Dan beri Dedikoducu Polis 2009'da piyasaya sürüldüğünde, kelimenin tam anlamıyla yıllarca Jennifer aniston Hamile olmak. Her durumda, raporlamamızın doğru olduğunu zaman kanıtladı. Ama bu konuyla ilgili çok fazla büstle, Dedikoducu Polis son dokuz aydaki beş yanlış hamilelik söylentisine bakmaya karar verdi.

Ist deine Melly aus dem Gefängnis gekommen?

Geçen Kasım, Yeni fikir sayının önünde yanlış bir şekilde duyurulan bir kapak haberi yayınladı, 'Jen’in Bebek Sevinci: Sonunda Bir Anneyim!' Bu gerçek bir alıntı değildi ve öyle olsa bile Aniston, 'anne' değil 'anne' kelimesini kullanırdı. Makale, kendisi ve Justin Theroux'un 'sonunda kendilerine ait bir bebek beklediklerini' iddia ediyordu. Ama hepsi bu kadar değildi. Ayrıca, Aniston’un sözde hamileliğinin, kendisi ve Theroux'un halihazırda evlat edinme sürecindeyken 'çifte sevince dönüşebileceği' iddia edildi. Bu şüpheli geliyorsa, bunun nedeni tamamen uydurma olmasıdır. Veya Aniston'ın sözcüsünün söylediği gibi Dedikoducu Polis kayıtlarda, 'Bunların hepsi bir uydurma.'Aniston ve Theroux Şubat ayında bölünmeye başladılar. Kadınlar Günü Nisan ayında bir kapakta “Evet! Jen Hamile! ' Diğer gazetecilerin yakında kopyalayacağı bir hikayeyi tanıtan dergi, eski kocası Brad Pitt'den bir bebek beklediğini iddia etti. Bu sahte anlatıyı satmak için, çıkış, midesinin hafifçe çıkıntılı göründüğü bir aktrisin resmini kullandı. Okuyuculara neler söylenmedi ve ne Dedikoducu Polis işaret etti, bunun bir fotoğrafı mıydı? Aniston 2013 galasında Biz Değirmencileriz . O zamanlar hamile değildi ve şimdi kesinlikle bir hamileliğin kanıtı değildi.

Mayıs başında, Yeni fikir Aniston'ın geçen sonbaharda Theroux'dan bu baharda 'hamile ve saklanıyor' olduğunu iddia etmesini beklediğini hiç iddia etmedi. Burada Pitt'in baba olduğu söyleniyordu. Kapak hikayesini doğrulamak için, yayın 'dünyayı şok edecek fotoğraflar' içerdiğini iddia etti. Gerçekte, sahip olduğu tek şey bulanık paparazzi çekimleriydi. Aniston Kaliforniya'da özel bir jetten iniyor . Bu resimler, magazin gazetesi onları 'hamilelik gibi görünen şeyi saklamakta zorlandığının' kanıtı olarak göstermeye çalışmadan iyi bir hafta önce internette dolaştı. Ancak Dedikoducu Polis doğruladı, ne saklanıyor ne de hamile.

Mayısın sonu, TAMAM MI! 'Jen: Evet, Hamileyim - Brad’in Bebeği ile!' Aniston ve Pitt'in 'nihayet bir aile olma yolunda' olduğu 'kaynakların vızıldadığı' iddia edildi. Bununla birlikte, asıl makalenin kendisi, kapaktaki (sahte) alıntıya rağmen, 'Arkadaşlar' yıldızının zaten hamile olduğunu söylemedi. Başka bir deyişle, bu biraz yem ve değişimdi, çünkü Dedikoducu Polis büstümüzde not edildi. Dahası, sadece günler sonra dergi kendi Aniston hamilelik söylentisini çürütmek Yıllar boyunca yüz yüze olduğunu iddia ettiği tüm sahte bebeği çağıran çevrimiçi bir haberle. Bununla birlikte, çıkış hiçbir noktada kendi kusurunu kabul etmedi, hatta en son yanlışlığının sorumluluğunu üstlenmedi.

Son zamanlarda, kız kardeşi tabloid Star Aniston'ın geçen hafta hamile olduğu düşünülüyordu. Bir Hollywood yönetmeniyle gizlice çıktığını iddia eden bir makaleyle, yayında sözde içeriden birinin 'Arkadaşları onun zaten bir bebeği saklıyor olabileceğine dair uğultu atıyor' dediğini aktardı. Ayrıca en iyi arkadaşı Courteney Cox'un 'zamanı gelirse ona şimdiye kadarki en iyi bebek duşunu vereceğini söylediği' iddia edildi. Bu sözde erkek arkadaşının isimlendirilmemesine ek olarak, Aniston'ın Şubat 2017'de hamile kaldığına dair hiçbir söz yoktu, bu aynı derginin geçen yıl iddia ettiği şey buydu. Şimdi bir temsilci, aslında beklemediğini bir kez daha doğruladı. Ve bildirildiği gibi, Aniston bekar .

Justin Timberlake und Jessica Biel lassen sich scheiden

Tüm bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis geçenlerde dokuz ayın geçtiğini gözlemledim TAMAM MI! iddia etmişti Aniston bir 'mucize bebek' e hamileydi geçen Ağustos. Zaman genellikle dedikodu medyasının arkadaşı değildir, özellikle de bunun gibi hamilelik hikayeleri söz konusu olduğunda. Bu iddiaların ne kadar yanlış olduğunu şüphesiz göstermek sadece zaman alır. Ancak yukarıda bu son örneklerle açıkladığımız gibi, bu iddiaların ilk ortaya çıktıklarında çürütülmesine yardımcı olacak tipik başka kanıtlar da vardır. Ve eğer Aniston'ın bir bebeği olursa, gerçek kanıtlar olacak, bu magazinlerin sattığı saçmalıklar değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.