Blake Shelton ve Adam Levine Arkadaşlığı çoğu kez yanlış magazin hikayelerinin konusudur. Dedikoducu Polis 'The Voice' un iki koçunu çevreleyen birçok sahte haberi çürüttü. İşte beş yanlış söylenti.

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı Yanlış bir şekilde Shelton ve Levine’in 'bromansı soğumuş' iddiasında bulundukları için. Dergi, ikisinin eskisi kadar arkadaş canlısı olmadıklarını ve sadece kameralar için kimyalarını taklit ettiklerini iddia etti. Çıkış ayrıca, 'The Voice' setindeki herkesin Shelton ve Levine'in birbirlerinden ayrıldıklarını fark ettiğini iddia etti. Ancak sahte hikaye yayınlanmadan kısa bir süre önce, Shelton, Levine ile yakın bağı hakkında bir röportajda açıldı . 'O, tanıdığım en sevgi dolu insanlardan biri,' dedi taşra yıldızı.Dedikoducu Polis HollywoodLife hakkında bir hikaye uydurduğu için seslendi Shelton, Levine'nin ikinci çocuğunu beklediği haberinin ardından Gwen Stefani ile bebek istiyor Behati Prinsloo ile. Gerçekte, Levine’in ikinci çocuğunun, rol arkadaşının baba olma hırsı üzerinde hiçbir etkisi olmadı. Levine, ikinci bebeğini bir yıldan daha uzun bir süre önce karşıladı. İki ay kadar yakın bir zamanda, Stefani bir röportajda kendisinin ve Shelton'ın 'sadece anı yaşamaya çalışıyorlar' ve geleceğin ne getireceğine odaklanmıyorlar.

Wo ist Whoopi Goldberg jetzt?

Dedikoducu Polis ayrıca, bir HollywoodLife raporunu da çürüttü. 'Ses' Levine ve Prinsloo'nun bebek sahibi olmasına şaşırmış, Shelton ve Stefani ise . Blog, programda çalışanların Levine'nin ikinci bir çocuk sahibi olmasını beklemediklerini, ancak Shelton'ın ilk kez baba olmasını beklediklerini söyledi. Önerme tamamen uydurulmuştu ve pek bir anlam ifade etmiyordu. Neden evli bir çiftin ikinci çocuklarına sahip olması, evli olmayan bir çiftin ilk çocuğunu doğurmasından daha şaşırtıcı olabilir? Web sitesi, Shelton ve Stefani’nin ilişkisini çevreleyen tamamen düzmece bir hikaye ile Levine’in ikinci bebeğinin haberinden yararlanıyordu.

ist Sandra Bullock jetzt verheiratet

Dedikoducu Polis Shelton ve Levine'in haksız yere haksız yere iddia ettiği için RadarOnline'ı bozdu çünkü ülke yıldızının yarışmacısı 'The Voice' u kazandı. Blog, Maroon 5 şarkıcısının, yarışmanın Shelton lehine 'hileli' olduğunu hissettiği konusunda ısrar etti ve bu 'ciddi bir sahne arkası düşmanlığına' yol açtı. Gerçekte, antrenörlerin ikisi de realite şovlarına gelince iyi spordur. Ekranda olanlar gerçek hayattaki gerginlikle sonuçlanmaz. Hatta Levine, bir röportajda kamera karşısında yaptıkları tüm çekişmelerin 'bir aşk yerinden geldiğini' belirtti. onun kalbi.'

Ve sonunda, Dedikoducu Polis vuruldu National Enquirer Shelton ve Levine'in 'The Voice' da sahne arkasında 'savaşta' oldukları hakkında bir makale. Sözde kan davasının arkasındaki sebep? Gazeteci, ülke yıldızının rol arkadaşının karısına asıldığını iddia etti. Rapor ortaya çıkar çıkmaz, NBC şovunun prodüksiyonunda yer alan bir kaynak bize bunun tamamen saçma olduğunu söyledi. Zamanın kanıtladığı gibi, iki koç herhangi bir kapasitede anlaşmazlık içinde değildir. Bu ayın başlarında bir röportajda Levine'e Charlie Puth'in gösteriye katılmak onun ve Shelton'ın arkadaşlığına müdahale ederdi ve şarkıcı, 'Blake Shelton'a olan aşkımın önüne hiçbir şey geçemezdi.'

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.