Bir tabloid iddiaları Adam Sandler kızlarını çevirmeye çalışıyor Sadie , 13 ve Güneşli , 10, yıldızlara ve karısına Jackie üzülüyor. Hikaye tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

'Adam’s Stage-Dad Dreams' dergisinin son sayısında bir manşet okuyor TAMAM MI! Çıkışa göre, komedi yıldızı genç kızlarının onun izinden gitmesini istiyor. Sandler'ın sözde bir 'arkadaşı' dergiye şöyle diyor: 'Adam için, 50'li yaşlarında olan ve bir oyuncu ve sanatçı olarak çok şey başaran, başka bir hit film veya kapalı konser veren Adam için, 'Oradaydı, bunu yaptım 'Kızlar yetenekli ve Adam yaşlandıkça kariyerlerinde onlara liderlik eden kişi olmak istiyor.'Blake Shelton Gwen Stefani Baby

Oradan, anonim kaynak Sandler’ın karısının kızlarının şov dünyasına girmesinden 'endişelendiğini' ve kocasının çabalarına rağmen buna bir son vermeye çalıştığını söylüyor. Şu an için, görünüşte varolmayan içeriden biri, 'isteksizce ona uyuyor,' diyor ve Jackie'nin kızların 'ev ödevlerini yapmalarını' sağlamakla daha çok ilgilendiğini ekliyor.

Gazetenin raporu tamamen uydurma. İşte gerçekte olanlar: Bu ayın başlarında, Sandler ve kızları, Taylor Swift’in 'Lover' adlı şarkısının cover'ını yaptılar. bir hayır kurumunda bağış toplama etkinliğinde. Tatlı an viral oldu ve hayırseverlik etkinliğinin en önemli noktalarından biri olarak kabul edildi. TAMAM MI! durumu keyfi olarak Sandler'ın kızlarını çocuk yıldızlara dönüştürmeye çalıştığı ve karısının bundan mutsuz olduğu bir tür dramaya dönüştürüyor. Durum böyle değil.

Gazetenin anonim kaynağının iddia ettiğine rağmen, Dedikoducu Polis Sandler’ın sözcüsüne ulaştı ve makaleyi 'çılgınca' diye reddetti. Oyuncunun temsilcisi bize 'Hayır işleri için şarkı söylediler ve karısı oradaydı' diyor. Sandler ve karısının çocuk yıldız olma 'hayalleri' için savaştıkları fikri temelsizdir.

Belirtilmelidir, Sandler söyledi Biz Haftalık bu ayın başlarında kızlarının icra etmeye ilgi duyduğunu, ancak kendi istekleri üzerine sahneye çıkmalarına izin verdiğini de kaydetti. 'Orada babayı görüyorlar ve 'Bunu deneyebilir miyim?' Diyorlar. Ben de 'Oraya git' diyorum, 'dedi Sandler ve takip etme söz konusu olduğunda her zaman' onları destekleyeceğini 'de sözlerine ekledi. onları ne ilgilendirir. Komedi yıldızı genç kızlarını ilgi odağı olmaya zorlamıyor, onları yıldızlara dönüştürmek için bir tür büyük planı da yok.

Dedikoducu Polis ne zaman olduğunu da belirtmeli TAMAM MI! Sandler ve karısı arasında bir anlaşmazlık yaratmakla meşgul olmayan dergi, onu ünlü arkadaşlarıyla karşı karşıya getirmeye çalışır. Daha geçen ay Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için satış noktasını bozdu Sandler, David Spade’ın yeni talk-show'una çıkmayı reddediyordu. . Magazin dergisi, oyuncunun hayatındaki herhangi biriyle ilişkisine dair sıfır içgörüye sahip.

Kaynaklar

  • Gardner, Chris. 'Adam Sandler ve Kızları, Rock4EB'de A-Listers için Taylor Swift’in' Lover 'şarkısını seslendiriyor! Bağış.' The Hollywood Reporter, 7 Ekim 2019.

  • Cardoza, Riley. 'Adam Sandler, Kızların Şarkı Söylemek İçin İlgi Alanlarını Destekliyor: Her Zaman' Onları Destekleyeceğim. 'Us Weekly, 5 Ekim 2019.

    ist Faith Hill und Tim Mcgraw lassen sich scheiden
  • Shuster, Andrew. 'Adam Sandler, David Spade’ın Talk Show'unda Görünmeyi Red mi Ediyor?' Gossip Cop, 6 Eylül 2019.

  • Cindy Guagenti, Adam Sandler Sözcüsü. 23 Ekim 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.