Adam Levine ve onun eşi Behati Prinsloo aksini belirten düzmece bir tabloid raporuna rağmen boşanmanın eşiğinde değiller. Hikaye tamamen yanlış. Dedikoducu Polis sadece çürütebilir.Temasta bu hafta Maroon 5 baş şarkıcısı ve neredeyse altı yıldır eşinin 'ayrı ve mutsuz - hayatlar' sürdürdüğünü iddia ediyor. Sözde 'içeriden' biri, magazin gazetesine şöyle der: 'Bu zor bir dönemden daha fazlası - onlar için son olabilir.' Bu iddia edilen kaynak, Levine'nin NBC’deki görevinden ayrıldığını iddia ediyor. Ses Geçen yıl Prinsloo'nun iki kızına daha fazla hazır olma baskısı nedeniyle. Sözde bahşişçi, 'Ona tekrar tura çıkacağını söylediğinde ... çatıya çıktı,' dedi.Bu yaklaşan ayrılığın kanıtı olarak dergi, Maroon 5’in Şili’deki son konserinden bahsediyor, ardından grup ve Levine özellikle bağlantısız performansları için tepkiyle karşılaştı. Temasta Bunun, Levine'nin 'kariyeri ile Behati arasında bölünmüş' olması gerektiğine karar verdi. '[Levine] Şili'deki konser sırasında kırılma noktasında olduğunu söyleyebilirsin,' diye devam ediyor bilinmeyen içeriden. Adam'a yakın olanlar boşanma evraklarının açılmasının an meselesi olduğunu söylüyor.

Bu rapor açıkça yanlıştır. Tabloid, Levine’in Şili’deki performansının Prinsloo’daki dramdan kaynaklandığı teorisini destekleyecek hiçbir kanıta sahip değil. Dahası, şüpheli 'içerdekilere' rağmen Temasta konuşmak istiyor, Dedikoducu Polis Hikayenin 'yüzde 100 yanlış' olduğunu onaylayan Levine için kayıtta konuşmak için gerçekten nitelikli bir sözcü ile görüştü.Ama bizden almana gerek yok: Levine ve Prinsloo'ya sorman yeterli. Geçen hafta, Levine bu konuda bilgilendirildiğinde Temasta bu sahte hikayeyi yürütürdü o ve Prinsloo Instagram'da güldü . Şarkıcı, hikayeyle ilgili aldığı mesajın ekran görüntüsünü “Oh hayır !! Doğru mu @behatiprinsloo ??? ' Prinsloo da benzer şekilde Levine’in gönderisini gülen bir uzaylı gifiyle kendi hikayesine ekledi. Bu, magazin gazetesini hikayesinin sahte olduğuna ikna etmek için yeterli olmalıydı, ama yine de basıldı.

Bu, bir gazetecinin Levine ve Prinsloo’nun evliliği için yanlış bir şekilde boşanma ağlaması yaptığı ilk şey değil. Geçen Ağustos, Dedikoducu Polis bir parçasını çürütmek Star evliliklerinin başının dertte olduğunu iddia eden Levine’in sözde 'karanlık ruh halleri'. Gazete, Levine’in uzun süredir arkadaşı ve menajeri Jordan Feldstein’ın ölümünü, Maroon 5’in kötü karşılanan Super Bowl performansını ve Ses sözde iç kargaşasının kanıtı olarak. Bu raporu araştırdık ve Levine’in hayatındaki bağlantısız olayları aşağılayıcı bir anlatı oluşturmak için birbirine bağlamaya yönelik küstah bir girişimden başka bir şey olmadığını gördük.

Kaynaklar

  • Downs, Stephanie. “Adam Levine ve Karısı Behati Prinsloo, 'Bölünmeye Gidiyorlar' İddia Edilen Söylentilere Gülüyor” Pop Kültürü, 7 Mart 2020.  • Matis, Griffin. 'Adam Levine, Behati Prinsloo' Karanlık Ruh Halinden 'Nedeniyle Evlilik Sorunları Yaşıyor?' Gossip Cop, 22 Ağustos 2019.

  • Carleen Donovan, Adam Levine Sözcüsü. 12 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.