Toronto, Kanada uzun zamandır bir sahne sanatları merkezidir, bu da şehrin neden bu kadar çok ünlü yıldız üretmeyi başardığını açıklayabilir. Şu anda en ateşli ünlülerin çoğu Kanada'dan geliyor, ancak şaşırtıcı derecede büyük bir sayı doğrudan Toronto'dan geliyor. Drake Muhtemelen şu anda şehrin en tanınmış ünlüsü, ancak aynı derecede ünlü olan bir sürü başkası da var.

Tory Lanez, One Music Festival

(Michael A Walker Jr / Shutterstock.com)Tory Lanez

Daystar Shemuel Shua Peterson olarak doğan Tory Lanez, Toronto'nun eteklerinde bir banliyö şehri olan Brampton, Ontario, Kanada'da doğan Kanadalı bir rapçi. Annesinin ölümünden sonra Lanez ve babası Atlanta, Georgia'ya taşındı. Lanez, gençken davranış sorunları nedeniyle çok hareket ediyordu. Toronto'ya büyükannesinin yanında kalması için gönderilmeden önce bir süre New York'ta yaşamaya gönderildi. Ancak Lanez, 15 yaşındayken ailesinden uzakta kendi başına yaşıyordu. o daha sonra kredilendirildi bugün olduğu adam olmasının nedeni olarak.

https://www.instagram.com/p/CCJwIO8l1Gd/

Tristan Thompson

Tristan Thompson da Brampton, Ontario'dan. O da basketbol sahasındaki yetenekleri sayesinde ABD'de gençken çok zaman geçirdi. Brampton'da lise birinci sınıfını tamamladıktan sonra, Thompson becerilerini Newark, New Jersey'e taşıdı ve burada Nevada, Henderson'daki Findlay Hazırlık Okulu'na gitmeden önce Saint Benedict Hazırlık Okulu'na gitti. Bu hareketlerin her biri, Thompson’un basketbol kariyerini ilerletmek için yapıldı ve bu, şu anda Cleveland Cavaliers’ın yıldız oyuncusu olduğu için büyük artışlarla karşılığını aldı. O da Reality yıldızı Khloé Kardashian ile bir kızı paylaşıyor ve Jordan Craig modeliyle bir oğlu.

Shawn Mendes, 2017 MTV Video Müzik Ödülleri

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Bernstein gehört und Channing Tatum

Shawn Mendes

Shawn Mendes şu anda uluslararası bir süperstar olabilir, ancak her zaman Kanada'nın altın çocuğu olacak. 22 yaşındaki şarkıcı / söz yazarı Toronto'nun hemen dışındaki Pickering, Ontario'da doğdu. Portekizli bir baba ve İngiliz bir annede doğdu ve bir küçük kız kardeşi var. Vine'a Justin Bieber şarkısı 'As Long As You Love Me' nin bir cover'ını yükledikten sonra başarıyı ilk kez yaşadı ve bu erken başarı kariyerini bugün olduğu yere fırlattı. Mendes ayrıca ateşli ve ağır bir ilişki içinde diğer kayıt sanatçısı Camila Cabello ile .

Keanu Reeves, John Wick: Bölüm 3 - Parabellum taraması için koyu renkli bir takım elbise giyiyor

(DFree / Shutterstock.com)

Keanu Reeves

Matrix star Keanu Reeves Çocukluğu boyunca pek çok farklı yeri ev aradı. Reeves, 1964'te Beyrut, Lübnan'da doğdu, ancak ailesi ayrıldıktan sonra, ailesi kısa bir süre New York'a yerleşmeden önce annesi ve kız kardeşleriyle Avustralya'ya taşındı. Ancak 1971'de Reeves ve ailesi Toronto'ya taşındı. 20 yaşına girdikten kısa bir süre sonra Reeves, oyuncu olma hayallerini ilerletmek için Los Angeles'a taşındı. Açıkçası, bu hareket Reeves için çok işe yaradı, çünkü çok geçmeden Hollywood'un rüya teknesi statüsüne çok geçmeden bugün kaldığı yerde ulaştı.

Jim Carrey, Sonic The Hedgehog filminin gösteriminde balıksırtılı ceket giymiş

(Joe Seer / Shutterstock.com)

Jim Carrey

Kanada’nın en iyi komedyenlerinden biri, Jim Carrey , Toronto'nun hemen dışında yer alan küçük Newmarket banliyösünde doğdu. Onun ailesi zor zamanlar geçirdi Carrey, babası işini kaybettikten sonra gençken ve Carrey okulu bırakıp yakındaki bir fabrikada çalışırken komedi kariyerine devam ederken yaralandı. Şans eseri, ailesi onun rüyalarını destekliyordu ve bu da büyük bir zamana mal oldu. Topluluk komedi gösterisine çıktıktan sonra In Living Color 1990'da, Carrey’in yıldızı, son otuz yıldır hit filmde başrol oynayarak gezegendeki en büyük film yıldızlarından biri olana kadar yükselmeye devam etti.

Weeknd, Global Citizen Festivali

(lev radin / Shutterstock.com)

The Weeknd

Abel Makkonen Tesfaye, daha çok The Weeknd , Toronto'da bir çift Etiyopyalı göçmenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Anne ve babası boşandıktan sonra “Kalpsiz” şarkıcı annesi ve büyükannesi ile yaşadı. Gençken birkaç arkadaşıyla kendi başına taşındı ve yaşadı kuşkusuz pervasız bir hayat . Uyuşturucu kullanıyordu ve onları satıyordu ve bazen yerel dükkanlardan hırsızlık yapıyordu. Sonunda hayatını değiştirmeyi başardı ve gerçekten yeni çıkmaya başlayan müzik kariyerine başladı.

Mavi tişört giyen Ayesha Curry, BottleRock sırasında kalabalığa hitap ediyor

(Sterling Munksgard / Shutterstock.com)

Ayesha Curry

Golden State Warriors yıldızı Steph Curry'nin ünlü şefi ve eşi Ayesha Curry, Toronto'da doğdu ve 14 yaşına kadar orada yaşadı. Bundan sonra, Curry ve ailesi, gelecekteki kocasıyla ilk tanıştığı yer olan Charlotte, Kuzey Carolina'ya taşındı. İkisi daha sonra Kaliforniya'da yeniden bir araya geldi ve sonunda 2011'de düğümü bağladı. O zamandan beri, Curries ailelerine üç çocuğu kucakladı. Curry ayrıca şef olarak kendisi için bir kariyer yaptı ve hayranlarının kendi tariflerini kendi evlerinde deneyebilmeleri için bir yemek kitabı yazdı.

Howie Mandel bir Amerika

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Maschinengewehr Kelly Baby Mama

Howie Mandel

Amerika'nın yeteneği var hakim Howie Mandel, Toronto'nun kuzeyindeki küçük bir mahallede doğdu ve büyüdü. Başından beri bir kesim oldu ve bildirildiğine göre bir okul görevlisini taklit ettikten ve bir inşaat şirketini okul için yeni bir bina üzerinde çalışmaya başlaması için ikna ettikten sonra liseden atıldı. Mandel kısa süre sonra Kanada komedi sahnesini fırtına gibi çekmeye başladı ve sonunda komedyen Amerikan dikkatini topladı. Yıllarca kulüp devresinde geçirdikten sonra, sektördeki en popüler stand-up'lardan biri oldu. Ev sahipliğine gitti Anlaştık mı anlaşmadık mı Sonunda bir yargıç olarak mevcut işini yapmadan önce birkaç yıl boyunca Amerika'nın yeteneği var .

Rick Moran, bir Mint Mobile reklamında kahverengi bir ceket giyiyor

(Youtube)

Rick Moranis

Kanadalı sevgili Rick Moranis, maalesef son zamanlarda sebepsiz saldırı New York City'de, doğup büyüdüğü Toronto'dan da geliyor. Kariyerine, komediye dalmadan önce 70'lerin başında birkaç farklı Toronto radyo istasyonunda DJ olarak başladı. Bir şey başka bir şeye yol açtı ve Moranis kısa süre sonra kendini 1980'lerin ve 90'ların en popüler filmlerinden bazılarında başrol oynarken buldu. Büyük Kabadayı , Hayalet Avcıları , ve Küçük Korku Mağazası . Karısının ölümünden sonra Moranis, iki çocuğuna tek başına baba olmaya odaklanmak için oyunculuktan emekli oldu. Yıllar sonra ilk kez Mint Mobile için bir reklamda göründüğünde yeniden ortaya çıktı. Kanadalı dost Ryan Reynolds ile birlikte .

Will Arnett, Teenage Mutant Ninja Turtles galasında beyaz bir takım elbise giyiyor

(DFree / Shutterstock.com)

Will Arnett

Lego Batman Komedyen Amy Poehler ile boşanmadan 13 yıl önce evli olan yıldız Will Arnett, Toronto'lu bir diğer komik adam. Mandel ve Carrey gibi, Arnett de bir genç olarak beladan aldığı pay . Lakefield Koleji Okuluna şekillenmesi için gönderildi, ancak baş belası yöntemleri sayesinde geri dönmemesi istenene kadar sadece bir dönem sürdü. Mezun olduktan sonra oyunculuğa ilgi duymaya başladı ve annesi tarafından hayallerinin peşinden gitmesi için cesaretlendirilerek sanatını incelemek için New York'a taşındı. Onun kopuşu, yıldızlardan biri olarak geldi Tutuklanan Geliştirme , ikonik Gob Bluth'u çalıyor.

Açıkça görülüyor ki, Toronto'da Drake'den çok daha ünlü insanlar var, ancak kesinlikle şehrin en sevilen oğullarından biri. Şehre sevgiyle lakaplı bir rapçi olarak 6ix, muhtemelen tüm dünyanın beğeneceği şarkıcılar, komedyenler ve aktörler üretmeye devam edecek. Bir şehir bu kadar yetenekli olduğunda, daha fazlasının gelmeyeceği akla yatkındır.