Alec Baldwin’in karısı Hilaria Baldwin, geçtiğimiz günlerde menşe ülkesiyle ilgili tartışmalara karışmıştı. Tabloidler bir tarla günü geçirdi ve şimdi biri Alec'in skandal nedeniyle kariyerinin zarar görebileceğinden endişelendiğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.'Hilaria Hysteria Irks Alec'

Göre National Enquirer , 'Aşağılanmış Hilaria Baldwin, İspanyol olduğuna dair tuhaf iddialarından ötürü kamuoyundan özür diledi' çünkü Alec 'kariyerini korumak için ona bunu yaptırdı.' The Ayrıldı yıldız 'bu saçma skandal yüzünden bir ton kızışıyor ve hem Hollywood'da hem de bir siyasi etki sahibi olarak güvenilirliğini mahvettiğine inanıyor.' Skandal karı koca arasında gerginliğe neden olmaya devam ediyor.Baldwin’in 'karısına karşı küfürlü savunması' aşktan değil, 'koruyacak bir kariyeri olduğu için' ortaya çıktı. Bir kaynak, 'olması gerektiğini düşünüyor bu maskaralığı terk etti yıllar önce ve şimdi bedelini ödüyor. ' Hikaye, 'skandal ilişkilerini yaraladı' diyerek sona eriyor.

Mariah Carey neue Jahre 2019

Alec’in Kariyeri İyi

Magazin dergilerinin yapacağına rağmen inandın mı Alec, karısının yanında duruyor. Baldwin'e yakın bir kaynak anlattı VE 'Hilaria'yı ne yaparsa yapsın kayıtsız şartsız destekliyor ve seviyor ve bu durum da bir istisna değil.' Baldwin kısa süre önce Instagram'da Hilaria ile birlikte 'mükemmel kadın' olarak adlandırdığı bir fotoğrafını yayınladı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Alec Baldwin (@alecbaldwininsta) tarafından paylaşılan bir gönderi

Alec Baldwin’in kariyeri de skandaldan tamamen etkilenmedi. Göre IMDB , hâlâ yedi farklı projeye bağlı. Patron Bebek: Aile Şirketi . Bu skandal yüzünden henüz tek bir oyunculuk işini kaybetmedi, bu yüzden ilk başta öfkelenecek bir şey yok.

Diğer Sahte Hikayeler

Bu, bir zamanlar Alec Baldwin'in Donald Trump rolünü üstlendiğini iddia eden gazetenin aynısı. Cumartesi gecesi canlı elde etmenin bir yolu olarak Kim Basinger'den intikam doksanlı yıllarda eski cumhurbaşkanına duyduğu sözde aşık olduğu için. Ayrıca Alec ve Hilaria’nın evliliğinin kötü bir saç kesimi yüzünden parçalanmak . Açıkçası, Baldwin’in kişisel hayatına dair gerçek bir kavrayışa sahip değil.Magazin dergisi, Baldwin'in tüm üyeleri hakkında netlikten yoksundur, gerçekten, Hailey Baldwin Bieber'ın kapsamı da aynı derecede saçma. Kendisinin ve Justin Bieber'ın Bir mola alarak ve birkaç ay sonra çocuğuna hamile . Bieber kapsamındaki hiçbir tutarlılık veya doğruluk yoktu, bu da güvenilecek bir dergi olmadığının bir başka kanıtı.

Ryan Reynolds und Sandra Bullock Beziehung

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra İlk Ünlü Şerefine Zaten Sahip Oldu

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Jeopardy! ’Yapımcıları Son Tartışmadan Sonra Yeni Kalıcı Ana Bilgisayar Arıyor

Rapor: Goldie Hawn, Kurt Russell Feel 'İğrenmiş' Ve 'İhanet Edilmiş' Kate, Oliver Hudson

Jennifer Lawrence'ın Setteki Kazadan Sonra 'Kalıcı Olarak Biçimsiz' Olabileceğinden Endişeleniyor musunuz?