Magazinlerin yarattığı fantezi dünyasında, Ben Affleck ve Jennifer Garner sürekli tekrar bir araya geliyor. Durum böyle değil. İşte eski eşlerin yeniden bir araya gelmesiyle ilgili beş yanlış söylenti.

Geçen Ağustos, Dedikoducu Polis seslendi TAMAM MI! aktör sözde 'evlilik ve rehabilitasyon ültimatomu' nu kabul ettikten sonra eski sevgililerin tekrar bir araya geldiğini iddia ettiği için. Dergi, Affleck'in, Garner'ın yardım almaya istekli olması halinde boşanmalarını iptal edeceği sözüyle bir tedavi tesisine girdiğini söyledi. Film yıldızının geçen yıl alkol bağımlılığı nedeniyle rehabilitasyona gittiği doğru olsa da, evliliğini kurtarmak için ayık kalmadı. Aslında, Affleck ve Garner boşanmalarını sonuçlandırdı geçen Ekim ayında tesisin kontrolünden birkaç gün sonra.Dedikoducu Polis ayrıca tutuklandı KB Ağustos'ta Garner'ın Affleck'i üç çocuğu için geri aldığını yanlış bir şekilde bildirdiği için. Gazeteye göre oyuncu, çocuklarının aynı evde yaşayan iki ebeveyni olması gerektiğine inanıyordu, bu yüzden farklılıklarını bir kenara bırakıp evli kalmaya istekliydi. Yukarıda belirtildiği gibi, eski eşler boşanmalarını bu sahte öykünün yayınlanmasından sadece birkaç ay sonra sonuçlandırdılar. Bu arada Garner, son birkaç aydır CaliGroup CEO'su John Miller ile çıkıyor. Daha geçen ay, 'Entertainment Tonight' aktrisin Affleck'i Miller'la olan romantizmi olarak 'daha az sıklıkla' görmek daha ciddileşmeye devam ediyor.

Geçen Temmuz, TAMAM MI! Avustralya Garner'ın bir röportajda Affleck'in 'boşanmaya hazır olmadığını' söylediğini iddia eden bir hikaye uydurdu. Oyuncu asla böyle bir açıklama yapmadı. Çıkış, aktrisin CBS'nin 'Sunday Morning' kanalındaki profilini kastettiği sırada ayrılığını açıkladı. Güvenilmez dergi, röportaj sırasında Garner'ın yaptığı bazı gerçek yorumları içeriyordu, ancak 'Ben'den boşanmaya hazır değilim' sahte satırını da içeriyordu. Bu sözler oyuncunun ağzından hiç çıkmadı. Dergi, Garner ile Affleck arasında uzlaşıyormuş gibi görünmesi için sahte bir alıntı yaptı.

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star Geçen Temmuz'da Garner'ın Affleck'in bebeğine hamile olduğunu iddia ettiği için, ikisi evinde birlikte bir gece geçirdikten sonra. Oyuncu bu süre zarfında 'Saturday Night Live' yapımcısı Lindsay Shookus ile çıkıyordu, ancak çıkış, eski karısıyla bir 'pijama partisi' sırasında gizlice bağlandığı konusunda ısrar etti ve ikisinin birlikte başka bir çocuk beklemesine neden oldu. Aktörün bir temsilcisi, raporu düpedüz 'çılgın' olarak nitelendirmek için kayda geçti. Zamanın kanıtladığı gibi, eski eşler asla dördüncü bir çocuğu karşılamadı.

Ve geçen nisan, Dedikoducu Polis debunked bir KB Affleck ve Garner'ın evliliklerine 'ikinci bir şans' vermesiyle ilgili hikaye. Gazeteci, eski sevgililerin üç çocuğuyla birlikte vakit geçirirken bir romantizmi yeniden canlandırdığını söyledi. Oyuncu ve aktris aslında iyi şartlarda kalmalarına ve çocuklarına başarılı bir şekilde yardımcı olsalar da, asla bir çift olarak yeniden bir araya gelmediler. Aynı zamanda hikaye ortaya çıktı, İnsanlar dergi şunu kaydetti Affleck ve Garner hayatlarına devam ediyorlardı ama çocuklarını birlikte büyütmeye kararlı kaldı. Şubat 2019 itibarıyla eski sevgililer resmen boşandı ve Garner'ın yeni bir erkek arkadaşı var.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.