Meghan Markle magazin dergilerinde sürekli ilgi görmektedir. Çoğu zaman onun hakkında yazılanlar kısır . Para dağıtan bir diva, otoriter bir eş olarak tasvir edilmiştir. kocanın üstünde Prens Harry , nankör bir velet Kraliçe Elizabeth ve kraliyet ailesinin geri kalanı, kayınbiradere kötü bir engel Kate Middleton, ve hatta dürüst bir suçlu. Dedikoducu Polis dedikodu medyasının Sussex Düşesi hakkında yaptığı en kötü iddiaları derinlemesine inceliyor.

Para Grubber Markle

Prens Harry ve Meghan Markle olacaklarını açıkladığından beri kraliyet ailesinin kıdemli üyeleri olarak istifa etmek , popüler bir tabloid anlatı, Sussex Düşesi'nin yalnızca parayı önemsediği ve hem kocasını hem de ailesinin geri kalanını ona daha fazlasını vermek ve daha fazlası. Şimdiye kadar büyük ödemeler talep ettiğine veya The Firm'e herhangi bir şekilde şantaj yaptığına dair hiçbir kanıt yok, ancak magazin dergileri öyle olduğunu iddia eden hikayeler uydurmaya devam ediyor.Ödenek

Bu ayın başlarında Küre Sussex Dükü ve Düşesi'nin hâlâ hapis cezası aldığını iddia eden sahte bir rapor yayınladı. Prens Charles'ın ödeneği . Bu düzenleme Ocak ayında ailedeki işlerini bıraktıklarında başladı, ancak maalesef çiftin Netflix ile anlaşma imzaladı sadece günler önce. Süpermarket gazetesi için daha da kötüsü, Günlük posta vardı az önce rapor edildi Markle ve Prince Harry'nin sadece İngiliz vergi mükelleflerine Frogmore kulübesindeki tadilat için sahip oldukları kalan borcu ödemekle kalmadıklarını, aynı zamanda Prens Charles'tan artık para almayacaklarını da duyurduklarını.

Hikayenin kendisi çürütülmek için yeterince kolaydı, ama aynı zamanda Markle'a özellikle de girerek ona a,

yüksek bakım eşi,

ve oyunculuk kariyerine devam edebilmesi için onu Los Angeles'a taşınmaya zorlayarak 'kocasının dünyasını mahvettiğini' iddia etti (daha sonra bundan sonra). Tüm meşru anlatımlara göre, aileden kopuş Sussexes tarafından karşılıklı bir karardı, ancak buna rağmen, dedikodu medyası sürekli olarak Markle'ın kararının tek başına olduğunu ortaya koyuyor (daha sonra bununla ilgili daha fazlası da var).

https://www.instagram.com/p/BxKbpv6gN-n/

90 Milyon Dolarlık Şantaj Talebi

Şubat ayında daha da saçma bir hikayede, National Enquirer kapağında Meghan Markle olduğu iddia edildi 90 milyon dolar talep ediyor -den Kraliyet Ailesi ya da bir TV röportajında ​​“her şeyi anlatırdı”. Markle'a 'kabus' ve Prens Harry’nin demesi

asi karısı

güvenilmez yayın, Kraliçe Elizabeth'in ondan kaçınmak için ona para ödemek zorunda kalacağını iddia etti ailenin kirli çamaşırlarını havalandırmak alenen.

Kraliyet ailesinden bir ödeme talep eden Markle ile ilgili manşetle National Enquirer

(National Enquirer)

Bir kez daha, hikayeyi ifşa etmek kolaydı ve bir kez daha aynı türden zehirli bir dille doluydu. Markle'ın 'Sussex Royal' adından kar elde etmek için ticari markalı 'yapışkan' mallar olduğunu iddia etmenin yanı sıra,

zor ve zahmetli,

ve her zaman yolunu bulan 'Diva Düşesi' ve 'Kraliçe Arı' gibi davranıyor. Parça ayrıca Prens Harry ile kardeşi Prens William arasında bir kama sürdüğünü iddia ediyor ki bu da tam bir fantezi.

Mavi kazaklı Meghan Markle

(ABD Ağı)

B-List Aktrist Diva'ya Döndü

Bir başka popüler kinaye, Meghan Markle'a saldırmaktır, başarısız bir aktris, ego odaklı bir prenses, sürekli övgü ve ilgi almaya kararlıdır. Ailenin tüm ilgiden dolayı İngiltere'yi terk etmesine rağmen, hala medya arayan bir diva olarak tasvir ediliyor.

Doğum Günü Brat

Ağustos ayında National Enquirer Meghan Markle'ın bir

doğum günü divası.

Düşese 39. yaş gününü kutlamaktansa, kraliyet ailesi yaptı , tabloid kötü niyetli bir anlatı icat etti Prens Harry’nin ailesinin doğum günü dileklerinden hiçbirine yanıt vermediğini iddia etti. Aslında dergi, Prens William'ın sadece resmi Instagram hesabında mutlu bir doğum günü dilediğini, çünkü kraliçenin emrettiğini iddia etti.

https://www.instagram.com/p/CDdbi1Jl2LG/

Bir kez daha, Markle'ı anlatırken magazin dergilerinin sıklıkla kullandıkları iğneleyici dil tam teşekküllü bir şekilde sergileniyordu ve sözde 'saray içeriden' Prens Harry'nin iyi dilekleri için büyükannesine teşekkür etmediğini, çünkü 'Meghan ne istiyor, Meghan alıyor. . ' Görünüşe göre Markle ailesini küçümsemek istiyordu. Şüpheli satış noktası, kelimeler yerine, hediyeler, 'tasarım kıyafetler, pahalı mücevherler' ve hatta 'ödünç konaklarında' yaşadıkları eve atıfta bulunarak onlar için akşam yemeği pişirmek için 'birinci sınıf bir şef' talep ettiğini iddia ediyor. Los Angeles'a taşındıktan sonra birkaç ay.

Bu, yine de kötü haberciliğin bir başka örneğiydi. Enquirer , dük ve düşes, kiraladıkları evden çoktan taşındıkları için Santa Barbara'da satın aldıkları ev . Açıkça görülüyor ki, tabloid'in aktardığı 'içerden' kişiler, çiftin bir ay erken taşındığını bilecek kadar içeride değildi.

Prens Harry ve Meghan Markle, düğünden sonra at arabasına biniyor

(Blueskynet / Shutterstock.com)

Prens Harry'nin Every Move hikayelerini bu şekilde kontrol etmek de çok yaygındır ve Prens Harry'nin evliliklerinde eşit bir partner olmaktan çok Meghan Markle tarafından manipüle edildiği fikrini sürdürür. Örneğin, bu diğer doğum günü hikayesini ele alalım.

Daha Fazla Doğum Günü Saçma

Ağustos başında, Meghan Markle’ın doğum gününden hemen önce 4 Ağustos'ta Temasta Prens Harry'nin bu fikri protesto etmesine rağmen 200.000 dolarlık bir doğum günü partisi 'talep ettiğini' yazdı. Başlık hemen hemen her şeyi söylüyor: 'Meghan’ın Doğum Günü Diva Talepleri.' Tanıdık geliyor mu? Prens, ricasına rağmen planlarını bozmayı reddettiği için, karısının abartılı taleplerinde bir seyirciden başka bir şey olarak tasvir edilmemiştir. Daha da kötüsü, tabloid, hatta

arkadaşları onun saçma taleplerinden çoktan rahatsız.

Açıkçası, hikaye tamamen saçmalıktı. Markle ve Prince Harry, COVID-19 salgını için tüm yönergeleri takip ediyor ve doğum günü için asla büyük bir toplantı planlamıyordu. Doğum günü gelip partisiz geçerken, bunun Markle'ı mahvetmesinin bir tabloid için başka bir yol olduğu aşikardı, onu dikkat çekmek isteyen ve kocasına saygı duymayan bir Hollywood divası olarak tasvir etti.

Medya sık sık 'Kılıbık Harry' gibi terimler kullanıyor, sanki çiftin kararlarında hiçbir söz hakkı yokmuş gibi. Ancak, geçen Ekim ayına kadar, açıkça görülüyordu: Prens Harry mücadele ediyordu Birleşik Krallık'ta kraliyet mikroskobu altında çocuğunu büyütme fikriyle. Kitabın yazarları olarak Özgürlüğü Bulmak bildirildi , 'Derinlerde, o her zaman o dünyanın içinde mücadele ediyordu. Bunun üzerine ona kapıyı açtı. Karar ne tek başına ne de ona aitti, çünkü herhangi bir sağlıklı çift olur, kararı birlikte verdiler.

Sağda Prens Harry, görüntülü görüşmede sağda Meghan Markle

(Youtube)

Vücut dili

Daha saçma raporlardan birinde Dedikoducu Polis son zamanlarda çürütüldü, bir hikaye Yeni fikir Prens Harry ve Meghan Markle'ın, kraliyet çiftinin kullandığı vücut dili Zoom aramasında. Yeterince saçma geliyor mu? Oldu.

Muhtemelen Sussex'lerle hiç tanışmamış olan sözde bir 'vücut dili uzmanı', 'Meghan konuştuğunda sahneye çıktığını ve Harry'nin hemen yere baktığını' iddia etti. Uzman, bunun 'birinin gücünü başkasına vermesinin bir tezahürü' olduğunu ileri sürdü. Bazen bu yayınlara yaratıcılıklarından dolayı şapkanızı bahşiş veriyorsunuz. Bu uzun hikayeyi bir video görüşmesindeki birkaç harekete dayalı olarak oluşturmak etkileyici. Aynı zamanda tamamen yanlıştır ve gerçekten sadece başka bir tasvir etme girişimi Manipülatif bir eş olarak Markle Prens Harry’in her hareketine hükmeden bu.

Buckingham Sarayı

(Lorna Roberts / Shutterstock.com)

Kraliyet Ailesinin Geri Kalanı İçin Kırgın

Gazetelere inanırsanız, Meghan Markle'ın kraliyet ailesinin diğer üyeleri hakkında her şeyden nefret ettiğini ve onunla ilgili her şeyden nefret ettiklerini düşünürdünüz.

Kraliçe II. Elizabeth, açık mavi bir şapka ve elbiseyle metanetli görünüyor.

(Joseph Sohm / Shutterstock.com)

Elbette Kraliçe ile Başlıyor

Magazin dergileri Meghan Markle'ı Kraliçe II. Elizabeth ile karşı karşıya getirmeyi seviyor. Genellikle, Markle'ın çiğnediği kurallar veya geleneklerden üstündür, ancak bazen bir çıkış en üst seviyeye çıkar. Yeni fikir çoğu zaman, iddia ettiği zaman gibi Kraliçe Elizabeth, Markle ile yüzleşmek için Los Angeles'a gidiyordu. .

Gülünç hikaye, kraliçenin Markle'a o kadar üzüldüğünü ve bir salgının ortasında Kaliforniya'ya bir gezi planladığını iddia ediyordu. Kraliçeyi çoğunlukla Windsor Kalesi ve diğer mülkleriyle sınırlayan ve neredeyse tüm halka açık olayları bırakan bir pandemi hatırlayın. Yine de, bu tabloid okuyucuların 94 yaşındaki hükümdarın Sussex Düşesi ile kavga etmek için bir uçağa bindiğine inanmasını istiyor? Elbette değildi, ama nihayetinde bu sadece derginin Markle'a saldırmasının bir yoluydu.

Hikaye, Markle'ı çoğunlukla kitap yüzünden nankör ve arkadan bıçaklayan biri olarak tasvir ediyor. Özgürlüğü Bulmak Markle'ın yazılı olarak hiçbir rolü olmadığı ve yine de dedikodu medyasında sürekli saldırıya uğradığı. Sahte makaleye göre, kraliçe Markle'da hüküm sürebilecek tek kişinin kendisi olduğuna inanıyordu. Açıkçası bu, magazin dergilerinin Markle'da kullandığı en aşağılayıcı ve yinelenen kinaye. o kontrolden çıktı . Onun “kontrolden çıkmış” olduğuna dair herhangi bir yerde hangi kanıt var? O ve Prens Harry tüm kilitlemeyi içeride geçirdiler, video aracılığıyla konuşma bağlantıları yaptılar ve ara sıra hayır işleri yapmak için Los Angeles'a girdiler. Hiçbir şeyin kraliçe ya da başka biri tarafından hüküm sürmesine gerek yok.

https://www.facebook.com/McCormackBaronCompanies/posts/3428214130570609

Kraliyet Protokolü Hakkında Kızgın

Eylül başında, Yeni fikir bir hikayeye döndü Günlük posta Ilham almak için. Gazetede yer alan bir makalede, Meghan Markle’ın oğlu Archie’nin taç için çizgi hükümdar, kiminle evlendiğini resmen onaylamalıdır. Göre Yeni fikir Markle bu hikayeyi de okudu ve “ Kate ve Kraliçe arasında yüce hesaplaşma Londra'da bir zamanlar seyahat kısıtlamaları kolaydı, ”çünkü bu kuralı öğrenince üzgündü.

Ciddi anlamda? Markle ailede. Kocası, gelecekteki kralın erkek kardeşidir. Bir Londra gazetesindeki bir hikayenin, böyle bir protokolü ilk kez öğrendiği yer olduğuna gerçekten inanmamız mı gerekiyor? Absürt! Gerçekten, tüm bunlar bir kez daha Markle'a hakaret etmek ve onu küçümsemek için bir fırsattı, bu durumda onu özellikle Kate Middleton ile karşı karşıya getirmek, sık sık meydana gelen bir şeydi.

Kate Middleton, saçları arkasından uçuşuyor.

(Bart Lenoir / Shutterstock.com)

Şeytan Kate Middleton’ın Meleğine

Markle için magazinlerin ne kadar adaletsiz olduğuna dair en net örnekler için, baldızının nasıl sunulduğuna bakın. aynı sahte raporlar . Çoğunlukla bu hamilelik hikayelerinin bir parçasıdır ve tabii ki hem Meghan Markle hem de Kate Middleton hakkında sahte raporlar için çok sık bir konudur.

Meghan Markle ve Kate Middleton ile In Touch

(Temasta)

Joanna gewinnt und lässt sich scheiden

Fidanlık Lezzetleri

Daha geçen hafta Dedikoducu Polis her ikisinin de Middleton ve Markle hamile içinde Temasta makale, ancak iki sahte gebeliği anlatmak için kullanılan dil bize göze çarpıyordu.

Markle, bir yandan 'paranın satın alabileceği en iyi' kreşe ihtiyacı olduğu söylenirken, Middleton, 'kreşinin en son teknolojiye veya lüks parçalara sahip olup olmadığını pek umursamıyor.' Unutmayın, bu hikaye tamamen uydurma olduğundan, Markle'ı yalnızca pahalı şeyler istiyor ve Middleton'u 'geleneksel ve basit' olarak sunma seçimi tamamen isteğe bağlıdır. Bu, Markle'ın bir diva, Middleton'un ise bir aziz olduğu çok farklı bir tezat oluşturmaya yönelik kasıtlı bir girişimdir.

Aynı zıt açıklama bir aynı prizden önceki parça Hem Markle hem de Middleton'un hamile olduğuna dair aynı tuhaf iddiayı öne sürüyor, ancak bu sefer ikisini karşılaştırmak için biyolojiyi kullanıyor. Middleton havada yürürken Markle sabah hastaydı ve kendini kötü hissediyordu. Markle yorgundu ama Middleton enerji doluydu. Hatta Prens Harry'nin, Markle'ın annesinden daha iyi bir baba olduğunu ima eder gibi “yukarıda ve öteye gittiğini” bile belirtti. Bir tabloid ne kadar kaba olabilir?

Kraliyet Mücevherleri

(Rostislav Ageev / Shutterstock.com)

Meghan Markle, Mücevher Hırsızı

Belki de dedikodu medyasının son zamanlarda yaptığı en aşağılayıcı ve en aşağılayıcı şey Meghan Markle için gerçek bir suçla suçlamaktır - bir protokol ihlali veya bir meydan okuma değil, gerçek bir mülkiyet suçu.

National Enquirer

(National Enquirer)

Prenses Diana'nın Mücevherini Çalmak

Haziran ayında National Enquirer iddia etti ki Meghan Markle milyonlarca dolarlık mücevherlerle 'kaçtı' Prens Harry’nin annesi Prenses Diana’ya aitti. Elbette, Dedikoducu Polis kaba hikâyeyi çürüttü, ama apaçık yalanların ötesinde, düşesin çok saygısız tasvirleri vardı. Okuyucuların Markle'ın ailenin geri kalanı gibi beyaz olmadığının farkında olduğundan emin olmak için 'çift ırklı' gibi kodlanmış bir dil kullanmak, çıkış noktasının ırkının onu suçlu yaptığına dair iması tamamen iğrençti. Bu tür köpek ıslığı da yeterince yaygındır. Dedikoducu Polis muhtemelen gelecekte bu konuyu ele alacaktır.

Açıkçası, makalenin geri kalanı diğer tüm parçalarla aynı hakaret ve yalanlarla doluydu. Markle'ın kendisini 'yeni Di' olarak adlandırdığını iddia eden 'asil içerden', burada alıştığımız bir şey olduğu için sürpriz değildi, ancak karışıma her yarış eklendiğinde, bu tasvirleri yepyeni bir hale getiriyor. ve düpedüz itici seviye. Ne yazık ki Markle için bu yanlış temsiller büyük olasılıkla gelecekte de devam edecek, ancak güvenebilirsiniz Dedikoducu Polis bu mutlak pislik için magazinlere seslenmeye devam etmek.