Bradley Cooper ve Lady Gaga Yeni filmi Bir yıldız doğdu birçok yanlış tabloid hikayesine konu olmuştur. Dedikoducu Polis filmi ve yıldızlarını çevreleyen birçok sahte haberi çürüttü. İşte beş yanlış söylenti.

Eylülde, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta Jennifer Lawrence'ın Cooper'a Gaga'yı oynadığı için kızdığını iddia ettiği için Bir yıldız doğdu onun yerine. Aktrisin temsilcisi hikayeyi reddetmekle kalmadı, aynı zamanda Lawrence, Marc Maron’un 'WTF' podcast'iyle ilgili bir röportaj sırasında filme övgüde bulundu. bu yılın başlarında Cooper'ı 'harika bir yönetmen' olarak nitelendirdi. O esnada, Lawrence, 'David Letterman ile Geç Şov' da açıklandı 2014'te korkunç bir şarkı sesi olduğu için, aktrisin başrol için haklı olacağına inanması pek olası değil.Dedikoducu Polis seslendi Yaşam tarzı Ocak ayında, aynı zamanda yönetmen ve ortak yazar olan Cooper'ı yanlış bir şekilde bildirdiği için Bir yıldız doğdu , gişede bombalanacağından korktu. Gazeteci, Cooper'ın filmin yeniden çekilmesi gerektiğini düşündüğünü ve Gaga'nın performansından hayal kırıklığına uğradığını iddia etti. Gerçekte, Warner Bros.'taki aktör ve yöneticiler, proje hakkında baştan beri iyimser ve heyecanlıydılar. Yeni başlayanlar için çıkış tarihi Bir yıldız doğdu geri itildi Mayıs'tan Ekim'e kadar film, ödül sezonunda gösterime girecekti. Bunlara ek olarak, Cooper, Gaga'yı ilk günden beri övdü. .

Geçen yıl, Dedikoducu Polis debunked a Star Cooper'ın daha çok para kazanmaya odaklandığını iddia eden hikaye Bir yıldız doğdu kız arkadaşı Irina Shayk ve bebek kızlarıyla vakit geçirmekten daha çok. Çıkış, aktörün kızını büyütmeye yardım etmediğini ve tamamen filmiyle meşgul olduğunu iddia etti. Hikaye temelsizdi. Aslında, aslında, Cooper, yakın tarihli bir röportajında ​​çocuk sahibi olmanın 'her zaman hayalini kurduğu' bir şey olduğunu söyledi. Oyuncu ayrıca, bir aile sahibi olmanın bir 'mucize' olduğunu ifade ederek, babalığın kendisini nasıl daha iyi hale getirdiğini de paylaştı. O esnada, Shayk, 'Extra' ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, erkek arkadaşıyla gurur duyduğunu ve Bir yıldız doğdu . Film hiçbir zaman ilişkilerinin ve kişisel yaşamının önüne geçmedi.

Dedikoducu Polis ayrıca tutuklandı Star Cooper’ın şarkı söyleyen sesini yanlış bir şekilde iddia ettiği için geçen yıl Bir yıldız doğdu o kadar kötüydü ki, profesyonel bir şarkıcı tarafından kısaltılması gerekiyordu. Sahte rapor ilk ortaya çıktığında, üretimden bir kişi bize “Bunda sıfır gerçek var. Yapımcılar, çekimlerin nasıl gittiği konusunda ayın üstünde. ' Zamanın gösterdiği gibi, oyuncu filmdeki müzikal performansı için övgüler aldı. Aslında, Cooper ve Gaga’nın düet parçası 'Shallow' un Oscar adaylığı alması bekleniyor En İyi Orijinal Şarkı ödülünü aldı ve büyük olasılıkla kazandı.

Ve sonunda, Dedikoducu Polis çağırdı National Enquirer Geçen yıl Cooper'ın Gaga'yı gerçek adı Stefani Germanotta'yı kredilerinde kullanmaya zorlamasıyla ilgili bir hikaye uydurduğu için Bir yıldız doğdu . Dergi, aktörün filme daha fazla 'güvenilirlik' kazandırmak için başrol oyuncusundan sahne adını bırakmasını istediğini söyledi. Hikayeyi çürüttikten kısa bir süre sonra, Gaga kendini tweetledi , 'İnternette' Bir Yıldız Doğuyor 'için Stefani olarak faturalandırılacağıma dair birçok söylenti gördüm, ama durum böyle değil. Lady Gaga, bebeğim! '

ist Trisha Yearwood noch verheiratet

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.