Ryan Gosling ve Eva mendes 'İlişki çoğu zaman yanlış magazin haberlerinin konusudur. Dedikoducu Polis çift ​​hakkındaki birçok sahte hikayeyi çürüttü. İşte beş yanlış söylenti.

Daha geçen hafta Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star yanlış bir şekilde çiftin aylarca süren çatışmaların ardından ayrıldığını iddia ettiği için. İkili arasındaki en önemli sorunlardan ikisinin, oyuncunun kendisiyle olan arkadaşlığı olduğu söyleniyordu. İlk adam başrol oyuncusu Claire Foy ve üçüncü bir çocuğa sahip olmayı reddetmesi. Dergi ayrıca Gosling ve Mendes'in iki genç kızı için bir velayet savaşına gittiğini iddia etti. Ancak bu ayın başlarında, Gosling ve Mendes, Sevgililer Günü'nde çiçek alışverişi yaparken görüldü , hala çok birlikte olduklarını kanıtlıyor.Geçen ay, Dedikoducu Polis seslendi KB Yanlış bir şekilde Gosling ve Mendes'in bir yıldan fazla bir süredir 'ayrı hayatlar yaşadıklarını' söylediği için. Çıkışa göre, ikisinin ortak hiçbir yanı yoktu ve birlikte neredeyse hiç zaman geçirmediler. Ama sahte hikaye yayınlanmadan sadece haftalar önce, Gosling ve Mendes, Los Angeles'ta yürüyüş yaparken görüldü iki çocukları ile. Ve bir yıldan fazla bir süredir 'ayrı hayatlar yaşamaktan' uzak, Gosling ve Mendes ev avcılığında görüldü Pasadena'da geçen Nisan.

Geçen haziran, Dedikoducu Polis debunked bir TAMAM MI! ikiz bekleyen çift hakkında hikaye. Tabloid, aktrisin bir dizi IVF tedavisinin ardından bir kız ve erkek bebeğe hamile olduğunu iddia etti. Kayıtta konuşamayan çifte yakın bir kaynak, geçen yıl Mendes'in beklemediğine dair bize güvence verdi. Sekiz ay sonra, oyuncunun değil iki çocuğu bir çocuğa hamile kalmadığı açıktı.

Dedikoducu Polis bozuldu Enquirer Ekim 2017'de Gosling'in 'kıskançlık serisi ve münzevi davranışları' nedeniyle Mendes'i terk ettiğini iddia ettiği için. Çıkış ayrıca, aktörün kız arkadaşı ve iki çocuğuyla paylaştığı Los Angeles'taki evinden taşındığını iddia etti. Sahte hikaye kötü zamanlanmıştı. Ortaya çıkmadan sadece günler önce, Gosling ve Mendes el ele tutuşurken görüldü skeç gösterisine ev sahipliği yapan konserinin ardından bir 'Saturday Night Live' partisinde.

Ve sonunda, Dedikoducu Polis seslendi Star Mart 2017'de Gosling ve Mendes'nin aktörün La La Land başrol oyuncusu Emma Stone. Yayın, Mendes'nin erkek arkadaşının rol arkadaşı ile olan yakınlığı nedeniyle 'kıskançlıkla tüketildiğini' ve aktörün evlerinden fırtına ile sonuçlanan bir 'patlama kavgasına' yol açtığını söyledi. Bu, Stone'un çifti parçaladığı iddia edilen sahte makalelerden sadece biriydi. Kurgusal aşk üçgeni yalnızca magazin dergilerinin yarattığı fantezi dünyasında vardı. Gosling ve Mendes hala çok birlikte.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.