Mark Harmon Hollywood'un en mütevazı süper yıldızlarından biridir. Çılgınca başarılı şovu, NCIS, önümüzdeki sonbaharda 18. sezonunun başlangıcına yakın 400. bölümünü kutlayacak. Harmon ayrıca oldukça sessiz bir kişisel yaşam sürdü, ancak magazin dergileri ara sıra onu hedef alıyor.

Tabloids 'NCIS' i Bıraktığından Emin

Son zamanlarda, Harmon kısa süre önce Star çürütülen bir hikayede Dedikoducu Polis Mayısta. Sahte rapor, Harmon'un emekli olmayı, hit gösterisinden çıkmayı planladığını iddia ediyordu. Montana'ya kalıcı olarak taşınmak . Mark Harmon ve eşi Pam Dawber Mork ve Mindy şöhret, zamanlarının çoğunu Big Sky eyaletindeki çiftliğinde geçirirler, ancak Harmon'un sözcüsü yalnızca Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını. Hollywood'u bırakmak için acil bir planı yok ya da NCIS .Mark Harmon, Hollywood Walk of Fame

HOLLYWOOD, CA - 01 Ekim: Aktör Mark Harmon, 1 Ekim 2012'de Hollywood, California'da Hollywood Walk of Fame'de 2.482. yıldızla onurlandırıldı. (Fotoğraf Mark Davis / Getty Images)

ist Savannah Guthrie verlassen heute Show

Geçen ay da belirttiğimiz gibi, bu sahte tahmini yapmak süpermarket gazetelerinde yıllık bir gelenek haline geldi. Mayıs 2019'da, aynı tabloid Dawber istifa etmesini istedi NCIS ve ondan birkaç ay önce, Küre iddia edildi o istifa ediyordu . Her seferinde gerçek olmayan hikayeleri bozduk. 18. sezonun en azından Eylül ayında başlaması bekleniyor. hepimiz öyle olmasını umuyoruz , kim bilir, gerçekten, dünyanın durumu göz önüne alındığında.

Mark Harmon En İkonik Rolünü Nasıl Aldı?

Mark Harmon, onlarca yıldır çalışan bir aktör. Çıkış yapan rolü popüler tıp dramasında 80'lerde geldi. St Başka Yerde . Şovdaki üç sezonu boyunca bu kadar popüler olduğunu öğrenince şaşırabilirsiniz. İnsanlar dergisi 1986'da ona 'Yaşayan En Seksi Adam' adını verdi. St. başka yerde , kült klasiği de dahil olmak üzere gişede sadece orta derecede iyi performans gösteren bir avuç filmde rol aldı. Yaz Okulu ve bir TV filmi Kasıtlı Yabancı seri katil Ted Bundy oynuyor.

Mark Harmon, 1986

Mark Harmon, 1986 tarihli ‘Haydi Harry’ filminden bir sahnede. (Fotoğraf: TriStar / Getty Images)

Garth Brooks Trisha Yearwood verheiratet

Ama dört bölümlük bir hikayeydi Batı kanadı CBS yapımcılarının dikkatini çeken ben DSÖ Leroy Jethro Gibson olarak ona Donanma prosedüründe bir rol teklif etti. . Yakında, bir yan ürün fikri ivme kazandı ve gerisi tarih oldu. NCIS doğdu, Leroy Jethro Gibson ana karakter oldu ve Harmon, yaklaşık yirmi yıldır bu rolü oynuyor. Yan ürünü başlatan şovun neredeyse iki katı uzunluğunda.

Harmon Büyüklük İçin Hedef Olmuş Olabilir

Böylesine ayrılmış bir yıldız için Harmon aslında oldukça ilginç bir hayat yaşadı. Üniversitede bir sporcuydu , Örneğin. Oyun kurucu. Ve bazı rinkydink Division Three okulu için oyun kurucu değil, Amerika'daki en çok hikayeye sahip üniversite futbol programlarından biri olan UCLA Bruins için. Hatta iki başarılı yıl devlet üniversitesinde oynadıktan sonra Oklahoma tarafından işe alındı. Bununla birlikte, Los Angeles yerlisi eve yakın kalmayı seçti.

UCLA

(Getty Images)

Harmon’un babası Tom Harmon, LA’de bir futbol efsanesiydi. Michigan'da geri dönen eski bir Heisman Trophy kazanan, kıdemli Harmon, 60'lar ve 70'lerde Bruins futbolunun sesiydi ve Los Angeles'ta onlarca yıldır spor yayıncılığının sadık biriydi.

NCIS'deki Rolüne Başlamadan Önce Daha Önemli Bir Rol Oynadı

3 Ocak 1996'da, sürücü kontrolü kaybedip kaza yaptığında, iki genç adam Los Angeles'ta sakin bir yerleşim sokağında hızlanıyordu. Mark Harmon ve Pam Dawber’ın evinin önünde öyle oluyor. Kazayı duyan Dawber, Harmon sıçrarken 911'i aradı, adamlardan birinin arabada sıkışıp bir balyoz kaptığını gördü ve kurtarmaya gitti .

Haben sich Faith Hill und Tim Mcgraw getrennt?

Sürücü arabadan kaçmıştı ve araba yanarken, Harmon'un mahsur kalan yolcuyu kurtarmak için sadece birkaç dakikası vardı. Balyozla camı kırdı, ateşi besledi, ancak oyuncu ağır yaralı genci yanan enkazdan çekmeyi başardı. Görünüşe göre Harmon'un ona herkesin düşünebileceğinden çok daha fazlası var.