Daha resmi olmadan önce bile Arkadaşlar yeniden birleşme şovu işin içindeydi, magazin dergileri sevilen 90'ların sitcom'unun yeniden canlanmasıyla ilgili söylentiler hakkında haber yaptılar. Gibi hayat yıldızlarından daha büyük Jennifer aniston , Courteney Cox , David Schwimmer , Matthew Perry , Lisa Kudrow , ve Matt LeBlanc , magazin dergilerinin okuyucuların konuya olan ilgisinden yararlanmaları kaçınılmazdı. Dedikoducu Polis en çirkin iddiaları ve söylentileri topladı ve bunları bir araya topladı.

The Arkadaşlar cast daha fazla para mı talep etti?

Haziran 2019'da, Sıcaklık bildirdi Arkadaşlar yıldızlar yeniden birleşme için her birine 20 milyon dolar ödenmesini talep ediyordu . Çıkış, Jennifer Aniston, Courteney Cox ve geri kalanlarının Warner Bros. ile gizli görüşmelerde bulunduğunu, ancak fahiş ödeme beklentilerinin bir yeniden birleşme ümidini ortadan kaldırdığını iddia etti. Bir kaynak yayına, “Kamuoyunda söylediklerine rağmen görüşmeler yapıldı. Sorun şu ki, çok yüksek ücretler talep ediyorlar. 'Sözde kaynak, 'Yeniden gösterimden zaten çok şey kazandılar, ayrıca geçen yıl Netflix'ten büyük bir bonus aldılar. Ancak yine de her biri 20 milyon ABD doları alana kadar ödün vermiyorlar - bu, projenin ne kadar büyük olacağını yansıtan bir şey. ' Dedikoducu Polis bu hikaye hakkında bir şeyler sezinledik, bu yüzden duruma yakın olan kendi kaynaklarımızla temasa geçtik ve bize yeniden bir araya gelmeyi çevreleyen herhangi bir müzakereden habersiz olduklarını bildirdiler. Ayrıca şimdi daha fazla içgörümüz var, çünkü HBO Max'in yeniden birleşmenin arkasındaki stüdyoydu. Bu çıkışın ne hakkında yazdıklarına dair hiçbir fikri olmadığının bir başka kanıtı.

Matthew Perry yeniden bir araya gelmeyi mi tehdit etti?

Birkaç ay sonra yeniden birleşme haberi patlak verdikten sonra, magazin sayfalarında daha fazla söylenti yayınlandı. Perry, en yeni dedikodunun konusuydu. Kasım'da, KB iddia edildi Matthew Perry Arkadaşlar yeniden birleşme tehlikede erken yaratıcı toplantıları sabote ederek. Sözde bir 'kaynak' yayına, 'Matthew fikirlerle ilgili hayal kırıklığını dile getirmekte hızlı davrandı ve yazarlara duyduğu her şeyden' etkilenmediğini 've' ilham almadığını 'söyledi.

Diğer oyunculardan hiçbiri onun fikirlerini desteklemeyince, içeriden biri devam etti, Matthew Perry 'onları desteklemedikleri için onlara sırt çevirdi ve onları hayranlara en iyiyi vermekten çok parayla ilgilenmekle suçladı. Tahmin edene göre Perry toplantıdan fırladı ve Jennifer Aniston ve Lisa Kudrow'u 'gözyaşlarına boğdu.' Görünüşte sahte olan kaynak, 'Topun yuvarlanacağını düşündükleri toplantıdan sonra, potansiyel olarak yeniden birleşme hayallerini mahvedeceklerini düşündükleri için harap halde kaldılar.' Dedi. Kaynak, David Schwimmer ve Matt LeBlanc'ın ise Perry'nin gösteriden tamamen çıkarılmasını önerdiğini iddia etti.

Wie viel Gewicht hat Kelly Clarkson zugenommen?

Tabii ki, magazin gazetesinin bildirdiği hiçbir şey uzaktan doğru değildi. Dedikoducu Polis keşfetti. İlk olarak, doğrulanmamış kaynak, yeniden bir araya gelme şovunun senaryolu sitcom formatına bir dönüş olacakmış gibi görünmesini sağladı. Daha ziyade The Hollywood Reporter yeniden birleşme haberini verdiklerinde, yeni şov senaryosuz olurdu . Ayrıca, İnsanlar oyuncu kadrosunun sevgili karakterlerini tekrarlamayacağını kaydetti. Arkadaşlar . Matthew Perry hiçbir zaman önceden yazılmamış buluşmadan silinme tehlikesiyle karşı karşıya değildi.

Brad Pitt'e katılacaktı. Arkadaşlar yeniden birleşme?

İki magazin dergisi, Aniston'ın bir zamanlar konuk olan eski kocası Brad Pitt'in bir bölümde rol aldığını bildirdi. Arkadaşlar ya yeniden bir araya gelmesi bekleniyor yada bu Aniston onu bir tane yapmaya ikna etmeye çalışıyordu. . Geçen aralık, Yeni fikir Pitt'in, George Clooney, Billy Crystal, Ben Stiller, Julia Roberts ve Bruce Willis ile birlikte yeniden birleşme sırasında geri dönüş yaptığı söylentileri olduğunu iddia etti.

Melissa McCarthy Gewichtsverlust ergänzt

Kadınlar Günü Aniston'ın Pitt'i buluşmada konuk yıldız olmaya ikna etmeye çalıştığını iddia ettiklerinde o kadar ileri gitmedi, ancak iddiaları da aynı derecede saçma. Orijinal şovla olan tek bağlantısı eski karısı ve bekar bir konuk olduğu için Pitt neden senaryosuz buluşmada göründü? Gösterinin önceden yazılmış olmadığını bilmek, bu özel hikayeleri daha da gülünç hale getiriyor. Dedikoducu Polis ayrıca araştırmamız sırasında Pitt'in projeye hiçbir şekilde dahil olmadığını öğrendik.

Jennifer Aniston ve Matt Leblanc'ın ateşli bir ilişkisi mi vardı?

Son olarak, magazin dergilerinde sıkça anlatılan bir anlatı olduğu gibi, oyuncu kadrosu arasında yeniden bir araya gelmeyi tehlikeye attığı iddia edilen iç çatışmalara dair haberler vardı. Yeni fikir Mart ayında bir makale yayınladı. Jennifer Aniston ve Matt Leblanc’ın kan davası yeniden bir araya gelmeyi tehdit etti . Çıkış, ikisinin çekimler sırasında yaşadığı 'buharlı ilişki' söylentilerini gündeme getirdi. Arkadaşlar Ancak hem Jennifer Aniston hem de Matt LeBlanc bu söylentileri defalarca yalanladı. Bir kaynak ayrıca, LeBlanc'ın Aniston'ı 'züppe ve her şeyin ötesinde' olarak görmesinden bu yana ikisi arasında gerginlik olduğunu söyledi.

Dedikoducu Polis Matt LeBlanc'ın makaleyi 'çok aptalca' olarak nitelendiren temsilcisiyle görüştü. İkisi arasındaki iddia edilen romantizm hakkındaki söylentilere gelince, Jennifer Aniston, zamanının çoğunda Brad Pitt ile meşhur bir ilişki içindeydi. Arkadaşlar , olası bir 'ateşli ilişki' yapmak.

Üyeleri Arkadaşlar oyuncular artık arkadaş değil miydi?

Kadınlar Günü sette yaşanan gerilimleri de bildirdi. Arkadaşlar yeniden birleşme krizdeydi çünkü kast arkadaşları kavgayı durduramadı . David Schwimmer'ın yönetmen olacağını düşündüğü ve 'yardımcı yönetmen bile olmayacağını öğrendikten sonra toplantıdan fırlayacağı' için üzgün olduğu bildirildi. Bir kaynak olan Matthew Perry senaryodan memnun olmadığını ve olay örgüsünü 'çaresiz' ve 'yapışkan' bulduğunu söyledi.

Jennifer Aniston iddiaya göre, erkek rol arkadaşlarının arkasından gittiği ve daha iyi anlaşmalara girdiği için öfkeliydi, bu da ona ihanete uğramış hissine neden oldu. Courteney Cox, görünüşe göre, erkek arkadaşı Johnny McDaid ile tatile gidebilmek için çekim programının değiştirilmesini talep ediyordu. Lisa Kudrow, sözde içeriden biri olduğunu iddia etti. 'Her şey dağılmadan önce tüm gerilimleri ortadan kaldırmak için evinde bir toplantı düzenlerdi.'

Hiçbiri doğru değildi Dedikoducu Polis bulundu. Senaryosuz yeniden birleşme şovunda Matthew Perry'nin hata bulabileceği bir plan yok. Ayrıca oyuncunun yönetmenlik istemediğini söyleyen David Schwimmer’ın temsilcisine ulaştık. Jennifer Aniston'ın temsilcisiyle de temasa geçtik, bize erkek yıldızların daha iyi bir anlaşma yapmadığını ve hikayenin her ayrıntısının 'tamamen yanlış' olduğunu söyledi. Göre Çeşitlilik altı oyuncu kadrosunun her biri aynı 2.5 milyon doları yapmak .

Koronavirüs salgını dünyayı kasıp kavururken, Arkadaşlar yeniden birleşme gerçekten krizde, ancak oyuncular arasındaki kavga yüzünden değil. Yerine gibi diğer birçok yapım , gecikiyor virüsün yayılmasını yavaşlatmaya yardımcı olmak için. En sevdiğimiz karakterlerin dönüşünü daha uzun süre beklemek hayal kırıklığı yaratsa da, ölümcül hastalığın devam eden yayılmasından daha iyi bir alternatif.

ist Bob Ross noch am Leben

Kaynaklar

 • Shuster, Andrew. 'Jennifer Aniston ve 'Friends'in Ortak Yıldızları Yeniden Birleşme İçin Her Biri 20 Milyon Dolar mı İstiyor?' Dedikoducu Polis, 18 Haziran 2019.

 • Nahas, Aili. 'Olası Arkadaş Buluşması Hakkında Bildiğimiz Her Şey:' Doğru Tedavi Olmalı '.' People, 20 Kasım 2019.

 • Scott, Hugh. 'Matthew Perry 'Friends' Buluşmasını Tehlikeye mi Koyuyor?' Gossip Cop, 26 Kasım 2019.

  leben mit kelly und ryan abgesagt 2018
 • Goldberg, Leslie. 'İşlerde HBO Max'te 'Friends' Reunion Special.' 12 Kasım 2019.

 • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt, Jennifer Aniston ile 'Arkadaşlar' Buluşmasında Konuk Olacak mı?' Gossip Cop, 21 Aralık 2019.

 • Shuster, Andrew. 'Jennifer Aniston, Brad Pitt’i‘ Arkadaşlar ’Buluşmasında Görünmeye İkna Etmeye mi Çalışıyor?' Dedikoducu Polis, 6 Mart 2020.

 • Broman, Laura. 'Jennifer Aniston, Matt LeBlanc Feud 'Friends'in Buluşmasını Tehlikeye mi Koyuyor?' Dedikoducu Polis, 2 Mart 2020.

 • Shuster, Andrew. 'Oyuncular Kavgayı Durduramadığı İçin Krizde Arkadaşların Yeniden Buluşması mı?' Dedikoducu Polis, 20 Mart 2020.

  ist Kelly Clarkson, der die Stimme verlässt
 • Düşük, Elaine. 'Özel HBO Max Special için Yeniden Bir Araya Gelecek 'Arkadaşlar' Oyuncuları.' Çeşit, 21 Şubat 2020.

 • Morton, Brianna. 'The Bachelorette', 'Stranger Things' ve Coronavirüs Tarafından Ertelenen Daha Fazla Film ve TV Şovu. ' Dedikoducu Polis, 16 Mart 2020.

 • Goldberg, Lesley. 'HBO Max'te 'Arkadaşlar Buluşması Özel Gecikmeli.' The Hollywood Reporter, 18 Mart 2020.