1990'ların sonlarında ve 2000'lerin başlarında, 'Dawson’s Creek' filminin oyuncu kadrosu, bir genç nesil için bilinen isimler oldu. Şimdi gençlik dramasının galasından bu yana 20 yıl geçti ve yıldızları hala magazin hikayelerinin merkezinde. Altında, Dedikoducu Polis Katie Holmes, Michelle Williams, Joshua Jackson ve James Van Der Beek hakkındaki beş yanlış söylentiye dönüp bakıyor.

2012'de National Enquirer 'Dawson’s Creek' in bir araya gelme filminin planlarını tartışan bir hikaye pazarladı, hepsi Holmes'un o zamanlar eşi olan Tom Cruise sayesinde 'torpillendi'. Yayın, Cruise’un sözde ısrarı karşısında “yapımcıların bir senaryo oluşturmak için yazarları sıraya dizdiklerini” iddia eden aktrisin sözde bir “arkadaşı” ndan alıntı yaptı. Bununla birlikte, anlatının ancak Van Der Beek ve Williams, potansiyel olarak yeniden bir araya gelmekle ilgilendiğini ifade etmişti. çeşit. İşlerde bu herhangi bir gerçek plan değildi ve Cruise'un bir temsilcisi zaten böyle bir projede söz sahibi olduğunu reddetti. Haftalar sonra, Holmes boşanma davası açtı ve neredeyse altı yıl daha sonra o ve oyuncu kadrosu nihayet yeniden bir araya geldi. Zaman, Cruise'un bir engel olmadığını kanıtladı. Dedikoducu Polis söylemişti.eminem und seine tochter 2017

2013'te Dawson Leery, Holmes ve Williams'ın ortak noktası olan tek kişi değildi. Star eski yardımcı yıldızların dostluğunun Luke Kirby üzerinden 'Dawson's Creek' olduğunu iddia etti. Oyuncu, Williams ile birlikte göründü. Bu Valsi Alın ve sonra Holmes ile birlikte çalışıyordu Mania Günleri , daha sonra yeniden etiketlendi Ateşle Dokunuldu . Gazeteci, sadece Holmes ve Kirby'nin çiçek açan bir ilişki içinde olmadıklarını, aynı zamanda Williams'ın romantizmi 'mahvetmeye kararlı' olduğunu iddia etti. Kirby'nin 'ortada kaldığı' söylendi, ancak Holmes ile bir şeyler keşfetmeye kararlıydı ve derginin 'Katie: 1, Michelle: 0' şeklinde bir açıklama yapmasını sağladı. Gibi Dedikoducu Polis O zaman haklı olarak söylendi, ancak, o zaman defalarca bildirmiş olduğumuz gibi Holmes ve Kirby çıkmıyorlardı bile. Dinamikleri, tıpkı Williams'dakine benzer şekilde, kesinlikle profesyoneldi. Bu sahte aşk üçgeni aslında yoktu ve bir Williams kaynağı bize Kirby'ye aşk hayatı hakkında tavsiyede bulunmadığını söylüyordu.

Odak noktası, 2014 yılında Williams’ın kişisel hayatına döndü. Radar Çevrimiçi Oscar adayı ile 'Dawson’s Creek' aracılığıyla en iyi arkadaş olan Busy Philipps, onu Jake Gyllenhaal ile ayarlamaya çalışıyordu. Sözde 'kaynak' denen bir kişinin 'Meşgul şimdi onları iyi bir yıl boyunca eşleştirmeye çalışıyor' dedi. Ancak bu iddia edilen ihbar, Philipps'in 'Jake'in son derece yakın arkadaşı Heath Ledger ile çıkmakta bir sorunu olacağını gerçekten hesaba katmadığını' iddia etmeye devam etti. İki aktör birlikte başrol oynadı. Brokeback Dağı Williams ile birlikte. Dedikoducu Polis birkaç nedenden ötürü şüpheliydi: Bundan önce Williams ve Gyllenhaal'ın romantik bir eşleşme olabileceğine dair hiçbir belirti yoktu ve alıntılar çok doğal olmayan bir şekilde yazılmıştı. Ek olarak, Philipps’in soyadı makale boyunca yanlış yazılmıştı. Williams ve Gyllenhaal'ın birbirlerini çok iyi tanıdıklarında neden 'çöpçatan' oynamasına ihtiyaç duyacakları da net değildi. Phillipps'ten biri hikayeyi 'uydurma' ve 'doğru değil' olarak değerlendirdiğinde şüphelerimiz doğrulandı. Elbette, hiçbir ilişki gerçekleşmedi.

Daha yakın bir zamanda, web sitesi geçtiğimiz Mart ayında 'Dawson’s Creek' konusuna geri döndü. Holmes, Jamie Foxx'u 'kıskandırmak' için Van Der Beek ile arkadaşlığını 'yeniden ateşliyordu'. Blog Van Der Beek'in evli olduğunu kabul etse de, eski rol arkadaşları arasında hala 'kıvılcımlar uçuşuyor' iddia ediliyor. Hatta oyuncunun hala 'aralarında kimya varmış gibi' hissettiği söylendi. O zaman, Dedikoducu Polis Holmes ve Van Der Beek'in tekrar temas halinde olmalarının gerçek nedeninin Foxx ile hiçbir ilgisi olmadığını, ancak saf nostalji olduğunu açıkladılar: Eski şovlarının dönüm noktası yıldönümleri nedeniyle hatıralar yolunda bir yolculuk yapıyorlardı. Ve Van Der Beek'in bir temsilcisi bize Holmes ile giden uygunsuz bir ilişki olduğunu ima etmenin 'tamamen yanlış' olduğunu söylemedi, aynı zamanda kayıtta konuşma yetkisi olmayan bir sırdaş da 'Radar gidiyor birkaç gün içinde gerçekten aptal görünmek. ' Sadece bir gün sonra Haftalık eğlence sürpriz 'Dawson’s Creek' buluşmasının kapak hikayesini yayınladı Holmes, Van Der Beek, Williams, Philipps, Jackson ve daha birçok sevgili yardımcı yıldızlarını gizlice yeniden bir araya getirdikten sonra.

Bu, Holmes ile Van Der Beek arasında yaşanan tek şeyin, ortak geçmişleri üzerine düşünceler olduğunun bir başka kanıtıydı. Ancak, bir dizi magazin başka bir çifti bir araya getirmeye çalışırken, oyuncu kadrosunun yeniden buluşması yeni bir hikayeye yol açtı. Star , örneğin, Nisan ayında yarışan bütün bir kapak hikayesi yaptım Holmes, Jackson'la tekrar bir araya gelmek için Foxx'u terk etmişti. 'Dawson’s Creek' in ilk günlerinde çıktığı kişi. İddiaya göre, eski ekran üstü ve ekran dışı sevenler, tekrar “gözlerini kilitlediler”. ŞU ateş ettiler, 'tekrar harekete geçmişlerdi.' Ancak hikaye o kadar yanlıştı ki, sadece Jackson'ın bir temsilcisi Dedikoducu Polis komik oldu.' Holmes'un kendi sözcüsü bize iddiaların 'hiçbirinin' 'doğru' olmadığını söyledi ve yıldönümü toplantısı dışında, Jackson ile iletişimde olmadıklarını vurguladı. Holmes ve Jackson son iki ayda bir kez bile birlikte görülmediğinde bu açıkça görülüyor.

whoopi goldberg hat keine augenbrauen

1998'de prömiyeri yapılan bir gösteri için 'Dawson’s Creek', kısmen dedikodu medyası sayesinde pop kültür dünyasında hâlâ güçlü bir dayanağa sahip. Dizi, genç oyuncu kadrosunun büyük yıldızlarını yaptı ve bu da magazin gazetelerine son yirmi yıldır kişisel hayatları hakkında hikayeler uydurma özgürlüğü verdi. Geçtiğimiz altı yıla ait yukarıda anılan örnekler, aslında iddiaların sadece bir kısmıdır. Dedikoducu Polis bu ünlü yüz grubunu bastı. Ayrıca Holmes, Williams ve oyuncu kadrosunun geri kalanı hakkında yanlış söylentiler yapmaya devam edeceğiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.