Mariah Carey sıklıkla sahte tabloid hikayelerinin konusudur. Dedikoducu Polis şarkıcı hakkında sayısız yanlış haberi çürüttü. İşte beş yanlış söylenti.

Geçen hafta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star yanlışlıkla Carey'in Lady Gaga’nın başarısını kıskandığını iddia ettiği için Bir yıldız doğdu . Dergi, 2001 gişe bombasında rol alan Carey'in Parıltı , bir film kariyeri peşindeydi ve kendisine Gaga gibi Oscar'a layık bir rol teklif edilmesi gerektiğine inanıyordu. Şarkıcının temsilcisi sadece hikayeyi saçma olarak görmezden gelmekle kalmadı, aynı zamanda Carey'in müzik kariyerine odaklandığı açık. Şarkıcı kısa süre önce onu paketledi Noel İçin Tek İstediğim Sizsiniz Avrupa Turu . Gelecek ay, Carey onu tekmeliyor Dikkatli Dünya Turu son albümüne destek olarak.Geçen ay, Dedikoducu Polis çağırdı National Enquirer Ryan Seacrest'in, Carey'i 'Dick Clark’s New Year's Rockin’ Eve '2019'da performans sergilemeye davet ettiğini yanlış bildirdiği için. Şarkıcı, 2017'de ABC'nin yıllık Yılbaşı şovunda başarısız bir performansın ardından manşetlere girdi, ancak ertesi yıl geri döndü ve kendini kurtardı. Dergiye göre Seacrest, bir kez daha ortaya çıkması için hevesliydi. Ancak TV kişiliğine yakın bir kaynak bize hikayenin uydurma olduğunu söyledi. Aynı zamanda, rapor edildi Carey, Yeni Yılı St. Barts'ta bir performansla kutlardı. . Şarkıcı söyledi Biz Haftalık , 'Yeni yılda Nikki Beach'te ailem, sevdiklerim ve kutlamalara katılan herkesle buluşmaktan heyecan duyuyorum!'

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Kasım 2018'de Carey'in Aspen'e taşınmasıyla ilgili bir hikaye uydurduğu için. Şarkıcı sık sık popüler kayak merkezini ziyaret ediyor, ancak dergi Los Angeles'tan ayrılmayı ve Aspen'i yeni evi yapmayı planladığını iddia etti. Rapor, anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyordu, ancak Carey'in kendi temsilcisi kayıtta bize tatil beldesinde tam zamanlı yaşamayı planlamadığını söyledi. Carey Noel'de Aspen'de tatile çıktı , geçmiş yıllarda olduğu gibi, ancak Colorado'ya taşınmadı.

Mart 2018'de, TAMAM MI! Yanlış bir şekilde, Carey'in Bryana Tanaka'ya erkek arkadaş teklif ettiğini ve ikisinin bir düğün planlama sürecinde olduğunu iddia etti. Çıkış, törenin Mayıs ayında Maui'deki bir tatil beldesinde yapılacağını söyledi. Hikaye ortaya çıkar çıkmaz, bir Carey temsilcisi özel olarak şunları söyledi: Dedikoducu Polis sadece 'doğru değildi'. Zamanın gösterdiği gibi, şarkıcı ve erkek arkadaşı, evlenmek şöyle dursun nişanlanmadılar.

Ve sonunda, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer Ocak 2018'de Carey'in kendi çay hattını kuracağını yanlış bir şekilde bildirdiği için. Hikaye görünüşe göre uydurulmuştu çünkü şarkıcı 'New Year's Rockin’ Eve 'performansında çay istemişti. O an internette yayıldı ve dergiye Carey'in onu bir iş girişimine dönüştürdüğüne dair bir öncül bulması için ilham verdi. Carey'in kampı geçen yıl çay işine girmeyeceğine dair bize güvence verdi. Zamanın gösterdiği gibi, asla yapmadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.