Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Chris Hemsworth Evliliği Elsa Pataky başı beladaydı ve oyuncu döndü Adrien Brody rahatlık için. Dedikoducu Polis çıktığında hikayeyi gözden geçirdi. Şimdi, kararı ilk seferinde doğru aldığımızdan emin olmak için rapora bir göz atıyoruz.



Chris Hemsworth Sorunları Ortasında Elsa Pataky'den Ayrıldı mı?

2019'da Chris Hemsworth, Elsa Pataky ve üç çocuğuyla vakit geçirmek için oyunculuktan altı ay ara verdi. Ancak 2020'de KB aktörün bunu 'evliliğini kurtarmak için' yaptığını iddia etti. Bununla birlikte, iyi zamanlar çift için uzun sürmedi ve dergi daha sonra şunu iddia etti: eşlerin sorunları yeniden ortaya çıkıyor Hemsworth işe geri döndüğünde. O sırada içeriden biri, ''cezası' bittikten sonra evde kalmayı reddetti - Elsa'yı başladığı yerde bıraktı.



Kurtarma için Adrien Brody

Dergi, Adrien Brody'nin kurtarmaya geldiği zaman olduğunu ileri sürdü. Piyanist yıldızı 2006'dan 2009'a kadar Pataky ile çıktı, ancak tabloid, aktrisin eski erkek arkadaşıyla kalsaydı hayatının nasıl olacağını merak etmeye başladığını iddia etti. Adrien, Elsa'ya tapardı. Onu gezegendeki en çok aranan kadın gibi hissettirmek için elinden gelen her şeyi yaptı. Ayrıldılar çünkü Elsa boğulmuş hissetti, bu biraz ironik. Kaynak, Adrien evde çok uzun süre sıkışırsa kabine ateşi yükselen Chris'ten çok farklı olmalı ”dedi.

Güçlü 'Thor' İle Evli Olmak Göründüğü Tek Şey Değil mi?

Bu muhbir için Pataky'nin ne düşündüğünü ayrıntılı olarak bilmesinin garip olduğunu belirtmek isteriz. Bu 'kaynak' da bir zihin okuyucu muydu? Yine de, bahşişçi İspanyol aktris 'birkaç arkadaşına Adrien'e ulaştığını söyledi - görünüşe göre ona nasıl olduğunu soran bir mesaj gönderdi. Chris'e karşı biraz titrediğini düşünürsek, neden geçmiş aşklarla temasa geçtiğini anlamak için bir psikiyatriste gerek yok. ' Dırdırcı, Pataky'nin 'Thor'la evliyken Byron'da rüyayı yaşıyormuş gibi göründüğünü, ancak onun için gerçekliğin genellikle çok daha yalnız olduğunu' belirterek hikayeyi bitirdi.



Chris Martin Gwyneth Paltrow Hochzeit

Elsa Pataky ve Chris Hemsworth’ün Evliliği Hakkındaki Gerçek

Dedikoducu Polis saçma ve aşırı dramatik raporu çıktığında düzeltti. O zamanlar, Elsa Pataky'nin evlilik sorunları arasında Adrien Brody'ye mesaj atmadığını doğrulayan duruma yakın bir kaynak tarafından hikayeyi yayınladık. Oyuncu ve Yenilmezler aktör sorunları yaşıyor, bu da yanlıştı. Chris Hemsworth, bir sonrakini çekmek Thor Avustralya'da film böylece ailesine daha yakın olabilirdi. Artı, son zamanlarda ikisi eşlerin evliliği hakkında açıldı , açıklayan,

İnsanların bizi mükemmel bir çift olarak düşünmesi komik. Asla. İnişler ve çıkışlar oldu ve hala ilişki üzerinde çalışmaya devam ediyoruz.

Bunlara ek olarak, KB Pataky ve Hemsworth’ün ilişkisi hakkında daha önce yanılmıştı. 2019'da magazin gazetesi Patay'ı öne sürdü Tessa Thompson'ı uyardı kocasından uzak durmak için. Çıkış, Pataky'yi iddia ettiğinde benzer bir hikâye öne sürüyordu. Brie Larson'ın Hemsworth'u çalacağından korktu buradan. Diğerlerine ek olarak kırdığımız söylentileri çifti hakkında, magazin dergilerinin çiftin evliliğine dair herhangi bir kavrayışı olmadığı açıktır.



meghan markle und matt lauer

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Reba McEntire Erkek Arkadaşı Rex Linn Tarafından Fazla Plastik Cerrahi İçin Aranıyor mu?

Matthew McConaughey Hollywood'u Bırakıp Kariyer Değiştiriyor mu?

Rapor: 'Zavallı' Prens Harry, Meghan Markle ile 'Kabus' Evliliğine Düştü

Tila Tequila 2021: Eski Gerçeklik Yıldızına Ne Oldu?

Vanna White, Pat Sajak'tan 'Wheel Of Fortune' Sunucusunu Devraldı mı?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.