Justin Bieber yüksek profilli ciddi bir ilişkiye sahipti, ancak bu dedikodu medyasının onu yıllar boyunca bir ton kadına yanlış bir şekilde bağlamasını engellemedi. Aslında, süperstar pek çok modele, aktris ve şarkıcıya yanlış bir şekilde bağlanmıştır. Dedikoducu Polis bu geri bakışı sadece son iki buçuk yılla sınırlandırmamız gerektiğine karar verdik. Ve o zaman bile, aşağıdaki beş yanlış söylenti, o süre içinde yakaladığımız gerçek olmayan hikayelerin sadece bir örneğidir.

2015 sonbaharında KB Bieber’in Britney Spears hakkındaki 'ateşli fantezileri' nin 'partinin ardından MTV Video Müzik Ödülleri'nde dudaklarını kilitlediklerinde gerçeğe dönüştüğünü' iddia etti. Bu sözde ilişkiyi bildiren tek haber kaynağı olan tabloid, sözde 'içeriden' birinin 'O ve Justin birbirlerinin üstündeydiler!' Dediğini aktardı. Ama bu derginin fantezisiydi, Bieber'ın değil. Ne zaman Dedikoducu Polis araştırıldı, Spears'ın VMA'lar için herhangi bir sonraki partiye gitmediğini öğrendik. Aslında, ödül şovunun tamamı için bile kalmadı. Mızraklar, gecenin ilk onurunu takdim ettikten sonra ayrıldı. Hikaye tam bir uydurmadır.Ertesi yaz Günlük Mai l Bieber'in Miami'de zaman geçirirken görüldüğü Ashley Benson ve DawnChere Wilkerson ile romantik bir ilişki içinde olduğunu öne sürdüğünde iki kez hata yaptı. Yalnızca paparazzilerin fotoğraflarına dayanarak, gazete 'Kalbi kimde?' Diye merak etti. Cevap olarak Dedikoducu Polis açıkladı, ikisi de değildi. Bieber ve Benson’ın 4 Temmuz hafta sonu boyunca takılma zamanı Benson'ın açık-kapalı erkek arkadaşı ve Bieber'ın yakın arkadaşı Ryan Good dahil. Bu arada Wilkerson, onun 'arkadaşlarından birinin kız arkadaşı olabileceğini ya da yeni bir aşk ilgisi olabileceğini' iddia eden çıkışıyla 'gizemli bir sarışın' olarak görülmüştü. Gerçekte, birçok yıldızın tercih ettiği bir papaz olan Rich Wilkerson'ın karısıydı ve hala da öyle. Ve o da seyahatteydi.

2016'da sadece haftalar sonra, Ünlü Kirli Çamaşırhane Ariana Grande'nin Ricky Alvarez ile olan ayrılığının ardından Bieber'ı 'hedeflediği' iddia edildi. Bir menajeri paylaşan ikili, yıllardır kesinlikle arkadaş olsa da, web sitesi bir 'bağlantı' nın 'bir süredir' döndüğünü 'iddia etti ve bir' Bieber bağlantısının 'yaklaşmakta olduğunu tahmin etti. Hatta blog, hayranların o yılki VMA'larda 'kırmızı halıda iki kanoodle'ı görme düşüncesi ile pratik olarak tükürük salgıladıklarını' iddia etti. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, site iddialarını desteklemek için hiçbir kanıt, bir 'kaynak' bile sunmadı. Ayrıca daha önce de Grande'nin Big Sean'dan ayrılmasıyla ilgili olarak yanlış bir şekilde Bieber'ı suçlamıştı. Bu uzun masal gibi Dedikoducu Polis bunun 'yanlış' ve 'aptal' olduğundan emin oldu. Hiçbir romantizm filizlenmediğinde haklı çıktık ve Bieber VMA'lara bile katılmadı .

2017 baharında, Bieber’in yörüngesine atılan kişi Hailee Steinfeld'di. TMZ , çoğu kişi tarafından tipik olarak güvenilir olarak kabul edilen, yanlışlıkla, Hillsong Kilisesi'nden Carl Lentz tarafından 'tanıtıldıktan' sonra 'bir aydan biraz fazla' gizlice flört ettiklerini iddia etti. Web sitesinin sunabileceği tek kanıt, Bieber ve Steinfeld'in FaceTiming gibi göründüğü bir görseldi. Elbette bu, aralarındaki ilişkinin kanıtı değildi. Ve ortak bir arkadaşımız ve aktris-şarkıcı, raporda 'sıfır gerçek, hiçbiri' olduğu konusunda ısrar etti. Geçen ay, Dedikoducu Polis iddia edildiğinden bu yana tam bir yılın geçtiğini belirtti Bieber ve Steinfeld çıkıyordu ve zamanın geçişi, çekişmenin ne kadar yanlış olduğunu gösterdi.

TMZ daha sonra geçen Haziran ayında, neredeyse tam olarak bir yıl önce, Bieber'ın Fransa'da 'güzel bir civciv' bulmasıyla ilgili bir gönderi sunduğunda tekrar devreye girdi. Çevrimiçi yayın, kadını 'esmer bir güzellik' olarak tanımladı ve göstericinin 'üçün şirketinin hayranı' olduğunu, çünkü onlara 'takılıyor' gibi görünen genç bir kızın da katıldığını öne sürdü. Siteyi değerlendirdi, 'Görünüşe göre performans göstererek boş bir günü en iyi şekilde değerlendirdi.' Bieber'in romantik bir geziye çıktığı iması daha yanlış olamazdı. Gibi Dedikoducu Polis o sırada, 'güzel civciv' Lentz'in karısı ve 'genç kız' çiftin kızıydı. Düşünülürse, blogun bunu fark etmemesi için neredeyse hiçbir mazeret yoktu. Bieber düzenli olarak Lentz ve karısıyla takılırken görüldü , bir önceki ay New York'ta da dahil. Baskının ardından, web sitesi yanlış hikayesini okuyuculara aslında 'burada görülecek bir şey' olmadığını söyleyecek şekilde güncelledi.

Tüm bunların arasında, Bieber, Selena Gomez ile açık-kapalı bir ilişkinin yanı sıra Sofia Richie ve Hailey Baldwin ile de ilişki yaşadı. Son zamanlarda, o ve Baldwin birden fazla eyalette PDA gösteriyorlar, ancak E! Çevrimiçi rapor edildi Bieber ve Baldwin’in ilişkisi hakkında geçen hafta durum, şu anda bir 'etiketleri' yok. Yine de bu, söylenti değirmeninin çalkalanmasını engellemedi. Dedikoducu Polis hayranlara neyin gerçek neyin gerekli olmadığını anlatmaya devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.