Miranda Lambert genellikle sahte tabloid hikayelerinin konusudur. Dedikoducu Polis son zamanlarda şarkıcı hakkındaki birçok yanlış iddiayı çürüttü. İşte son zamanlarda yanlış olan beş söylenti.

Ağustosda, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Yanlış bir şekilde Lambert'in müzisyen Evan Felker ile gizlice evlendiğini bildirdiği için. Dergi, çiftin düğümü Tennessee malikanesine bağladığını ve ikisinin bir aile kurmayı planladığını iddia etti. Aynı sıralarda sahte hikaye yayınlandı, Lambert ve Felker ayrıldı . Açıkça görülüyor ki, dergi raporu az önce havaya uçurdu.Ayrıca Ağustos ayında Dedikoducu Polis kapağını kırmak Yaşam tarzı Yanlışlıkla Lambert'in Felker ile 'düğünü ve bebeği' olduğunu iddia ettiği için. İkisinin evliliklerini Noel ya da Yılbaşı gecesi için planladıkları ve aylardır birlikte çocuk sahibi olmaya çalıştıkları söylendi. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir gazeteciye, 'Miranda arkadaşlarına, koridorda hamile olarak yürümekten başka hiçbir şeyi sevmeyeceğini söyledi,' dedi. Yukarıda belirtildiği gibi, Lambert ve Felker geçen ay ayrıldı. Zamanın geçişi, derginin hikayesini tamamen çürüttü.

Dedikoducu Polis Ağustos ayında, Lambert'in eski kocası Blake Shelton'a Gwen Stefani'ye sözde 'gizli düğünü' için bir tebrik notu gönderdiğini iddia ettiği için Celebrity Insider'ı aradı. Ancak, taşra yıldızı ve kız arkadaşı evli değiller, bu yüzden Lambert onu var olmayan bir dönüm noktası için tebrik etmedi. Geçmişte belirttiğimiz gibi, Shelton, Stefani ile evlenmeyi düşündüğünü söyledi. ancak 'yakın zamanda' olacağını görmüyor.

Mart ayında, Temasta Lambert ve Shelton'ın önemli diğerleriyle ayrılıklar arasında birbirlerini desteklediğiyle ilgili bir hikaye uydurdu. Ancak Lambert'in erkek arkadaşı Anderson East'ten bu yılın başlarında ayrıldığı doğru olsa da, şubenin aksi iddiasına rağmen Shelton Stefani ile kaldı. Lambert'in, var olmayan bir bölünmenin ortasında eski kocasını desteklemesi gerekmiyordu. Aynı zamanda makale ortaya çıktı, Stefani, Shelton'ın Instagram fotoğrafını paylaştı onu sahnede öpmek.

Ve sonunda, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı Şubat ayında, Lambert'in Shelton'ın Nashville'deki evinin yakınında bir restoran açmasından dolayı üzgün olduğunu iddia ettiği için. Magazin gazetesi, şarkıcının eski kocasının kendi bölgesinde bir iş kurarak 'önemsiz' ve 'iğrenç' olduğuna inandığını iddia etti. Ancak Shelton, 17 yaşındayken Nashville'e taşındı ve bölgede uzun süredir varlığını sürdürüyor. Ek olarak, country müziğinin başkenti olarak bilinen Nashville'de restoran ve işletmelere sahip tonlarca country müzisyeni var. Orada bir restoran açma kararının, durumdan hiç etkilenmeyen eski karısıyla ilgisi vardı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.