Ekim, Cadılar Bayramı'nın muhteşem hayaletleriyle birlikte sonbaharın tüm ihtişamını getiriyor. Aynı zamanda en sevdiğimiz ünlülerden birçoğunun doğum ayı. Hugh Jackman ve Katy Perry . Açıkçası, bu ay doğmuş insanlar inanılmaz derecede yetenekliler, iyi görünmekten bahsetmiyorum bile.

Zac Efron, Rock Of Ages galasında mavi tişört giyiyor

(Joe Seer / Shutterstock.com)Wer ist der reichste Haifischbecken-Investor?

Zac Efron: 18 Ekim 1987'de Doğdu

Zac Efron, 80'lerin sonunda güneşli Kaliforniya'da doğdu. Çocukken tiyatroda çalışmaya başladı ve sonunda Güney Kaliforniya Üniversitesi'ne kabul edildi, ancak kaydolmadı. Bunun yerine Pasifik Konservatuarı Sahne Sanatları'na gitti. Şovlarda biraz rol almaya başladı. Ateşböceği ve DIR-DİR Troy Bolton olarak rol aldıktan sonra büyük molasını yakalamadan önce Lise Müzikali . Disney yapımı, Efron'u hane halkı adı statüsüne getirdi ve daha sonra başrollerini kazandı. Saç spreyi , 17 Devam Ediyor 30 ve başrolde oynadı En Büyük Şovmen ile onun arkadaşı Terazi , Hugh Jackman. Efron, genç gönül yarası statüsünü geçmiş olsa da, Hollywood'un en uygun bekarlarından biri olma ününe hâlâ sahip. market dışı .

Hugh Jackman, Moskova

(magicinfoto / Shutterstock.com)

Hugh Jackman: 12 Ekim 1968'de doğdu

Hugh Jackman Avustralya'nın Sidney şehrinde doğdu. Oyunculuk kariyerine tiyatro yapımlarında sahne alarak başladı. Aslında, kariyerinin çoğu Bryan Singer’ın filminde Wolverine rolünü alana kadar sahnede geçti. X Men Oradan, Jackman 2017 yılına kadar çizgi roman temelini oynamaya devam etti. Logan pençelerini giyeceği son filmdi. Bu arada, Jackman bir dizi eleştirmenlerce beğenilen filmde ve gişe rekorları kıran başarılarda rol aldı. Romantik dramada rol aldı Kate ve Leopold ve müzikal yeteneklerini sergiledi Berbat ve En Büyük Şovmen . Jackman'ın üstün olamayacağı bir rol bulmak imkansız görünüyor.

John Mayer, gitar çalarken sahnede soluk kırmızı bir tişört giyiyor

(Andre Luiz Moreira / Shutterstock.com)

John Mayer: 16 Ekim 1977'de doğdu

Şarkıcı-söz yazarı John Mayer Connecticut, Bridgeport'ta doğdu ve hayatının erken dönemlerinde müzik sevgisi geliştirdi. Liseden hemen sonra müzik kariyerine başlamak istese de, ailesi onu isteksizce kabul ettiği üniversiteye gitmesi için baskı yaptı. Prestijli Berklee College of Music'te uzun süre dayanamadı, çünkü iki sömestr sonra ayrıldı ve müzikal hayallerinin peşinden gitmek için bir arkadaşıyla Georgia, Atlanta'ya taşındı. İkili yine de sonuç vermedi ve kısa süre sonra Mayer tek başına kaldı, bu da genç müzisyen için çalışmaya başladı. 2002'de albümünden vurulduktan sonra hit çıktı. Kareler için Oda 'Vücudunuz Bir Harikalar Diyarı' ve 'Böyle Bir Şey Yok' gibi şarkılarla kendini hızlı bir şekilde aile adı haline getirdi. Takip albümü, Daha Ağır Şeyler , ayrıca 'Daughters' adlı şarkısı gibi liste başı hitleri de içeriyordu.

Ryan Reynolds, Hollywood Şöhret Kaldırımı töreninde mavi bir ceket giyiyor

(Joe Seer / Shutterstock.com)

Rosie Huntington Whitney und Jason Statham Interview

Ryan Reynolds: 23 Ekim 1976'da doğdu

Kanada'nın Vancouver kentinde doğan Ryan Reynolds, adıyla Kanadalı bir genç pembe dizisinde rol aldıktan sonra genç yaşta oyunculuğa başladı. Yamaç . 2002 yılında, utanılacak kadar , o rol aldı National Lampoons Van Wilder 2002'de daha büyük ve daha iyi rollere geçmeden önce. Öncelikle komedi rollerini üstlenmiş olsa da, Monty'nin Bekleniyor… , korku yeniden yapımında rol aldı Dehşet Sokağı İyi görünüşü, hızlı zekası ve komedi zamanlaması onu izleyiciler arasında popüler hale getirdi ve en ikonik rollerinden birine yol açtı: Dördüncü duvar kırma, chimichanga takıntılı süper kahraman Deadpool.

Kim Kardashian West, Met Gala

(Sky Cinema / Shutterstock.com)

Kim Kardashian West: 21 Ekim 1980'de doğdu

Kim Kardashian, baştan aşağı bir Kaliforniyalı kızdır. Kardashian'ın ona nasıl başladığını hepimiz biliyoruz, ancak onu aile adı statüsüne sokan onun ailesiyle yaptığı realite şovuydu. Kardashians ile tutmak Kardashian ve ailesinin hayatını son 13 yıldır kronikleştirdi, bu da bir dizi skandal ve aile kavgası içeriyor. Şov, mevcut sezon tamamlandıktan sonra sona eriyor ve muhtemelen karşı karşıya kalan aile için çok erken olamaz. sayısız tartışma son birkaç ayda Kardashian’ın kocası Kanye West .

Dakota Johnson kırmızı bir arka planda beyaz bir elbise giyiyor

(Andrea Raffin / Shutterstock.com)

Dakota Johnson: 4 Ekim 1989'da doğdu

Dakota Johnson Anneannesi Tippi Hedren ve tabii ki ebeveynleri, aktörler Don Johnson ve Melanie Griffith ile başlayan uzun bir aktör soyundan geliyor. Johnson, Austin, Teksas'ta doğdu, ancak gençliğinin çoğunu ebeveynlerinin kariyeri nedeniyle film setleri arasında zıplayarak geçirdi. Geliştirdi modellemeye ilgi için bir fotoğraf çekimine katıldıktan sonra genç yaşta Teen Vogue ve gençken modelleme çalışması bulmaya başladı. Oyunculuk kariyeri gibi filmlerde birkaç küçük rolle başladı. Sosyal ağ ve 21 Jump Street . Büyük çıkışı, Anastasia Steele rolüyle geldi. Grinin Elli Tonu Johnson o zamandan beri bir dizi filmde başrol oynadı, ancak bir şey bize en iyi eserinin henüz gelmediğini söylüyor.

John Krasinski, Mary Poppins Returns

(Tinseltown / Shutterstock.com)

John Krasinski: 20 Ekim 1979'da doğdu

Ofis yıldız John Krasinski, üç erkek çocuktan en küçüğü olan Boston, Massachusetts'te doğdu. Krasinski Brown Üniversitesi'ne gitti ve çok saygın üniversitelerde oyunculuk okumaya başlamadan önce İngilizce okudu. İlk molası, elbette, Jim Halpert rolündeki rolünden geldi. Ofis . Pozlamayı filme girmek için kullandı. Jarhead , Tatil , ve Dreamgirls . Krasinski, 2018'de Sessiz Bir Yer , başrolde olan kendisi ve karısı Emily Blunt, ses kovalayan canavarların var olduğu bir dünyada çocuklarıyla birlikte hayatta kalmaya çalışan evli bir çift olarak. Film iyi karşılandı ve bu yıl bir devam filmi çıkacaktı, ancak komplikasyonlar devam eden koronavirüs salgını serbest bırakılmasını durdurdu.

Billboard Müzik Ödülleri

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Cardi B: 11 Ekim 1992'de doğdu

Sahne adı Cardi B ile tanınan Belcalis Marlenis Almánzar, Manhattan, Washington Heights'ta doğdu. Sahne adını ona göre seçti favori rom markası Bacardi, aynı zamanda onun lakabıydı. Kariyerine bir striptizci olarak başladı, sesli olarak gurur duyduğu bir gerçek. Rapçi videoları kısa süre sonra internette yayınlanmaya başladı ve 2015'te Cardi B'den VH1'lerin kadrosuna katılması istendi. Aşk ve Hip Hop: New York . Cardi B de aynı zamanda müzik yayınlamaya başladı ve vahşi akışı olan bir rapçi olarak kendisine bir isim yaptı. 2017'de “Bodak Yellow” şarkısıyla çığır açtı. O zamandan beri Cardi B, en son şarkısı 'W.A.P.' olsa da popüler müzik yayınlamaya devam ediyor. tartışmasız değildi.

Euphoria galasında kahverengi bir ceket giyen Drake

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Drake: 24 Ekim 1986'da doğdu

Daha çok Drake olarak bilinen Aubrey Drake Graham, Toronto, Kanada'da doğdu. diğer birçok ünlü insan gibi . 15 yaşında gençlik draması için seçmelere katıldı ve bir rol kazandı. DeGrassi: Yeni Nesil . 2006'da Drake, sadece hayranlarını değil müzik endüstrisindeki Drake'i kanatları altına alan ve ikisi birlikte bir dizi şarkıda işbirliği yapan Lil Wayne gibi diğerlerini de etkileyen rap'lerinin mixtape'lerini yayınlamaya başladı. 2009 yılında, hit şarkısı “Find Your Love” ın piyasaya sürülmesiyle, Drake bir gecede başarıya ulaştı, ancak kariyeri bu noktada yapım aşamasındaydı. Drake, bazen müzik yayınlamaya devam ediyor skandalları başarılarını gölgede bırakmakla tehdit ediyor.

Bill Murray und seine Brüder
Jingle Ball için kırmızı bir elbise ve şapka giyen Katy Perry

(DFree / Shutterstock.com)

Katy Perry: 25 Ekim 1984'te Doğdu

Katheryn Elizabeth Hudson'da doğdu, ancak genellikle sahne adı Katy Perry'yi kullanır. Bir başka Kaliforniyalı kız olan Perry, Santa Barbara'da doğdu, ancak küçük, deniz kıyısındaki yerleşim bölgesine yerleşmeden önce ABD'yi çocukken çok fazla gezdi. Dindar yetiştirilme tarzına rağmen Perry’nin ilk ticari başarısı 'I Kissed A Girl' adlı şarkısından geldi, ancak Perry daha sonra ailesinin onun müziğiyle sorun değil . Şarkıcının ilk albümü, Çocuklardan biri kritik ve ticari bir başarıydı ve Perry’nin kariyerini bağımsız bir sanatçı olarak başlattı. Şu anda, birinin annesi jüri heyetinde oturuyor açık Amerikan İdolü Harry Connick Jr. ve Lionel Richie ile birlikte.

Bu ünlüler yıllarını yeteneklerini geliştirmek ve yavaş yavaş zirveye çıkmak için harcadılar. Ekim ayında doğan insanlar söz konusu olduğunda, bu tür bir sebat, gidişat için eşit gibi görünüyor.