Julia Roberts gazetelerde sürekli yazılıyor. A-lister çoğu kez evliliğiyle ilgili aşağılayıcı hikayelerin konusu olmuştur. Daniel Moder, özellikle hile yaptığını. Dedikoducu Polis Geçmişte bu iddiaların birçoğunu çürüttü, ama burada son zamanlarda güvenilmez çıkışlar Roberts’ın ilişkileri konusunda yanılıyordu.

ist Trisha Yearwood noch verheiratet

Listemizdeki ilk büst, Ekim 2019'da gerçekleşti. KB iddia edildi Roberts ’, Moder ile yaşadığı sorunların ortasında eski erkek arkadaşı Jason Patric'e güveniyordu. . Yayın, Roberts’ın gizlice Patric ile yeniden bağlantı kurduğunu iddia etti. Sözde bir 'kaynak', 'Julia ve Jason check-in yapmak için birbirlerine ulaştılar. İlginç bir şekilde Julia'nın hayatında veya ilişkisinde ne zaman mutsuz olduğu görülüyor ”. Kaynak, Moder'in özellikle Roberts ve Patric'in geçmiş ilişkisi nedeniyle yeniden birleşme konusunda 'üzgün' olduğunu söyleyerek devam etti.Roberts ve Patric, yaklaşık 30 yıl önce, aktrisin eski nişanlısı Kiefer Sutherland'ı terk ettikten sonra onunla kaçtığı zaman çıktı. Dergi, Moder'ın Patric ve Roberts'ın sözüm ona yakınlaşmasıyla “tarihin tekerrür edeceğinden” endişelendiğini iddia etti. Dedikoducu Polis Patrick'in temsilcisiyle konuştuktan sonra bu hikayeyi çürüttü ve bize hikayenin 'Jason Patric'e ve Julia Roberts ile Danny Moder arasındaki ilişkiye hem de tamamen yanlış olduğunu' söyledi ve ekliyor, 'Bu saçma ve saldırgan hikayeyi kategorik olarak reddediyoruz.'

Ocak ayında, Kadınlar Günü iddia eden bir hikaye yayınladı Roberts ve Moder, Leonardo DiCaprio için kavga ediyorlardı . Hikaye, tabloid tarafından Sean Penn’in Los Angeles’taki 10. yıllık CORE galasında Roberts ve Moder’in DiCaprio ile sohbet eden bir fotoğrafına dayanarak icat edildi. Çıkış, çiftin Penn ile birlikte konuşurken resmedilmesine rağmen, Moder konuşma boyunca göz ardı edildi. Dergi ayrıca Moder ve Roberts'ın bu nedenle 'all-out' tartışması olduğunu iddia etti.

Sözde bir 'bakıcı', Roberts'ın DiCaprio ile 'aşık' göründüğünü söyledi ve ekledi, 'Danny'nin çoğu zaman rahat sohbetlerinden uzak tutulması nedeniyle izlemek oldukça garipti. Danny, Julia ve Leo'nun randevu gecesinde üçüncü tekerlek gibi görünürken, o baştan beri Leo'ya o göz kamaştırıcı gülümsemeyi atıyordu! '

Tüm hikaye sahteydi. Moder ve Roberts'ın fotoğrafı, her ikisinin de DiCaprio ile hem gülümseyen hem de onunla etkileşime girdiğini açıkça gösteriyordu. Ayrıca çift, oyuncuyu yıllardır tanıyor ve onun arkadaşları, dostça sohbet etmeleri pek de şaşırtıcı değil.

Bu yılın Şubat ayında National Enquirer iddia edilen Roberts, Moder olmayan başka bir adamı öperken yakalandı . Çıkış, Roberts'ın bir Oscar etkinliğinden sonra 'yakışıklı milyoner restoran işletmecisi Bruce Bozzi'yi' öptüğünü doğru bir şekilde bildirdi. Dergi, çiftin 'çifti 200 milyon dolarlık boşanmanın eşiğine getiren çirkin kavgalar ve çatışmalardan' yeni kurtulduklarını ve öpücüğün Moder için 'son darbeyi' eklediğini ekledi. Ancak tabloid için sorun, Bozzi'nin eşcinsel olması ve kocasıyla üç yıldır mutlu bir şekilde evli olması.

Son söylenti Dedikoducu Polis debunked sadece geçen hafta geldi. KB haksız yere suçlandı Başka bir eski sevgilisi Benjamin Bratt ile 'yakınlaşan' Roberts . Bu seferki yayın, Roberts'ın Moder ile evliliği zorlanırken eski sevgilisinin rahat etmesi için 'geri çekildiği' konusunda ısrar etti. Sonrasında iddia edilen bir kaynak Güzel kadın Star, San Francisco'da bir ev satın aldı, Bratt'a da orada yaşadığı için arkadaşça bir mesaj gönderdi.

Bir kere daha KB ne hakkında konuştuğunu bilmiyor. Başlangıç ​​olarak, Bratt, Talisa Soto ile evli. KB ayrıca Roberts'ı eski sevgililerle eşleştirmek gibi görünüyor, tıpkı Jason Patric ile olduğu gibi. Dedikoducu Polis Bratt için hikayeyi tamamen reddeden bir temsilciye ulaştı. Tabloid, buna çok benzeyen önceki sahte iddiasından hiç bahsetmedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.