Eylül, çoğu çocuğun okula döndüğü aydır ve yaz sıcağının yerini serinlik almaya başlar. Aynı zamanda en değerli ünlülerimizden bazılarının doğduğu ay. İşte eylül ayında doğacak en ünlü on kişi.

Carol

(magicinfoto / Shutterstock.com)Salma Hayek: 2 Eylül 1966'da doğdu

Salma Hayek Jiménez, ünlü oyuncunun oyunculuk kariyerine başladığı Meksika'nın Veracruz kentinde Coatzacoalcos'ta doğdu. 1991'de Hayek Los Angeles'a taşındı. Oradayken, o dikkatini çekti yönetmen Robert Rodriguez, daha sonra onu filminde rol aldı. Desperado Antonio Banderas'ın karşısında. Daha sonra küçük bir rol oynadı Dusk Til Dawn'dan bir vampir kraliçesi olarak ve büyük bir yılanla yaptığı erotik masa dansı hızla yaygınlaştı. O ilk günlerden beri Hayek bir dizi filmde başrol oynadı ve hatta mükemmel sonuçlarla yapım ve yönetmenlik yapmayı denedi.

Pippa Middleton, GQ Men of the Year ödüllerine şampanya renginde bir elbise giydi

(Twocoms / Shutterstock.com)

Pippa Middleton: 6 Eylül 1983'te doğdu

Ablası Kate Middleton'ın düğünü olabilirdi, ama öyleydi Pippa Middleton gösteriyi kim çaldı. İngiliz sosyetesi elbisesiyle, özellikle de onun figürü için ne kadar gurur verici bir şey olduğu konusunda başlarını çevirdi. Ablası gibi Pippa da, İngilizce derecesi aldığı Edinburgh Üniversitesi'ne girmeden önce İngiltere'nin sunduğu en iyi okullardan bazılarına katıldı. 2012'de, adlı bir parti planlama kitabı çıkardı. Kutlamak 2016 yılında ikinci kitabıyla takip ettiği Yürekten . 2017'de kocası James Matthews ve çiftle evlendi. bir oğlu karşıladı 2018 yılında.

Harry Connick Jr, FOX Winter TCA 2016 All-Star Partisinde siyah bir takım elbise giydi

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Trisha Yearwood Gewichtsverlust Diät

Harry Connick, Jr.: 11 Eylül 1967'de doğdu

Amerikan İdolü hakim Harry Connick, Jr New Orleans, Louisiana'da doğdu ve büyüdü, babası Harry Connick, Sr. inanılmaz bir 30 yıl boyunca bölge savcısı olarak görev yaptı. Şehrin Amerikan müziği üzerindeki etkisi düşünüldüğünde, Connick'in genç yaşta müziğe ilgi duymaya başlamasına şaşmamalı. Henüz 3 yaşındayken piyano çalmayı öğrendi. Bir süre Loyola Üniversitesi'nde caz eğitimi aldı, Connick, Jr Columbia Records ile sözleşme imzalamadan önce çalışmak için New York'a taşındı. Klasik romantik komedi filminin müziğini sağladıktan sonra ilk büyük çıkışını yaptı. Harry sally ile tanıştığında . O zamandan beri, Connick Jr yıldız gücünü artırmaya devam etti ve şimdi bir jüri olarak müzikal kaslarını esnetiyor. Amerikan İdolü arkadaşın yanında efsanevi müzisyenler Katy Perry ve Lionel Richie.

BET Ödülleri

(Jamie Lamor Thompson / Shutterstock.com)

Jada Pinkett Smith: 18 Eylül 1971'de Doğdu

Maryland, Baltimore'da doğan Jada Pinkett Smith, genç yaşlardan itibaren sahne sanatlarına karşı bir sevgi ve yetenek gösterdi. Geç rapçi Tupac Shakur ile tanıştığı ve arkadaş olduğu Baltimore Sanat Okulu'na katıldı. Smith, oyunculuk kariyerine kısa süreli bir rolle başladı. Gerçek renkler görünmeden önce Farklı Bir Dünya 1991 yılında Eddie Murphy ile birlikte oynadı. Çatlak profesörü 1996 suç dramasında daha dramatik bir rol üstlenmeden önce Kurmak , aynı zamanda Kraliçe Latifah'ın da rol aldığı. O ve kocası Will Smith 1997'de evlendi ve çiftin biraz zor bir yama bu yaz ikisi biri olmaya devam ediyor Hollywood'un en uzun süredir devam eden eşleri .

Hugh Grant, Paddington 2 galasına koyu mavi bir takımla katıldı

(Twocoms / Shutterstock.com)

Wie viele Geschwister hat Zendaya?

Hugh Grant: 9 Eylül 1960'da doğdu

Hugh Grant neslimizin en ünlü İngiliz oyuncularından biri Londra'da doğdu. Üniversiteden mezun olduktan sonra, Grant, küçük TV ve film rollerine girmeden önce bir dizi sahne rolü almaya başlamadan önce çeşitli garip işlerle uğraştı. İlk büyük çıkışını yaptı Dört Düğün ve Bir Cenaze . Grant, oradan sonra uluslararası üne sahip bir dizi filmde rol almaya devam etti. A Boy Hakkında , His ve hassaslık , ve tabi ki, Notting Hill . Bu filmler Grant’in kariyerini başlattı ve zamana meydan okumaya devam etti.

Prens Harry, Gaziler

(Bart Lenoir / Shutterstock.com)

Prens Harry: 15 Eylül 1984'te doğdu

İngiliz kraliyet ailesinin sözde ' asi prens 'Sussex Dükü olarak da bilinen', Henry Charles Albert David olarak vaftiz edildi, ancak dünya tarafından daha çok Prens Harry olarak biliniyor. Okulu bitirdikten sonra Prens Harry, babasının Prens Charles'ın ayak izlerini takip etti, bir yıl boş kaldı ve Avustralya'da bir sığır barınağında çalıştı. 2005 yılında Kraliyet Askeri Akademisi Sandhurst'e girdi ve subay olmak için eğitimine başladı. Prens Harry, orduda geçirdiği süre boyunca iki kez Afganistan'a gönderildi. Birkaç skandala yol açan bekarlığın ardından Prens Harry, eski oyuncu Meghan Markle ve ikisi 2018'de, oğulları Archie'yi 2019'da karşıladılar.

İdris Elba, 68. Berlinale Uluslararası Film Festivali Berlin

(Denis Makarenko / Shutterstock.com)

Wie alt war Bob Ross, als er starb?

İdris Elba: 6 Eylül 1972'de doğdu

Idrissa Akuna Elba olarak dünyaya gelen Elba, daha sonra adını İdris olarak kısaltmasına rağmen Londra'da doğdu. Elba, 20'li yaşlarının başında, televizyonda oyunculuk rolleri için seçmelere katıldığı sırada DJ Big Driis adıyla DJ olarak çalıştı. İngiliz dramasında ana karakter olarak rol aldıktan sonra ilk büyük çıkışını aldı. Bramwell . 2002'de Elba, HBO’larda rol aldı. The Wire , onu hane halkı adı statüsüne yükseltti. Bu, BBC’de başrol oynamasına yol açtı. Luthor . Elba sadece dramatik roller oynamadı. Altı bölümlük komik bir yay vardı Ofis ve aynı zamanda kötü adam oynadı hızlı ve Öfkeli kopup fırlamak, Hızlı ve Öfkeli Hediyeler: Hobbs ve Shaw .

Tyler Perry, Altın Küre Ödülleri

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Tyler Perry: 13 Eylül 1969'da Doğdu

Ünlü yönetmen ve beğenilen aktör Tyler Perry, New Orleans, Louisiana'da doğdu. Doğum adı Emmitt Perry Jr'dı, ama onun adı vardı genç olarak yasal olarak değiştirildi tacizci olarak tanımladığı babasından uzaklaşmak için. 1990'da Perry, oyun yazarı ve yönetmen olma umuduyla Atlanta, Georgia'ya taşındı. İlk yaratıcı girişimi olmasına rağmen, Değiştiğimi biliyorum Kritik ve mali bir başarısızlık olarak değerlendirilen Perry, 2005'te ilk filmini yayınlamadan önce oyun yazmaya, yapımcılığa ve yönetmeye devam etti. Deli Siyah Kadının Günlüğü . Perry bir dizi filmin yapımcılığını, yazarlığını ve yönetmenliğini üstlendi ve sadece kendi filmlerinde değil, diğer gişe rekorları kıran filmlerde de kamera karşısına geçti.

Pink, Rio De Janeiro

(A.PAES / Shutterstock.com)

Pembe: 8 Eylül 1979'da doğdu

Alecia Beth Moore, daha çok bilinen onun sahne adı Pembe Doylestown, Pennsylvania'da doğdu. Genç yaştan itibaren şarkıcı olmak istediğinden emindi ve 14 yaşında yerel kulüplerde sahne almaya başladı. Pink, onu solo gitmeye ikna eden efsanevi yapımcı L.A. Reid'in dikkatini çekmeden önce kız gruplarına katılma teklifleri almaya başladı. Pink’in ilk iki albümünden beri doğru karardı. Beni Eve Götüremezsin ve Yanlış anlaşıldı , inanılmaz bir ticari başarı elde etti. Hâlâ bu günü geziyor, genellikle ailesini, kocasını Carey Hart'ı ve iki çocuğunu yanında getiriyor.

Niall Horan, Amerikan Müzik Ödülleri

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Niall Horan: 13 Eylül 1993'te Doğdu

Son hafızadaki en büyük erkek gruplarından biri olarak, Tek yön Niall Horan, genç yaşta ani bir şöhret saldırısıyla başa çıkmak zorunda kaldı. İrlandalı şarkıcı-söz yazarı, seçmelere katıldığında sadece 16 yaşındaydı. X faktörü ve jüri, onu solo bir hareket olarak yapmaya pek hazır olmadığını düşünse de, yeni bir çocuk oluşturmak için onu yaşına yakın diğer birkaç çocukla, Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson ve Zayn Malik ile gruplandırmaya karar verdiler. grup. Grup, yarışmayı üçüncü bitirerek galibiyeti eve götürmese de Simon Cowell tarafından imzalandı ve dünya çapında ün kazandı. 2015 yılında grup, belirsiz bir aradan çıkma niyetini açıkladı. Horan solo kariyerine devam etti ve ilk solo albümünü yayınladı Heartbreak Hava Durumu bu yılın başlarında.

Eylül, her türden ünlülerin doğması için bir patlama ayı gibi görünüyor. Dramatik oyunculardan dünyaca ünlü şarkıcılara bu ay bazı ciddi yetenekler üretti. Merak ediyoruz eğer burçları bununla bir ilgisi var mı?