Magazin dergileri attı Julia Roberts diğer ünlülerle bir sürü sahte kan davasına girdim. Dedikoducu Polis sık sık bu var olmayan dramayı çürütür. İşte aktrisin sözde 'kan davaları' hakkında beş yanlış söylenti.

Geçen ay, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Avustralya Kadınlar Günü Roberts'ın Reese Witherspoon'u yeğeni Emma Roberts'tan uzak durması için uyardığını iddia ettiği için. Hikaye sonra uyduruldu Emma bir röportajda söyledi Taşımak dergi Witherspoon'a hayran kaldığını. Magazin dergisi Roberts'ın yeğeninin başka bir aktrise iltifat etmesinden ötürü 'öfkeli' olduğunu iddia etti ve Witherspoon'a ailesinin yanına gelmemesini söyledi. Hikaye çok az mantıklıydı. Yeni başlayanlar için Emma, ​​Witherspoon'a olan hayranlığını dile getirdi, ancak aktrisin gerçek hayattaki akıl hocası olduğuna dair hiçbir belirti vermedi. Roberts'ın Witherspoon'un yeğeniyle ilişki kurmaması için 'uyardığı' fikri mantıklı değil. Her şeye rağmen, duruma yakın bir kaynak, Roberts ve Witherspoon arasında hiçbir zaman bir çatışma olmadığını bize temin etti.Ayrıca geçen ay, Dedikoducu Polis debunked a National Enquirer Roberts'ın Sandra Bullock ile uzun süredir devam ettiği iddia edilen kan davasını sona erdirdiğini söyleyen hikaye. Dergi, iki aktrisin yıllardır rakip olduğunu iddia etti, ancak barış yapmayı ve birlikte bir filmde takım kurmayı kabul ettiler. Duruma yakın bir kaynak, iki kadının işlerinde bir projesi olmadıkları ve asla anlaşmazlık içinde olmadıkları konusunda bize güvence verdi. Aslında, 2014'te Palm Springs Film Festivali'nde bir konuşma sırasında, Bullock, Roberts'la olan kan davasıyla ilgili önceki bir tabloid hikayesiyle alay etti .

Dedikoducu Polis çağırdı Enquirer Ekim ayında, Roberts'ın Jennifer Aniston'la hangi TV dizisinin daha büyük bir hit olacağı konusunda kavga ettiğini yanlış bir şekilde bildirdiği için. Roberts’ın yeni Amazon şovu 'Homecoming' geçen ay gösterime girerken, Aniston’un yakında çıkacak Apple serisi önümüzdeki yıl gösterime girecek. O sırada belirttiğimiz gibi, oyuncunun ilgili programları birbiriyle rekabet halinde değil. Roberts serisi şu anda izlenebilirken, Aniston kısa süre önce kendi serisini çekmeye başladı. Bu arada, her ikisi de akış hizmetlerinde yayınlanıyor, bu da izleyicilerin her an izleyebileceği anlamına geliyor. Aniston’ın temsilcisi hikayeyi sadece saçma olarak reddetmekle kalmadı, aynı zamanda Roberts ve Aniston bir hayır kurumunda birlikte poz verdi yaz boyunca arkadaş canlısı olduklarını kanıtlıyor.

2016 yılında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Roberts'ın Anne Hathaway ile yıllarca süren bir kan davası içinde olduğunu iddia ettiği, ancak her ikisini de yöneten ortak akıl hocaları Garry Marshall'ın ölümünün ardından baltayı gömmeye karar verdi Güzel kadın ve Prenses Günlükleri . Her iki oyuncu da Marshall'la 2010 romantik komedisinde çalıştı. Sevgililer Günü . Gerçekte dergi, film yapımcısının ölümünü sahte bir kan davası yaratmak için kullandı. Hathaway’in temsilcisi kayıtta bize 'Hiçbir zaman bir kan davası olmadı. Aslında Annie, Julia Roberts'ın süper bir hayranı, bu yüzden bunun hiçbir anlamı yok. '

Ve sonunda, Dedikoducu Polis çağırdı Enquirer 2013'te Roberts'ı Jennifer Lawrence ile karşı karşıya getirmeye çalıştığı için. Hikaye, MTV Roberts'a Lawrence'ın kendisine “America's Sweethearts” dan biri olarak katılmasını sormasının ardından ortaya çıktı ve aktris şaka yaptı: “Kartımın süresi doldu ve yeni bir kart almadım. Bence harika, ama benden daha havalı görünüyor. ' Magazin gazeteleri Roberts'ın yorumunu bir çeşit muhalifliğe çevirmeye başladı ve röportajcı Josh Horowitz'in tweet atmasını sağladı, 'Bazı insanların eğlenceli ve tamamlayıcı bir sohbeti birbiri ardına aktrise çevirdiğini görmek kadar moral bozucu bir şey değil.' The Enquirer Oyuncular arasında bir savaş çıktığı konusunda ısrar ederek destanı devam ettirmeye çalıştı, ancak her iki yıldıza yakın kaynaklar iddianın doğruluğu olmadığına dair bize güvence verdi. Bu, 2015 yılında daha belirgin hale geldi. Roberts, Lawrence'ın Hollywood'daki cinsiyete dayalı ücret uçurumu üzerine yazdığı makalesine övgüde bulundu. .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.