Geçen hafta, Dedikoducu Polis hakkında yanlış söylentilere baktı Taylor Swift evlenmek. Şimdi de magazin dergilerinin en sevdiği konulardan birini inceliyoruz: Hamilelikler! Aşağıda, süperstarın bebek sahibi olmasıyla ilgili beş yanlış söylentiye bakın.

2012 yılında National Enquirer Swift ve daha sonra erkek arkadaşı Conor Kennedy için bir 'bebek bombası' duyurdu. Süpermarket gazetesi, şarkıcının henüz lisede olmasına rağmen 'çocuğunu olabildiğince çabuk doğurmak' istediğini iddia etti. 'Taylor kötü bir şekilde Conor ile evlenmek ve Kennedy bebek sahibi olmak istiyor' sözde bir 'içeriden' sözde aktarılırken, benzer şekilde izlenemeyen bir kaynak, 'O bebeği kucaklamak için sabırsızlanıyor - pasaportu olurdu. Kennedy tarihi. ' Dedikoducu Polis Ancak, Swift ile Kennedy arasında bebek sahibi olma konusunda bir konuşma olmadığı söylendi, çünkü onlar hâlâ birbirlerini daha yeni tanıyorlardı. Ve sadece iki ay sonra, Kennedy ve Swift ayrıldı .Swift’in bir sonraki kayda değer ilişkisi birkaç yıl sonra geldi. TAMAM MI! 2015'te şarkıcı ve Calvin Harris'in 'düğünü ve bebeği' olduğu hakkında bir kapak hikayesi yapmak. Dergi, yıldızların sadece evlenmeyi planladıklarında değil, hemen ardından çocuk sahibi olmak istediklerinde de ısrar etti. İsimsiz bir 'içeriden', 'Calvin hazır ve en az üç çocuğu olmasını istiyor' dedi. Hatta sayının ön yüzünde 'Bir erkek çocuk olmasını umuyoruz!' Şeklinde sahte bir alıntı bile vardı. Fakat Dedikoducu Polis çiftin evliliğe veya ebeveynliğe koşmayı planlamadıklarından emin oldu. Büstümüzden birkaç gün sonra, Swift söylentileri kendisi kapattı .

Hat Katie Holmes ein Baby bekommen?

2016 dedikodu medyası için özellikle verimli bir yıldı. O Mart, Tanınmış okuyucuların Swift'in Harris'in bebeğine 'dokuz haftalık hamile' olduğuna inanmalarını istedi. Çıkış, Los Angeles'a adımını attığında, 'izleyiciler için inanılmaz bir sürpriz yaşadığını, gözle görülür bir bebek yumruğu' olduğunu iddia etti. Ve Swift'in sözde 'kesin bir çıkıntısı' olmasına rağmen, isimsiz bir kaynak, 'O ve Calvin bunu duyurmak için güvenli olana kadar beklemek istiyorlar.' Yine de, aynı iddia edilen bahşişçi, Swift'in 'çok daha uzun süre saklayamayacağını' ekledi. Görünüşe göre, dışarı çıkarken 'görünür bir bebek yumruğu' varsa hiçbir şey saklamıyordur. Tabii ki Dedikoducu Polis O zamanlar haklı olarak söylendiği gibi, hamilelikte olduğu gibi bu yumru da gerçekten yoktu. Aslında ne zaman Swift, Grammy'ler için kırmızı halıya çıktı Bu sahte rapordan sadece birkaç hafta önce, çiçek açan bir bebek göbeğini değil, mükemmel ince göbeğini gösterdi.

Temmuz ayına gelindiğinde, anlatı Swift'in Tom Hiddleston ile bebek sahibi olması olarak değişti, ancak o Kasım ayında Harris karışıma geri döndü. Başka TAMAM MI! kapak hikayesinde, yayın Swift'in hamile olduğunu iddia etti, ancak konunun başında 'Baba kim?' diye sordu. Makalede, 'Arkadaşları babasının kim olacağından bile emin değiller, ancak paraları Calvin Harris'e ait.' Şüpheli bir muhbir, 'Zamanlama, onunla yaz sonu buluşması için uyuyor, bu da Tom'u terk etmesine neden olabilirdi.' Bu arada Hiddleston, 'bebek babası olmak için kara at adayı' olarak damgalandı. Gerçekte, beau da onu hamile bırakmamıştı. Dedikoducu Polis hamile olmadığını özellikle onayladı ve Swift daha sonra tabloid ile alay etti kendi parodi dergisi kapağıyla.

En son hamilelik söylentisi Aralık 2017'de geldi. Temasta hayranlarının Swift'in 'her zamanki ince halinden daha kendinden emin, ışıltılı ve dolgun göründüğünü' 'vızıldadığını' iddia etti. Çıkış, muhtemelen beklemesiyle ilgili hayran spekülasyonlarına işaret etti, bir KB Şarkıcının 'dört ay geçti' olduğunu iddia etti ve bir beslenme uzmanının '30 kilo aldığını' tahmin etti. Bununla birlikte, makalenin sonunda yayın, tanımlanamayan bir 'içeriden' 'Her zamankinden biraz daha ağır. Hamile olduğunu sanmıyorum. Değildi. Ve benzeri Dedikoducu Polis ile işaret etti Swift’in 'İtibar Stadyumu Turu' Mayıs 2018'den sonraki Kasım'a kadar devam ederse, gerçekten hamile olsaydı ya da yeni doğum yapmış olsaydı böyle bir konser dizisine katılamazdı.

Aynen olduğu gibi Hızlı düğün söylentileri , magazin dergileri genellikle hayatının gerçekte olduğundan daha hızlı ilerlemesini sağlamaya çalışır. Evlilikler ve hamilelikler, ayrılıklar ve erimelerle birlikte dedikodu dergilerinin temelini oluşturur. Ancak bu örneklerin gösterdiği gibi, hikayeler nadiren gerçekle eşleşiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.