Birkaç yılda bir, Will Smith ve Jada Pinkett Smith boşanma söylentileri tarafından reddedildi. Ancak özellikle son altı ay düzmece bölünmüş hikayelerle dolu. Dedikoducu Polis aşağıdaki yanlış iddiaları tamamladı.

Ocak ayında, KB Smith'lerin 'gizlice ayrıldığını' duyurdu. Sözde 'kaynak', ayrılığa 'deneme ayrılığı' adını verdi ve 'Bunun geçici olup olmadığını veya iyi ve gerçekten bittiğini ancak zaman gösterecek ve boşanmaya karar verdiler.' Ancak Dedikoducu Polis sadece haftalar önce işaret etti Smith, Instagram'da Pinkett'e saygı duruşunda bulundu 20. evlilik yıldönümleri şerefine. Görevinde, devam eden ilişkilerine olan bağlılığını dile getirdi. 'Sonsuza kadar sizin en derin gerçeğinizi beslemeye adadım,' diye yazdı. Zamana gelince, sözde 'bölünmenin' 'geçici' olup olmadığını 'söylemek' ise, Pinkett'in bir temsilcisinin bize söylediği gibi, ilk etapta 'ayrılık' yoktu ve zaman, çiftin hala çok fazla birlikte olduğunu gösterdi.Şubatta, Radar Çevrimiçi uzun süredir çiftin '270 milyon dolar boşanma' aldığını açıkladı. 'Deneme ayrılığı' anlatımıyla birlikte, site benzer şekilde adlandırılmamış bir 'kaynak' dan alıntı yaptı ve 'Gerçek şu ki, hem bekar hayatın tadına varıyorlar hem de keyif alıyorlar. Görünüşe göre birbirlerinden daha mutlular. ' İddia edilen ihbarcı, sözde bölünmenin 'kalıcı' olacağını tahmin etmeye devam etti. Blog neyden bahsetmeyi başaramadı ve ne Dedikoducu Polis okuyuculara, bu hikayenin yayınlanmasından sadece bir gün önce Smith bir Instagram videosu paylaştı O ve Jada birlikte kürek çekiyor. Açıkça 'bekar hayatı' keşfetmiyorlardı, ancak birlikte hayatı kucaklamaya devam ediyorlardı.

Ardından Mayıs ayında, web sitesinin kardeş çıkışı, Star , Smith'lerin 'ayrı hayatlar' sürdüğünü iddia eden bir hikaye sattı. Takip edilemeyen bir 'içeriden', 'Will ve Jada’nın arkadaşları arasındaki kelime, evliliklerinin başının dertte olduğu ... Birlikte zincirlenmek istemiyorlar ve boşanma yolunda ilerleyebilirler.' Dedikoducu Polis Ancak öğrendim ki, şu anda ayrı olmalarının gerçek nedeni, Smith'in Avrupa'da bir film çekiyor olmasıydı. En önemlisi, bu masalın aynı hafta ortaya çıkması, Will, yeni bir şarkıda boşanma söylentilerini çarptı , '20 yıllık yağmalamaya az önce tanık oldunuz / Boşanma söylentilerini durdurun ve lanet işinize bakın.' Elbette “20 yıl” onların yıldönümlerine bir referanstı.

Aynı ay, kardeş yayın National Enquirer okuyucuların Pinkett’in saç dökülmesinin Smith ile 'sarsıntılı evliliğinden' kaynaklandığına inanmasını istedi. Gazeteci, aktrisin 'kelleşmekte' olduğu konusunda ısrar etti ve 'A listesindeki çiftin arkadaşlarının evliliklerinin iniş çıkışlarını suçladığını' iddia etti. Dergi ayrıca Radar'ın birkaç ay önce yayınladığı boşanma çekişmelerini de içeriyordu. Ama aynen Dedikoducu Polis bu hikayeyi bozmayı başardık, bunda da önemli delikler açabildik. olmasına rağmen Pinkett kel olmaktan korktuğunu itiraf etti. saçları ilk dökülmeye başladığında, aslında bir nedenin belirlenemediğini fark etti. Sonra Pinkett daha sonra steroid aşısı yaptırdığını açıkladı bu soruna 'yardımcı oluyordu'. Yani ne 'kelleşiyordu' ne de tıbbi sorun için Smith suçluydu.

Ancak Haziran ayı sonlarında, çıkış, Smith'lerin dışarıda olduğuna dair yanlış bilgileri tekrar yaydı. Bu yazıda, Smith'in eski sızdırılmış fotoğrafları nedeniyle evlilik krizi yaşadıkları söylendi. Odaklanma başrol oyuncusu Margot Robbie. Skandalı olmayanları yaklaşık beş yıl sonra yeniden gündeme getiren yayın, ilişkilerinin 'asla düzelmediğini' iddia etti ve bir başka isimsiz 'kaynak' da anlık görüntülerin 'çivideki çekiç' olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis ancak okuyuculara 2013'te geri döndüğünü hatırlattı, İnsanlar bildirildi Smith ve Robbie 'sadece aptalca davranıyorlardı' ve Pinkett 'hiçbir şey olmadığını' biliyordu. Sayfa Altı daha fazla açığa çıktı Smith ve Pinkett 'gülüyordu' iddia edilen tartışma. Başka bir deyişle, bu o zamanlar bir sorun değildi ve şimdi bir sorun olduğu iddiası da gülünçtü.

Ayrıca bir aydan daha kısa bir süre önce, Pinkett, Smith'in neden 'asla' boşanmayacağını açıkladı , 'Bu asla düşmeyecek. Sadece değil. Hiç. ' Ve geçen hafta yayınlanan bir röportajda, Will artık kendilerini 'evli' olarak görmediklerini söyledi çünkü uzun vadede tek olacak kadar birleşmişler. 'Kendimize 'hayat arkadaşları' diyoruz, burada hayatınızın geri kalanında tam anlamıyla biriyle birlikte olduğunuzu fark ettiğiniz o alana giriyorsunuz,' dedi.

Karısına benzer şekilde, 'Hiçbir şey ilişkimizi bozmaz' dedi. Ne yazık ki, Dedikoducu Polis onların samimi yorumlarına rağmen, boşanma olay örgüsünün gelecekte magazin dergilerinde tekrar yayınlanmasını bekliyor. Ancak bu olduğunda, neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayırmak için burada olacağız.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.