Johnny depp Arkadaşlık hayatı çoğu zaman yanlış tabloid haberlerinin konusudur. Dedikoducu Polis aktörün diğer yıldızlarla varolmayan aşklar içinde olduğuna dair birçok hikayeyi çürüttü. İşte beş yanlış söylenti.

Geçen ay, Dedikoducu Polis bozuldu Küre Depp ile çıkmak isteyen Jennifer Aniston hakkında bir hikaye uydurduğu için. Dergi, aktrisin film yıldızı ile bir romantizm peşinde olduğunu iddia etti ve bazı ortak arkadaşlardan onları kurmalarını istedi. Makale ortaya çıkmadan kısa bir süre önce, İnsanlar dergi bunu bildirdi Aniston 'flört konusunda endişelenmiyor' ve 'işe odaklanmaktan mutlu', bu yüzden tabloid'in hikayesine şüpheyle yaklaştık. Şüphelerimiz, kayıtta bize Depp'in peşinde olmadığını söyleyen aktrisin temsilcisiyle görüştükten sonra doğrulandı.Şubatta, Dedikoducu Polis seslendi KB Yanlış bir şekilde Depp'in Jennifer Lawrence'ı 'çaresiz' olduğunu ve onu e-postalar ve telefon görüşmeleriyle bombardımana tuttuğunu iddia ettiği için. Yayın ayrıca, oyuncunun arkadaşlarının onu film yıldızıyla çıkmaması konusunda uyardığını, ancak onun tavsiyelerini görmezden geldiğini iddia etti. Duruma yakın bir kaynak bize hikayenin uydurma olduğunu söyledi, kısa süre sonra, Lawrence, sanat galerisi yönetmeni Cooke Maroney ile çıkmaya başladı .

Dedikoducu Polis düzeltildi Star Geçen yıl, Angelina Jolie'nin Brad Pitt'den intikam almak için Depp ile takılmaya başladığını yanlış bir şekilde bildirdiği için. Çıkış, 2010 filminde birlikte çalıştıklarında ikisi arasında kıvılcımların uçtuğunu iddia etti. Turist , ama sonunda ikisi de bekar oldukları için romantik bir şekilde bir araya geldiler. Yanlış raporu çürütdükten kısa bir süre sonra, İnsanlar dergi şunu kaydetti Jolie 'kesinlikle kimseyi görmüyordu' ayrıldığından beri. Güvenilir ünlü haber kaynağı, “Sadece çocuklarına ve onlarla birlikte olmaya odaklanacak. Çıkmaya hiç ilgisi yok. '

Ayrıca geçen yıl, Dedikoducu Polis Depp'in çıktığını yanlışlıkla iddia ettiği için RadarOnline tutuklandı Doğu Ekspresinde Cinayet başrol oyuncusu Lucy Boynton. Blog, ikilinin film setine bağlanmaya başladığını ve 'ciddi bir romantizme' doğru yöneldiklerinde ısrar etti. Oyuncuya yakın bir kaynağın bize hikayenin yanlış olduğunu söylemesi yanında, zamanın geçişi de onu gözden düşürdü. Boynton, şu anda olduğu gibi farklı bir film setinde aşkı buldu. flört Bohemian Rhapsody ortak yıldız Rami Malek , Depp ile bağlantılı olduğu sırada aktrisin tanıştığı kişi.

Ve sonunda, Dedikoducu Polis seslendi Star Geçen yıl Depp'in film setinde rol arkadaşı Daisy Ridley'nin peşinden koşmasıyla ilgili bir hikaye uydurduğu için Doğu Ekspresinde Cinayet . Hikaye ilk ortaya çıktığında, ortak bir arkadaşımız ve oyuncu bize ilişkilerinin tamamen profesyonel olduğuna dair güvence verdi. O yıl filmin tanıtımını yaparken, Ridley'e Depp ile filmi yapması soruldu ve not, 'Johnny ile çok fazla çalışmadım, ama yaptığımda harikaydı.'

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.