Jennifer aniston ve Jason Bateman Arkadaşlığı genellikle sahte tabloid hikayelerinin konusudur. Dedikoducu Polis uzun süreli dostlar ve sıkça rol arkadaşı olan yıldızlarla ilgili birçok yanlış haberi çürüttü. İşte beş yanlış söylenti.

Ekimde, Dedikoducu Polis vuruldu National Enquirer Aniston'ın evine Hollywood arkadaşları için 'ayyaş basmalar' attığını iddia eden hikaye, katılımcılardan birinin Bateman olduğu. Çıkış, aktrisin bölünmüş formu Justin Theroux ile başa çıkma yolunun A listesindeki arkadaşlarıyla sarhoş olmak olduğunu iddia etti. Hikaye anonim bir 'kaynaktan' gelen iddialara dayanıyordu, ancak Aniston'ın temsilcisi kayıtta bize bunun saçma olduğunu söyledi. Son zamanlarda oyuncu, başkalarının ev sahipliği yaptığı düşük anahtar partileri tercih ediyor gibi görünüyor. Geçtiğimiz Şubat, ayrılığını açıklamadan sadece birkaç gün önce, Aniston, Courteney Cox’un evinde 49. doğum gününü kutladı . Oyuncu, boş zamanını Bateman ve diğer arkadaşları için sarhoş partiler vererek geçiriyor.Eylülde, Dedikoducu Polis seslendi Zarafet Yanlışlıkla Aniston ve Theroux’un ayrılığının 'Hollywood'u böldüğü' ve Bateman'ın 'Team Jen' de ünlüler arasında yer aldığını iddia ettiği için. Aniston’ın sözcüsü bize makalenin 'uydurma' olduğu konusunda güvence vermekle kalmadı, aynı zamanda yayınlandı, Theroux bir New York Times profil kendisiyle görüşmediği karısı arasında 'düşmanlık' olmadığını. Aktör gazeteye, 'İkimiz de birbirimize balta atmak istemiyoruz' dedi. Bu dostane. Sıkıcı ama biliyorsunuz, birbirimize olabildiğince acısız olacak kadar saygı duyduk. ' Bateman ve diğer yıldızlar eski sevgililer arasında taraf seçmeye zorlanmadı.

Dedikoducu Polis ayrıca tutuklandı Temasta Eylül ayında, Aniston'ın Bateman da dahil olmak üzere ünlü arkadaşlarını Theroux'u kariyerini yok etmek ve Hollywood'dan dışlamak için küçümsemeye ikna ettiğini yanlış bir şekilde bildirdiği için. Dergi Bateman’ın kız kardeşinden bahsetmedi. Justine Bateman, yaklaşan dizide Theroux'u yönetiyor. Menekşe . Theroux hala Aniston’ın yakın çevresinden insanlarla çalışıyor ve Hollywood’u onu işe almama fikrini çürütüyor.

Martta, Dedikoducu Polis düzeltildi TAMAM MI! Bateman’ın karısı Amanda Anka’nın Aniston’un bölünmesinin ardından kocasına yaslanmasından bıktığını iddia eden makale. Gazeteci, Anka'nın Aniston'ın sözde 'gece geç saatlerde yaptığı telefon görüşmelerinden, bitmeyen mesajlarından ve gecelemeli kalışlarından' bıktığını iddia etti. Gerçekte Aniston, Bateman'ın boşandığı sırada bir arkadaşını desteklediği için en ufak bir üzüntü duymayan karısıyla da yakın arkadaştı. Aslında, Aniston ve Anka New York'ta alışveriş yaparken görüldü raporun yayınlanmasından birkaç hafta sonra. Sadece iki ay önce Aniston, Los Angeles'ta Bateman’ın karısıyla takılırken görüldü. .

Ve geçen Aralık ayında, Aniston ve Theroux ayrılmadan kısa bir süre önce, aktör Bateman'ın karısıyla Los Angeles'ta alışveriş yaparken görüldü. Bu yol açtı Temasta Yanlış bir şekilde Aniston'ın birlikte takılan iki kişi yüzünden 'incinmiş ve kıskanç' olduğunu iddia etmek. Sadece oyuncu için bir temsilci garanti etmekle kalmadı Dedikoducu Polis hikaye doğru değildi, ancak yayınlandığı gün, fotoğraflar ortaya çıktı Aniston ve Theroux Meksika'da tatil yapıyor Bateman ve Anka ile. Ve yukarıda belirtildiği gibi, Aniston Bateman’ın karısıyla çok yakın ve bugüne kadar da öyle.

Mila Kunis auf der Ranch

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.