Adam Sandler görünmeyi reddetmiyor David Spade Yanlış bir tabloid haberine rağmen Comedy Central'ın yeni talk show'u. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir. Bu doğru değil.

Göre TAMAM MI! Spade, gece geç saatlere kadar devam eden yeni talk show'un yapımcılarına söz verdi, David Spade ile Lights Out , A listesindeki birkaç arkadaşının gelip 'kirli sırlarını açığa çıkarmasını' sağladığını, ancak teslim etmediğini söyledi. Sözde bir kaynak dergiye, 'David büyük ünlü egolarıyla biraz eğleneceğini söyledi, ancak kimse bunu yapmıyor' dedi.İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Sandler'ı Spade’in şovunda görünmeyecek olan ünlü arkadaşlarından biri olarak seçip şöyle diyor: Cinayet Gizemi yıldız arkadaşının 'keskin dilinden' 'korkuyor'. Güvenilir olmayan çıkış, A listesindeki konuk eksikliğinin Comedy Central için 'ciddi bir sorun' haline geldiğini söylerken, şüpheli habercisi Spade'in 'yeni bir arkadaş çevresine ihtiyacı olduğunu' öne sürüyor.

Sadece üretimine dahil olan bir kaynak değil Lights Out bize magazin hikayesinin 'doğru olmadığını' söyleyin, ancak önermede de birçok boşluk var. Sandler yazı Massachusetts'te yeni Netflix filmini çekerek geçirdi Hubie Cadılar Bayramı . Komedi, Temmuz ayı başından Ağustos ayı sonuna kadar doğu kıyısında çekildi. Spade’ın Los Angeles’ta çekimleri yapılan talk şovu Temmuz ayı sonlarında gösterildi. Sandler kasabada değildi.

Sandler'ın Spade’ın talk-show'unda görünüp görünmeyeceği hala belli olsa da, kesinlikle bunu yapmayı reddetmiyor. Dedikoducu Polis Sandler’ın sözcüsüne ulaştı ve bize derginin haberinin 'tamamen doğru olmadığını' söyledi ve ayrıca kendisi ve Spade'in 'harika arkadaşlar' olduğunu belirtti. Gerçekte, film yıldızı yıllar boyunca arkadaşının kariyerini inanılmaz derecede destekledi.

Sandler, Spade’in bir dizi filminin yapımcısıydı. Joe Dirt , Benchwarmers ve yaklaşan Netflix komedisi Yanlış Missy . Sandler ve Spade ayrıca Yetişkinler imtiyaz ve Netflix komedisi Do-Over . Aslında, Spade talk show'unu kariyerini Sandler'a borçlu olduğu için şaka yaparak açtı.

Bu, iki 'Saturday Night Live' mezunu içeren bir hikayeyi çürütmek zorunda kaldığımız ilk sefer değil. Dedikoducu Polis önceden yakalanmış TAMAM MI! Kardeş satış noktası, Biz Haftalık yanlış bildirmek için Sandler ve Spade, Justin Bieber'ın oyunculuğa girmesine yardım ediyordu . Sandler, tabloid'in makalesine 'uydurdukları tuhaf bir hikaye' olarak atıfta bulundu.

Bundan önce, Dedikoducu Polis seslendi TAMAM MI! Diğer kardeş yayını, National Enquirer hakkında bir hikaye uydurmak için Spade, Brad Pitt'in ayık olmasına yardım ediyor . Dedikodu medyası, Spade’in diğer Hollywood yıldızlarıyla olan arkadaşlıklarına dair hiçbir fikre sahip değil.

Kaynaklar

  • Slane, Kevin. 'Adam Sandler, North Shore'da' Hubie Halloween 'filminin çekimlerini tamamladıktan sonra Massachusetts'e teşekkür ediyor.' Boston.com, 3 Eylül 2019.

  • 'Justin Bieber, İddiasına Rağmen Adam Sandler'dan Oyunculuk Tavsiyesi İstemedi.' Gossip Cop, 12 Ekim 2017.

  • 'Brad Pitt, David Spade'den Ayıklık Yardımı mı Alacak?' Gossip Cop, 30 Aralık 2016.

  • Cindy Guagenti, Adam Sandler Sözcüsü. 6 Eylül 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.