Ariana Grande şarkı söyleme ve oyunculuk becerileri üzerine bir kariyer oluşturmuş olabilir, ancak onun imzası bu onun statüsünü bir pop ikonu olarak pekiştiriyor. Şelale at kuyruğu. Kanatlı göz kalemi. Çırpınan kirpikler.

Ama hiç kimse Ariana Grande'yi makyajsız gördü mü? Sahnede olmasa bile, nadiren ritim tutmaz (ara sıra selfie çeker). Tamamen makyajlanmış yüzünün altında hala güzel olduğundan oldukça eminiz ve hayranların Ari'yi görmek isteyeceğine bahse gireriz. Doğal daha sık. Ariana Grande’nin yıllar boyunca makyajsız görünümünün nadir örneklerine göz atın.Ariana Grande’nin İmzalı Makyaj Görünümü

Klasik yüksek at kuyruğu ve kanatlı göz kalemi makyajıyla Ariana Grande

(lev radin / Shutterstock.com)

Wer gewinnt Rock of Love Staffel 1

Tarz bağımlıları uyum sağlarken kırmızı halı etkinlikleri Ariana Grande'nin hangi muhteşem kıyafeti giyeceğini görmek için, makyajıyla bizi şok etmeyeceğinden her zaman emin olabilirler. Grande denenmiş ve gerçek bir rutine sadık kalıyor ve kalıcı bir dayanak noktası kanatlı göz kalemi.

Makyaj sanatçısı Daniel Chinchilla, 'Eyeliner, Ariana'nın işi, kedi gözü seviyor' dedi. Popsugar . “Başlangıçta biraz daha doğaldı ve zaman geçtikçe onunla gittik ve ona çok ikonik bir kanat görünümü vermek için onu zorlamaya devam ettik. Kademeli olan bir şeydi ama şimdi onun için tanınan bir şey. '

Seni sıkmaya çalıştığından değil. 2018'de makyaj sanatçılarından bir diğeri olan Ash K Holm söyledi Rafineri29 Grande genellikle 'farklı ürünler, renkler ve teknikler kullanarak temel görünümünden yararlanmanın yolları üzerinde çalışıyor.'

“Eyeliner ve genel olarak gözler, görünüşümüzün ana odak noktası” diye ekledi. 'Bence her zaman yeni şeyler geliştirme ve deneme sürecinde olduğumuzu düşünüyorum.'

Ariana Grande Makyajsız

Neredeyse her zaman Grande'nin hem sahnede hem de sahne dışında eksiksiz bir makyaj yüzü ile dışarı çıkmasını bekleyebilirsiniz. Sokakta paparazziler tarafından terler ve saç lastiğine yakalanmış olsa bile, dramatik gözleri yok değil. Ancak nadir durumlarda, çıplak bir yüzünü paylaşmaya isteklidir.

Ariana küçük bir kızken makyaj ağırlıklı prenses yarışmasına gitmedi. İşte burada, nadide bir gülümsemeyle yanıp sönen taze yüzlü.

Ariana Grande, çevresinde kalpleri olan küçük bir kız olarak

(Ariana Grande / Instagram)

Bu, süper yüksek at kuyruğunun başladığı dönem olabilir mi? Ariana, iri geyik gözleri ve hafif bir sırıtışıyla makyajsız bir ara olarak canım gibi görünüyor. 'Eğer birşey …. tutarlı, ”diye yazdı başlıkta.

Ariana Grande, yüksek at kuyruğu olan ve makyajsız bir preteen olarak

(Ariana Grande / Instagram)

Yıldızlar: tıpkı bizim gibiler. Ariana, tatil sezonunda makyajını çıkararak ve hediyeleri paketlerken yüz maskesi takarak işi kolaylaştırır.

Ariana Grande yüz maskesi yaparken selfie için poz veriyor

(Ariana Grande / Instagram)

Ari, bu 2012 fotoğrafında kelimenin tam anlamıyla saçlarını aşağı indiriyor, ünlü at kuyruğunu atıyor ve at kuyruğunu çıplak olanla değiştiriyor. Fotoğraf sadece basit bir başlık ile sunuluyor: 'Sabah :)'.

neue Kinder auf Blocknamen
Saçları aşağı makyajsız Ariana Grande

(Ariana Grande / Instagram)

Grande, bu sadeleştirilmiş siyah beyaz selfie için kameraya bakarken 'hayal kurduğunu' iddia ediyor. Bronzlaştırıcıyı veya lekeli dudakları algılama yeteneği olmadan makyajsız bir ışıltıya sahip gibi görünüyor.

Ariana Grande siyah beyaz fotoğrafta makyajsız

(Ariana Grande / Instagram)

İşte 2012'de kuaför Paul Norton ile Ari. Kilitlerini imzalı at kuyruğu için hazırlarken, kamera için birkaç farklı ifade paylaşıyor. Açıkçası, göz kalemi olmadan harika göründüğünü düşünüyoruz.

Ariana Grande saçını şekillendiriyor

(Ariana Grande / Instagram)

İşte Grande'nin albümüyle aynı gün yayınladığı bulanık ama çıplak yüzlü bir resim Tatlandırıcı düştü. Ari, giydiği rimel veya astarı gözyaşlarının akıtmasına izin veriyor gibi görünüyor ve 'ruh hali:' diye yazıyor, 'ruh hali:') bütün gün ağlayacak lol. sıcaklığınız için teşekkür ederim. beni dinlediğiniz ve duyduğunuz için teşekkür ederim. mutlu tatlandırıcı günü ve seni seviyorum. '

Tatlandırıcının piyasaya sürüldüğü gün lekeli makyajla Ariana Grande

(Ariana Grande / Instagram)

Çift çekim yaptın mı? Biz de. Ariana onu İngilizlerin kapağında öldürür Vogue Yanaklarındaki sarı bukleler ve çiller, ona güneşte öpülmüş bir Kaliforniyalı görünümü veriyor.

British Vogue dergisinin kapağında Ariana Grande

(İngiliz Vogue)

ist Kaia Gerber Dating Weg

Ariana, bir 2020 Instagram hikayesinde, büzülmüş dudakları ve sevimli bir kelebek filtresiyle birlikte çillerini tekrar ortaya çıkardı.

Ariana Grande makyajsız selfie

(Ariana Grande / Instagram)