Gwen Stefani uzun zamandır müzik endüstrisinin en iyi yıldızlarından biri olmasına rağmen, Blake Shelton No Doubt cephesindeki kadını gerçekten bir tabloid fikrine dönüştürdü. Dedikodu medyası şarkıcı hakkında düzenli olarak yanlış bilgiler yayar. Dedikoducu Polis Mart ayından bu yana onunla ilgili iki düzineden fazla söylentiyi düzeltti. Aşağıdaki son yanlış iddialardan beşine göz atın.

Mart ayı başlarında, Temasta duyuran bir kapak haberi yayınladı Stefani 'terk edilmişti'. Shelton'ın sözde 'onu terk etmesinden' sonra 'aşağılanmış' ve 'kalbi kırılmış' olarak tanımlandı. Gazete, ülke süperstarının 'birçok sorunuyla uğraşmaktan yorulduktan' sonra 'bir süredir çıkışı aradığını' iddia etti. Ve 24 Şubat'taki 'şimdiye kadarki en çirkin tartışmanın' ardından, kırık romantizmde bir 'dönüm noktası' olan 'hoşçakal bile demeden yola çıktığı' iddia edildi. Ancak Dedikoducu Polis 25 Şubat'ta işaret etti Stefani ve Shelton, oğlunun doğum günü partisinde mutlu bir şekilde birlikteydiler . Stefani’nin sözcüsü ile çiftin ayrılmadığını da teyit ettik. O zamandan beri, yıldızlar bir arada kaldığı için haklı olduğumuzu gösterdi.Sadece bir ay sonra, derginin kardeş yayını, Yaşam tarzı , Stefani ve Shelton'ın 'düğün ve bebek' sahibi olduklarını ilan eden bir kapak hikayesiyle ters yöne gitti. Okuyucuların beklediğini düşünmesini sağlamak için çıkış, Stefani sahilde yürürken fotoğrafı ve elindeki alkollü içeceği fotoşopla çıkardı. Dedikoducu Polis aldatmacayı açığa çıkardı ve Stefani'nin hamile olmadığını doğru bir şekilde bildirdi. Bir evliliğin yaklaşmakta olduğu iddiasına gelince, şunu belirttik: Shelton bir radyo röportajı yaptı Özellikle 'bir düğün planlamacısını aramaya yakın' olmadıklarını söyledi.

Evlilik hikayesi, ancak Mayıs ayında, National Enquirer ve Radar Çevrimiçi ikisi de Stefani ve ailesinin Shelton'dan evlenmeleri için Katolikliğe dönmesini istediğini iddia etti. Ayrıca sözde gelininin isteği üzerine içkiyi bıraktığı da iddia edildi. Yine de, Shelton'ın, kendisinin yanında Stefani ile bir votka içkisinin tadını çıkardığını göstermek için kendi Twitter sayfasını kullanmasından birkaç gün önce, bu kolayca çürütüldü. Ek olarak, Stefani’nin temsilcisi şunları söyledi: Dedikoducu Polis kendisinin ve ailesinin Shelton'ı dinleri değiştirmeye zorladıkları doğru değildi. Ve sadece birkaç hafta önce, Shelton, Stefani ile evlenmeyi düşündüğünü söyledi. , ancak 'yakın zamanda' olmayacaktı.

Stefani ile var olmayan evliliklere, ayrılıklara ve bebeklere bağlanmadığında, bazıları tatilleri hayranları cezbetmek için tasarlanmış sahte hikayelerle onu istismar etmek için bir bahane olarak kullanmayı sever. Bu, bu ayın başlarında HollywoodLife yıldızın Anneler Günü planlarını biliyormuş gibi yaptı. Stefani, 'özel günün bir tür geziyi içereceğine' ikna olmuş ve 'ülkenin bir yerde olmasını umuyordu.' Dedikoducu Polis ancak, blogun sadece iyi bilinen bilgilere dayanarak bir tahmin yaptığını kaydetti: Stefani ve Shelton, Anneler Günü için Yosemite'ye tatile gitti 2017'de dışarıda vakit geçirmekten keyif alıyorlar. Temsilcisi ayrıca bize web sitesinin analizinin gerçek olmadığını ve bunun gerçek günler sonra kanıtlandığını söyledi. Stefani ve Shelton Anneler Gününü Los Angeles'ta geçirdiler , ülke içinde bir gezide değil.

Tabii ki, Stefani hakkındaki tüm söylentilerin Shelton ve kişisel hayatı ile ilgisi yok. Sadece bir hafta önce TAMAM MI! bir hikaye aldı Yaşam tarzı iddia etti Stefani, Food Network'te kendi yemek programına ev sahipliği yapmak için görüştü . Giada de Laurentiis tarafından kısmen teşvik edilen, uzun zamandır sanatçının 'sıçrama yapmaya hazır' olduğu ve tam zamanlı bir şef olmaya hazır olduğu iddia edildi. Hatta sözde bir 'içeriden' 'Gıda Ağı, Gwen ile çalışmaktan çok heyecan duyuyor' dedi. Ama ne zaman Dedikoducu Polis araştırıldı, ağın bu tür planlardan haberi olmadığını öğrendik ve Stefani’nin sözcüsü de bize böyle bir proje peşinde koştuğunun 'doğru' olmadığını söyledi. Ve yemeğe odaklanmak için müzikten vazgeçtiği fikri bariz bir şekilde yanlıştı. Stefani bir Las Vegas ikametgahı açıyor Haziranda.

Bu örneklerde belirtildiği gibi, araştırma yapmak ve neyin meşru olup olmadığını ortaya çıkarmak nispeten kolay olabilir. Ek olarak, zamanın kendisi genellikle söz konusu Stefani ve diğer birçok yıldız söz konusu olduğunda magazin gazetelerinin ne kadar güvenilmez olduğunu gösterir. Dedikoducu Polis ileride gerçekleri tüm kurgudan nasıl ayıracağımızı şeffaf bir şekilde açıklamaya devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.