Bu ay, 'Live with Kelly and Ryan' ın başlangıcından bu yana bir yıl oldu. Ama o zamandan beri Kelly Ripa ve Ryan Seacrest ilk ekip oluşturuldu, magazin dergileri onları parçalamaya çalışıyor. Altında, Dedikoducu Polis Emmy'ye aday gösterilen ev sahipliği ikilisi hakkındaki beş yanlış söylentiye dönüp bakıyor.

Seacrest'in ifşa edilmesinden iki gün sonra bile Michael Strahan'ın 'Live' dizisindeki yerini almayacaktır. Radar Çevrimiçi iddia edilen Ripa onu işe almaya karşıydı . Site, eski dizi aktrisinin 'kendisi kadar büyük bir yıldız' olmayan biriyle eşlenmek istediğini, böylece yayın ortağına 'patronluk yapabileceğini' iddia etti. Merakla, blog onun yerine kiminle çalışmayı tercih ettiğinden bahsetmedi. Web sitesi de görmezden geldi Ripa’nın, Seacrest’i yeni ev sahibi olarak tanıttığında hissedilen coşkusu yanı sıra talk show'da yönetici yapımcılığa terfi etmiş olması, bu da masada kendisine kimin katılacağı konusunda doğrudan söz sahibi olduğu anlamına geliyordu. Strahan’ın çıkışı onun bilgisi olmadan düzenlendikten sonra ağın karşılaştığı olumsuz etkiler göz önünde bulundurulduğunda, yapımcıların ve yöneticilerin istediği şeye karşı çıkacaklarını düşünmek de düpedüz mantıksızdı. Ek olarak, bir ABC içerisinden bir kişi, Dedikoducu Polis , Seacrest'i dahil etmek için 'Kelly başından beri sorumluydu ve her şeyin yoluna girmesine sevindim'.Ağustos ayında, çevrimiçi yayının kardeş çıkışı olan National Enquirer , Ripa'nın Seacrest'in 'ihaneti' üzerine 'Live' ı bırakmakla tehdit ettiğini duyuran bir kapak haberi yayınladı. Buradaki öncül, “American Idol” geri döndüğünde, Seacrest gizlice sabah şovunun yoğun programına daha iyi uyması için West Coast'a taşınmasını sağlamaya çalışıyordu. Olasılığa öfkelenen Ripa'nın bir 'ültimatom' verdiği ve yöneticilerine 'itme dürtmeye gelirse yürümeye hazır olduğunu' söylediği iddia edildi. Ancak araştırdıktan sonra, Dedikoducu Polis Seacrest'in “Live” ın yerinin değiştirilmesini asla istemediğini öğrendi, bu yüzden Ripa'nın üzülecek hiçbir şeyi yoktu. Aslında resmi olarak duyurulduğunda Seacrest, 'Idol' yeniden başlatılmasına ev sahipliği yapacak , her iki şovu çekmek için ileri geri uçacağı açıklandı. Müzik yarışması yayınlanırken bu baharda yaptığı da tam olarak buydu.

Önümüzdeki ay, Yaşam tarzı Kim Kardashian'ın 'Live' da Ripa'nın yerini alabileceğini iddia eden kendi kapak hikayesini yayınladı. Reality yıldızı Ripa’nın yokluğunda konuk ortak sunucu olarak görev yaptıktan sonra dergi, Seacrest'in konseri kalıcı olarak alması için kampanya yürüttüğünü ve dizinin patronlarının ilgisini çektiğini ileri sürdü. Sözde 'kaynak' adlı bir sözde 'Kim' Live'ın geleceği olabilir. Kelly hayran kitlesiyle rekabet edemez 'dedi. Ayrıca Ripa'nın 'şüpheli' olduğu iddia edildi ve onu devretmek için bir plan vardı. Yine de, bu anlatının sadece Kardashian’ın son konuk görünümünden ve 'Kardashian'ları Tutmak' ın yapımcılığını yapan Seacrest ile bilinen ilişkisinden yararlanmak için tasarlandığı aşikar görünüyordu. Dedikoducu Polis Ripa'nın değiştirilmesiyle ilgili herhangi bir tartışma olmadığından emin oldu. Kardashian olduğu zaman raporlamamızın doğru olduğu ortaya çıktı. Yalnızca birkaç hafta önce 11 Mayıs'ta 'Live with Kelly and Ryan' a tekrar hoş geldiniz. Ripa her zamanki konumunda olan sade, eski bir konuk olarak.

Tabloid, Nisan ayında, Ripa'nın Seacrest'i Jerry O'Connell ile değiştirmek istediğini iddia etmek için Seacrest'in Ripa'yı Kardashian ile değiştirmesiyle ilgili hikayeyi terk ettiğinde, bunun yanlış bilgilendirildiğini göstermeye devam etti. Anladım? O haberde, Ripa'nın Seacrest'e karşı yöneltilen cinsel suistimal iddiasından rahatsız olduğunu iddia eden çıkış, geçmişte sık sık yapılan bir doldurma olan O’Connell'i ev sahibi olarak seçmediğine pişmanlık duyuyordu. Önemli bir şekilde, bundan hiçbir yerde bahsedilmedi Ripa zaten Seacrest'i yayında savunmuştu. , onunla çalıştığı için ne kadar 'şanslı' olduğunu söyleyerek. Makale ayrıca Seacrest'in, tıpkı Ripa gibi bir yönetici yapımcı olduğunu kabul etmiyor, bu da onun gösterinin onsuz geleceği hakkında tek taraflı bir karar vermesini neredeyse imkansız hale getiriyordu. Ripa sözcüsü ayrıca şunları söyledi: Dedikoducu Polis Seacrest'i herhangi biriyle değiştirmek istemesi yanlıştı.

Birkaç hafta sonra, her ikisi de Yaşam tarzı ve HollywoodLife iddia edildi Ripa, Daytime Emmy'lerinde Strahan ile 'garip bir karşılaşma' yaşayacağından endişeliydi. . 'Live' ve 'GMA' adaylarının her ikisinin de aday gösterilmesiyle, 'herkesin katılması bekleniyor' ve Ripa'nın en azından Seacrest ve eşi Mark Consuelos şeklinde 'gizli silahlara' sahip olacağı iddia edildi. Ancak Dedikoducu Polis işaret etti, Ripa 2003'ten beri Daytime Emmy'lerine gitmemişti sonraki adaylardan bağımsız olarak. Dahası, temsilcisi bize bu sefer de katılmayacağını söyledi ve masalı 'başka bir klasik [B.S.] hikayesi' olarak adlandırdı. Yeterince emin, o gitmedi, ne Seacrest ne de Strahan, bu konuda.

Burada açıkça görüldüğü gibi, Yaşam tarzı bu sahte hikayelerin çoğundan sorumluydu. Ancak tabloid tek suçlu taraf değil ve bu aslında yanlış söylentilerin sadece bir kısmı Dedikoducu Polis Ripa ve Seacrest'i son 12 ayda düzeltti. Şimdi, 'Live' ın ortak sunucuları olarak ikinci yılına girerken, dedikodu medyasının aralarında var olmayan sorunlar hakkında yanlış bilgiler yaymaya devam edeceğinden şüpheleniyoruz. Gerektiğinde gerçeği kurgudan şeffaf bir şekilde ayırmaya devam edeceğiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.