkadaşıyla 'B.S.' diyor ama tabloid iddialarının arkasında duruyor. Dedikoducu Polis iddiaları araştırdı ve her iki taraftan bildiklerimizi ortaya çıkarabilir.

Süpermarket tabloidinin gazete bayilerinde çarşamba günkü yeni sayısı 'World Exclusive: A-Rod Cheats On J.Lo With This Woman!' Kapak, 'metresi' patlayıcı her şeyi anlat 'ı daha da ileri taşıyor. Basının içinde, makale Rodriguez ve Lopez’in “aşkının bittiğini” çünkü onu “kirli telefon seksi, otel bağlantı düzenlemeleri ve hatta steroid talep ederek” aldattığını ilan ediyor.Sözde 'metresi' Lauren Hunter , Rodriguez ile birkaç yıl önce çıktığı bildirildi. Dedikodu dergisi, ilişkilerinin 'sert seks, kirli konuşmalar ve mastürbasyon videoları için çarpık yalvarışlarla dolu çılgın geceler' içerdiğini iddia ediyor. Hikayede Hunter, Mart ayında Lopez'i görmeye başladığında Rodriguez'in kendisiyle olan bağlantısını kestiğini, ancak Nisan ayında açık sohbetlerle FaceTiming'e tekrar başladıklarını iddia ediyor. Hunter, Rodriguez'in Mayıs ayı ortasında Kansas City'de buluşmasını istediğini, ancak planların tamamlanmadan önce kefaletle ödendiğini iddia ediyor. Hunter, temaslarının Mayıs ayı sonlarında tekrar sona erdiğini iddia etmeye devam ediyor.

Söz konusu gizli ilişkinin kanıtı olarak, yayın, sözde kısa mesaj alışverişlerini yeniden yarattı. Bununla birlikte, çıkış, hikayesinde bunların rekreasyon olduğunu kabul etmiyor, bunun yerine yanlış bir şekilde görüntülerin gerçek olduğunu ima ediyor. Gazetenin editörü, Dedikoducu Polis 'telif hakkı ihlali' sorunlarını gerekçe göstererek elde ettikleri gerçek metinleri asla yayınlamazlar, örneklerini bulduk National Enquirer daha önce diğer gerçek metinleri yayınlıyordu ve hatta filigranını onlara koyuyordu, böylece dünya bu orijinal mesajlara sahip olduklarını bilecekti. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis Özellikle Rodriguez'in bu sözde metinleri Mart'tan Mayıs 2017'ye kadar gönderdiğine dair bir kanıt olup olmadığını sordu, ancak bir yanıt alamadı.

Araştırırken, Dedikoducu Polis Rodriguez'den Hunter'a doğası gereği cinsel olduğu iddia edilen bir 11 Mayıs metni aldı. Bununla birlikte, içeriği makalede yoktu ve hiçbir isim eklenmediğinden, bunun gerçekten de oyuncu tarafından iddia edilen metresine kadar olduğunu bağımsız olarak doğrulayamayız. Ve dergi haberciliğini sürdürürken, hikaye tamamen Hunter’ın iddialarına dayanıyor ve Rodriguez’den hiçbir yorum gelmiyor.

Şimdi, makalenin yayımlanmasının ardından, Rodriguez’in kampındaki bazı kişiler, Hunter’ın iddialarını şiddetle eleştiriyor. Daha önce dahil olduklarını kabul ederken, bir Rodriguez içeriden sadece 'gasp' olarak adlandırılan başarısız bir girişimden sonra alçak iddialarıyla magazin gazetesine gittiğinde ısrar ediyor. Aralarında eski futbol yıldızı Marcus Allen'ın da bulunduğu üç çocuğu olan Hunter'ın defalarca Rodriguez'den para istediği iddia ediliyor. Dedikoducu Polis söylendi ve reddettiğinde, medyaya onlar hakkındaki haberleri satmakla tehdit etti. Bize söylendiğine göre Hunter’ın sözde komplosunun en önemli noktası, sanki Lopez ile olan ilişkisi sırasında kendisinin ve Rodriguez’in şimdi yaptığı uygunsuz konuşmalarmış gibi yıllarca eski metin mesajlarını iletmektir. Yukarıda not edildiği gibi, Dedikoducu Polis Bu iddia edilen metinlerin, özellikle derginin rekreasyonlarında yer almayan zaman damgalarının gerçekliği hakkında daha fazla bilgi aradı.

Rodriguez'e yakın bir kaynak 'Yıllar öncesinden,' diye ısrar ediyor Dedikoducu Polis , kendisinin ve Hunter'ın şu anda 'cinsel içerikli mesaj gönderdiği' iddialarını sürdüren 'B.S.' Lopez'le 'çıktığı sırada' eski sevgilisine ulaşmadığı söylendi. Temas, bunun 'gasp' olduğunu iddia ediyor. Rodriguez'in Hunter'a mı yoksa National Enquirer . Bir defalık MLB süperstarının temsilcisi yorum yapmadı. Dedikoducu Polis Hunter'dan bir yorum almak için bir dizi yolu denedi, ancak cevap vermedi. Ayrıca belirtmek gerekir ki, magazin iddiasına rağmen, Rodriguez’in Lopez ile olan romantizmi “bitmedi”, şarkıcıya yakın bir kaynak bizi temin ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.