Chris Pratt ve Anna Faris yaklaşık bir yıl önce ayrıldıklarından beri birçok yanlış tabloid hikayesinin konusu oldu. Dedikoducu Polis eski sevgililer hakkındaki bu uydurma makalelerin çoğunu çürütmek zorunda kaldı. İşte çift hakkında beş yanlış söylenti.

Wer ist Margot Robbie aus

Geçen aralık, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! mesele 5 yaşındaki oğulları Jack'i büyütmeye geldiğinde eski sevgililerin 'ortak ebeveynlik krizi' yaşadığını yanlış bir şekilde bildirdiği için. Pratt'ın bir prodüksiyon şirketi kurmak için New York'a taşındığı iddia edildi, Faris'in sitcom'u “Anne” çekmek için Los Angeles'ta kalması gerekiyordu ve bu durum oğullarıyla zamanın bölünmesinde sorunlara neden oluyordu. Hikaye ilk ortaya çıktığında, bir Pratt temsilcisi Dedikoducu Polis kayıtlara göre sadece 'doğru değil'. Zamanın gösterdiği gibi, oyuncu ne New York'a taşınmadı ne de bir prodüksiyon şirketi kurdu. Ve hikayeyi düzelttikten bir ay sonra, Faris, Pratt ile başarılı bir şekilde birlikte ebeveynlik yapma konusunda konuştu oğullarının 'güvende, korunaklı ve mutlu' hissetmesini sağlamak.Geçen ağustos ayında eski sevgililer ayrıldıktan kısa bir süre sonra, TAMAM MI! Faris'in 'ilerlemeye çabalaması' hakkında bir hikaye uydurdu. Güvenilmez dergi, oyuncunun 'üzgün ve uyuşmuş' hissettiğini ve ayrılığın neden olduğu 'keder' ile baş etmekte zorlandığını iddia etti. Elbette, bir ayrılıktan geçmek kolay değildir, ancak tabloid’in durum hakkındaki açıklaması doğru değildi. Faris, görüntü yönetmeni Michael Barrett ile çıkmaya başladı Pratt'tan ayrılmasından sadece iki ay sonra, 'devam edemeyeceği' fikrini tamamen çürüttü.

O ayın başlarında RadarOnline, Faris'in babasının bölünmesinin ardındaki 'gerçeği' ortaya çıkardığını söyleyen yanıltıcı bir makale yayınladı. Blog aslında oyuncunun babasıyla bağlantı kurdu, ancak aslında durum hakkında ağzı sıkı tutulmuştu. Faris'in babası, kızının ayrılmasının ardındaki 'gerçeği' ifşa etmenin aksine, bunu 'konuşamayacağını' söyledi. “Söyleyebileceğim şey, her ikisinin de harika, birbirlerine saygı duyan sevgi dolu insanlar olduklarıdır. Ve şu anda sadece torunumuz için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. ' Makale, okuyucuları Faris'in babasının evliliğinin neden bittiğine dair bir tür sulu kepçe ortaya çıkardığına inandırmak için tasarlanmış bir tıklama tuzağıydı.

Ayrıca Ağustos ayında Dedikoducu Polis seslendi Ayna 2016 bilim kurgu filminde Pratt'la birlikte rol alan Jennifer Lawrence'ın yanlış olduğunu iddia ettiği için Yolcular Faris'ten ayrılmasının nedeni buydu. Pratt ve Lawrence'ın 'sette çok yakınlaştıkları' için yabancılaşan eşlerin işi bıraktığını söylediği iddia edildi. Ancak, Faris, Lawrence ve Pratt ile ilgili romantik söylentilere değindi. anılarında Niteliksiz , geçen Ekim ayında piyasaya sürüldü. Oyuncu, sahte tabloid hikayeleri tur atmaya başladığında 'özür dileyen' Lawrence ile 'arkadaşça' olduğunu açıkladı. Faris kitabında, 'Yanlış bir şey yapmadığı için olmasına gerek yoktu,' dedi.

Ve sonunda, Dedikoducu Polis yabancılaşmış eşler ayrılmadan hemen önce yakaladığımız yanlış bir söylentiye dönüp bakıyor. Mayıs 2017'de, bir TAMAM MI! Pratt ve Faris'in ikinci bir çocuk beklediğini duyuran kapak hikayesi. Her iki yıldızın sözcüleri, hamilelik raporunda “gerçek olmadığı” konusunda bize güvence verdiler. Eski sevgililer üç aydan kısa bir süre sonra ayrılıklarını açıkladılar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.