Başaklar haritadaki en çalışkan, organize ve kararlı astrolojik işaretlerden biridir, bu nedenle çoğunun çok yetenekli ünlüler olarak ortaya çıkması şaşırtıcı değildir. Beyoncé , Cameron Diaz ve daha ünlü Başaklar burcun en yaygın özelliklerini örneklemektedir. Bazıları Başak sezonunun çoktan geçtiğini söyleyebilir, ancak gerçek Bakireler sezonun yıl boyunca devam ettiğini bilir.

Altın metalik korsaj giyen Beyonce Brezilya

(A.RICARDO / Shutterstock.com)Beyoncé: 4 Eylül 1981'de doğdu

Başak burcunu Kraliçe Bey'in kendisinden daha fazla temsil eden biri olup olmadığından emin değiliz. Başakların çalışkan, neredeyse bir hata olduğu biliniyor ve Beyoncé, eğlence endüstrisindeki en çalışkan işçilerden biri. Beyoncé, çok ödüllü müzik kariyerine ek olarak, oyunculuk dalına da adım attı. Dreamgirls , Austin Powers: Altın Üye , ve Takıntılı . Yakın zamanda görsel albümü gibi şarkılarıyla görsel performans sanatlarıyla evlenmeye başladı. Limonata ve 2020'ler Siyah Kral mı . Açıkça çok yetenekli kaslarını daha da germek isteyen Beyoncé, 2020 filmini de yönetti. Eve dönüş . Destiny's Child'ın eski üyesi paylaşıyor kocası Jay-Z ile üç çocuk.

Nicole Richie, Amerikan Müzik Ödülleri

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Nicole Richie: 21 Eylül 1981'de doğdu

Nicole Richie, astrolojik burcunun şerefine 16 yaşında bir çocuk olarak pek de bilge olmayan bir dövme yaptırdı. Başak’ın temsilcisi bakire olduğundan, Richie bileğinde 'Bakire' kelimesini dövdü. Görünüşe göre gerçeklik yıldızı moda ikonuna döndü mürekkeple ilgili bazı pişmanlıklar ama o her şeyi adım adım attı, bu klasik Başak burcu.

Keke Palmer kırmızı halı etkinliğine gelen etekle eşleşen yeşil bir kazak giyiyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

zeichnete Barrymore und Justin Long

Keke Palmer: 26 Ağustos 1993'te doğdu

Aktris Keke Palmer, yakın zamanda yayımladığı EP'sinin adından da anlaşılacağı gibi, astrolojik işaretini gururla taşıyor. Başak Eğilimleri Bölüm 1 . Palmer, ünlü Başak kohortları gibi, genç yaşta büyük bir yetenek gösterdi ve 2006'da 11 yaşında Akeelah And The Bee'de başrol oynayarak atılımını yaptı. Birkaç yıl sonra, Palmer kendi Nickelodeon sitcomu True Jackson, Başkan Yardımcısı'na imza attı. Aynı sıralarda, çok yetenekli yıldız müzik kariyeri üzerinde çalışıyordu ve ilk albümünü çıkardı. So Uncool . Palmer, geçen yıl Jennifer Lopez'in yönettiği filmde başrol oynadı. Dolandırıcılar . Şu anda ortak ev sahipliği yapıyor Strahan, Sara ve Keke ile Michael Strahan ve Sara Haines Daytime Emmy Ödülü'ne aday olduğu bir rol.

Cameron Diaz, The Green Hornet galasında kırmızı bir elbise giydi

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Brad Pitt & Jennifer Aniston Hochzeit

Cameron Diaz: 30 Ağustos 1972'de Doğdu

Cameron Diaz o zamandan beri spot ışıklarından geri adım atsa da, kariyerine eğlence endüstrisinde genç bir model olarak başladı. Erken dönemlerde, 1994 yapımı The Mask adlı komedide baş kadın rolü oynayarak yeni yetenekleri deneme yeteneğini gösterdi. Bir rol bir sonrakine götürdü ve kısa süre sonra Diaz, Lucy Liu ve Drew Barrymore ile birlikte hit aksiyon filminde Charlie’s Angels'da başrol oynamaya başladı. Eski oyuncu geçmişte oyunculuk kariyerinden ayrıldıktan sonra, sağlığa yatırım yapmak ve biyoteknoloji girişimleri . Bakireler için sağlık ve zindeliğin çok önemli olduğu düşünüldüğünde bu şaşırtıcı değildir. Geçen yılın sonlarında, o ve kocası Benji Madden ilk çocuklarını karşıladı , Raddix adında bir kız.

Hayalet Avcıları galasında sarı çiçek işlemeli bir elbise giyen Melissa McCarthy

(DFree / Shutterstock.com)

Melissa McCarthy: 26 Ağustos 1970'de Doğdu

Komedyen Melissa McCarthy, Virgos arkadaşlarının çoğunun paylaştığı klasik üstün başarı özelliğine sahiptir. Melissa McCarthy, yalnızca Gilmore Girls ’ temel karakterler, ama o ve kocası Ben Falcone, aynı zamanda On The Day Productions yapım şirketinin kurucuları. McCarthy, filmdeki sahne hırsızlığı rolünden sonra ulusal üne yükseldi. Nedime . Oradan McCarthy, şu komedi filmlerinde görünmeye devam etti: kimlik Hırsızı ve Patron . Ayrıca, filminde olduğu gibi, daha dramatik rollerde de denedi. Beni Hiç Bağışlayabilir misin? . McCarthy'nin ayrıca Melissa McCarthy Seven7 adlı kendi büyük beden kadın kıyafetleri var.

Lili Reinhart, Five Feet Apart galasında mavi bir elbise giydi

(DFree / Shutterstock.com)

Lili Reinhart: 13 Eylül 1996'da Doğdu

Riverdale aktris Lili Reinhart da çok beğenilen suç dramasında yer aldı Dolandırıcılar Başak Keke Palmer'ın yanında. Reinhart’ın son filminde tam olarak sergilenen oyunculuk çalışmalarına ek olarak Kimyasal Kalpler , Reinhart kendini ifade ediyor şiir aracılığıyla. Reinhart, geçtiğimiz ay ilk kitabını yayınladı. Yüzme Dersleri: Şiirler . Yazmak, anlamlı Başaklar için yaygın bir araçtır, bu nedenle Reinhart'ın ortama çekilmesi şaşırtıcı değildir. The aktris bir kez tweet attı , 'Bu gece kurabiye pişiriyordum ve düşündüm: bir fırıncı olmak çok zor olmalı ... küçük çocuğunuzla ilk kez kurabiye pişiriyor ... ve kurabiyeleri bu kadar korkunç bir şekilde dondurmalarını ve boru çantalarını ve süslü metalleri kırma dürtüsüne direnmelerini izlemek ipuçları. ' Tipik Başak mükemmeliyetçiliği.

Keanu Reeves, John Wick: Chapter 3

(DFree / Shutterstock.com)

Keanu Reeves: 2 Eylül 1964'te Doğdu

Soğuk ve gizemli Keanu Reeves bir adam gizliliğine değer veren , birçok Başak arasında paylaşılan ortak bir özellik. Kanada doğumlu aktör, 80'li yılların birçok hit filmiyle başlayan on yıllardır süren bir kariyere sahipti. Bill And Ted’in Mükemmel Macerası bu da onu 90'ların gişe rekorları kıran hit filmlerinde Hız Sandra Bullock ile birlikte . En büyük hiti 1999'da geldi Matrix . Reeves uzun yıllar Dogstar adlı bir grupta basçı olarak çaldı. Başaklar tek bir konuda uzmanlaşmakla yetinmezler, hepsinde ustalaşmaları gerekir.

Spider-Man Far From Home galasında kırmızı elbiseli Zendaya

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Zendaya: 1 Eylül 1996'da doğdu

Başka bir çocuk yıldız olan Zendaya, baştan sona bir Başak burcudur. Disney'den çıkan diğer pek çok çocuk oyuncu gibi, Zendaya üçlü veya belki dörtlü bir tehdittir . Rol yapıyor, şarkı söylüyor, modellik yapıyor ve önyükleme yapmak için oldukça yetenekli bir dansçı. Çok yetenekli olmak, burcun titizlik eğiliminde olduğu gibi, Başak burcunun belirleyici bir özelliğidir. Başakların her şeyi kendileri için denemesi ve yapması alışılmadık bir durum değildir, özellikle de bunu herkesten daha iyi yapabileceklerinden emin olduklarında. Bir ile röportaj Vogue Avustralya , Zendaya kendi makyajını yapmayı tercih ettiğini belirterek, “En iyisini kendim yaptığımda yapıyorum. Ben bir Başak'ım ve neyi sevdiğimi biliyorum. ' Bu bir Başak burcu için markaya çok uygundur.

Nick Jonas, Jumanji: The Next Level galasında siyah takım elbise giyiyor

(Tsuni-ABD / Shutterstock.com)

Nick Jonas: 16 Eylül 1992'de doğdu

Başka bir Disney yıldızı, Nick Jonas, Jonas Brothers olarak bilinen üç kişilik grubun bir parçası olarak ağabeylerinin yanında ün kazandı. Üçlü, bir bölümde göründükten sonra büyük bir mola verdi. Hannah Montana Disney mezunu Miley Cyrus ile birlikte. Grup, 2007'den itibaren, kardeşler 2012'de grubu ayırma kararlarını açıklayana kadar muazzam bir popülerlik kazandı. Sonraki birkaç yıl boyunca, Jonas kendini bağımsız bir sanatçı olarak kurmak için çok çalıştı. 2019'da Jonas ve erkek kardeşleri Kevin ve Joe grubu yeniden bir araya getirdiler ve bir kez daha turneye çıkmaya başladılar. buna bir ara ver şimdilik.

Hat Steve Harvey Kinder?
Colin Firth, Mamma Mia

(Cubankite / Shutterstock.com)

Colin Firth: 10 Eylül 1960'da doğdu

Colin Firth’ün kuru, İngiliz cazibesi, doğduğu yerden çok astrolojik burcuna daha doğru bir şekilde yansıtılmalıdır. İngiliz aktörün de zaman zaman çok gergin bir enerjisi var ki bu, bazı Bakirelerin paylaştığı bir özelliktir. Firth’ın bir aktör olarak kariyerine baktığımızda, o kadar çok farklı türde film var ki, bundan hoşlandığı açık. yeni şeyler dene , başka bir yaygın Başak özelliği. Küçük yaştan itibaren profesyonel bir oyuncu olmak istediğini biliyordu ve Virgos'un meşhur kararlılığını gösteriyordu.

Ne kadar yetenekli bir yıldız grubu. Bu ünlülerin ağır ve açıkçası etkileyici özgeçmişlerini göz önünde bulundurarak birinci sınıf statüsüne girmelerine şaşmamalı. Sanırım bu bir Başak burcunun önemli bir parçası.